Уникални коли в GTA III

Една легенда която никога не ще се забрави !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Re: Уникални коли в GTA III

Мнение от Claude » 08 юли 2011, 20:24

A.T.L. написа:Мисля че даже има начин да се вземе черната лимузина без кодове
При всички случаи трябва да пишеш кодове: както при тази мсия, така и тази другите където караш лимузината на леоне. Така се получава защото само гаража в staunton island Може да побере лимузина и се налага да пишеш кода за летене.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 09 юли 2011, 10:35

Друго имах предвид. Дали може да се минават мисиите на първия остров с лумузимата и при мисията с лодката лимузината да се остави на пристана, а след мисията, когато моста е поправен да се върна и да взема лимузината. Правил съм го със друга кола и знам, че става но винаги лимузината изчезва по време на някоя мисия.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 09 юли 2011, 10:43

A.T.L. написа:Друго имах предвид. Дали може да се минават мисиите на първия остров с лумузимата и при мисията с лодката лимузината да се остави на пристана, а след мисията, когато моста е поправен да се върна и да взема лимузината. Правил съм го със друга кола и знам, че става но винаги лимузината изчезва по време на някоя мисия.
Ако не се лъжа следващата мисия след Chaperone е Bomb Da Base,и съм абсолютно сигурен че лимото ще изчезне още на тази мисия като се качиш на покрива за да отстреляш всички колумбиици от кораба

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 09 юли 2011, 13:46

LibertyCityStories написа:
A.T.L. написа:Друго имах предвид. Дали може да се минават мисиите на първия остров с лумузимата и при мисията с лодката лимузината да се остави на пристана, а след мисията, когато моста е поправен да се върна и да взема лимузината. Правил съм го със друга кола и знам, че става но винаги лимузината изчезва по време на някоя мисия.
Ако не се лъжа следващата мисия след Chaperone е Bomb Da Base,и съм абсолютно сигурен че лимото ще изчезне още на тази мисия като се качиш на покрива за да отстреляш всички колумбиици от кораба
Програмистите са направили почти всичко възможно играчите да не могат да се доберат до специалните коли ;)

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 09 юли 2011, 14:09

Всъщност има един начин с който можеш да прехвърчиш от Portland до Staunton,но едно че лимузината е прекалено тежка,и второ че и да се получи по някакъв начин,почти съм сигурен че ще се взриви.Става въпрос за всеизвестния train glitch,ето доказателство че все пак той може да бъде осъществен и така че колата да не избухне,въпреки че е било чиста случайност.Не знам дали на PS2 версията изписва Cheat Activated когато е активиран код,но ако изписва то значи тук наистина не е използван кода за здраве,което си е истински рекорд да не се подпали колата

Та,за това говоря,но лимузината е прекалено тежка за да изхвърчи толкова надалеч дори без да направи толкова превъртания

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 03 юни 2014, 11:27

Честито!!!
Знаех си че има начин да се вземе, впрочем аз открих друг начин но този е най-бързия и ефективен (и най-сигурен) начин така че може и да направя видео за моя начин но в момента нямам подходяща програма :)
Ето как да вземете Черната неунищожима лимузина (може би най-ценната уникална кола) без да използвате никакви кодове :rock: :rock: :rock: :rock:

EDIT:
И да, изпробвах нещата показани на видеото и наистина работят.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 03 юни 2014, 15:27

Супер,радвам се че някой все още обръща внимание на старите игри и по-специално на тази :)

Отговори

Върни се в “GТА III: Основен Раздел”