GTA 3 - Един добър старт (savegame)

Една легенда която никога не ще се забрави !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

GTA 3 - Един добър старт (savegame)

Мнение от Claude » 25 яну 2010, 21:29

Сигурно се чудите какво е това "GTA 3 - един добър старт". Ами това е... един добър старт :mhihi: ПО-просто казано - сейф, направен от мен, който включва всички странични неща извън storyline минати от мен още в самото начало на играта.

Изображение

Характеристиките на сейфа:

- 16:30. дъждовен слетобед в Poetland (с Banshee в гаража)
- Първите мисии - Give Me Liberty i Luigi's Girls са минати (така или иначе няма друг вариант).
- Всички скрити пакети, уникални скоци и :ramp: завършени => бронежилетката и всички оръжия са налични при скривалището
- 100 закарани пътници с Taxi (отключен Borgnine Cab)
- мисиите с линейка (Paramedic), полиция (Vilignate) и пожарна (Firefighter) са минати и на трите части в Liberty City => здраве и хапче; 6 полицейски значки и горелка при скривалището; безкрайно спринтиране
- Всики RZ Toyz и всички странични мисии минати
- Import / Export гараж в Portland - запълнен
- Import / Export гараж в Shoreside Vale - запълнен без BF Injection (BF Injection се отключва след минаването на мисиите на Joey!)
- Полицейска кола, линейка и пожарна закарани в крана на пристанището (на този етап само това е възможно)
- Много пари (над 6 милиона долара)
- Лилавите гангстери (Purple Nines) се spawn-ват (лично проверено от мен).
*Тук за тези, които не знаят какво имам предвид обяснявам накратко, че понякога след като се започне нова игра може да се случи така, че лилавите гангстери в Wichita Gardens изобщо да не се spawn-ват, което прави невъзможно минаването на една мисия.

---------------------------------

Неща, които се изискват от вас за превъртането на 100 % :

- Минаването на всички мисии от историята на играта (Ще бъде много лесно, при положения, че в скривалищата си имате всичко нужно :wink:) . Не забравяйте забележките към някои мисии, които могат да бъдат затворени, в зависимост от вашия личен избор!.
- Не забравшйте също така и да минете незадължителните мисии от телефоните на Marty Chonks (Bitch'n'Dog Food), King Courtney (Aspatria) и D-Ice (Wichita Gardens).
- Когато отключите BF Injection, и след това - Shoerside Vale, закарайте колата в Import/Export гаража, за да го завършите.
- Когато отключите Staunton Island закарайте Enforcer (взема се от участъка в Staunton Island) на крана в пристанището на Portland и Barracks (от скривалището на Фил). Също така когато отключите Staunton Island ще можете да вдигнете над 3 ниво на издирване и ще можете да се сдобиете и с колата на FBI, която също е нужна за кораба. И не забравяйте когато минете последната мисия да вземете и последното нужно за крана в пристанището на Portland - танкът (Rhino), който се отключва в скривалището на Phil.

Незадължително:
- Запълнете гаража за Securitycar-ове в пристанището на Portland (можете да закарате до 10 коли). Единственото нещо, което ви дава е пари. Може да се запълни много бързо и лесно при положение, че имате i/e гаражът запълнен и можете от там да взимате Securicar.
----------------------------------------------

При създаването на сейфа не съм използвал нито един чийт, трейнър или какъвто и да е хак!

Линк:
http://gtasnp.com/jaDu4j
*Когато изминат 30 дни без никой да е теглил сейфа, той се изтрива от сървъра. Така че ако някой забележи след време, че е линка не работи, да ме уведоми и ще го кача отново

-----
Това е от мен. Всички въпроси, без тъпите такива, са добре дошли.

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Re: GTA 3 - Един добър старт (savegame)

Мнение от stallion » 25 яну 2010, 21:38

Ох, сега заради XBOX мода не мога да ползвам други сейвове :(
Изображение

Потребителски аватар
denis_tes
Сериозен
Регистриран: 04 апр 2009, 21:34

Мнение от denis_tes » 25 яну 2010, 21:38

Утре мисля да си изтегля сейфа за да се порадвам малко.Аз никога не изпълнявам допълнителните мисий не знам защо просто ме мързи :roll:
Toq dole prili4a na MC Ren, kopele myahahah
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 25 яну 2010, 22:45

stallion написа:Ох, сега заради XBOX мода не мога да ползвам други сейвове :(
сейфа можеш да го ползваш на XBOX мода ако си сложиш оригиналния MAIN.SCM,би трябвало мода да си бачка и с него щото в този от мода просто е добавено купуването на коли доколкото помня,нали го бяхме обсъждали това

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan

Мнение от stallion » 25 яну 2010, 22:48

E, аз искам да имам пълноценен ХВОХ мод, така че просто ще изчакам да излезе финалната му версия и ще си превъртя играта сам. Така кефа е и по-голям :razz:
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 25 яну 2010, 22:53

stallion написа:ще изчакам да излезе финалната му версия и ще си превъртя играта сам. Така кефа е и по-голям :razz:
правилно :) ти GTA 3 превъртал ли си.а да питам никой ли не играе и за рекорди на тази игра,аз мисля че щом смао е добавено купуването на коли нищо не пречи и на мода да се пробвате на състезанията

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan

Мнение от stallion » 25 яну 2010, 23:00

Помня още първия път когато я играх... :) Ех, бях у един приятел (който сега е на 22), тя беше нова, играх я много време и се кефех на всички коли... Помня че той ми каза "какво те кефи в тоя умирисания пикап" :mhihi: (Bobcat-a) и аз викам "а, всичките коли са много хубави" и общо взето тогава се зароди и любовта ми към Stallion-ите, особено ония, Diablo :) Та... месец-два по-късно вече имах компютър на който да мога да я подкарам. Поканих го да ми я запише още на другия ден. Бил съм на 7 ако не ме лъже паметта... Играл съм дълги дни за да превъртя сторито. Сънувал съм даже как съм в LC (не се шегувам)... Тва е GTA-то с което имам най-много спомени :) След това и с :VC: естествено, тя беше новото, което аз с моя ограничен нет (свързан с телефона беше :mhihi: ) не можех да получа. Затова после много време съм играл :iii: Колкото и да не си личи от повечето ми коментари, това е GTA-то което съм играл най-много (първите мисии ги знам наизуст... Hi, I'm Misty. :mhihi: ). И заедно с :IV: са ми любими и досега. За разлика от много хора, :sa: най-не ми харесва :roll:
ПП: Сори за оффтопика, но ме налегнаха спомени :)
ПП2: А, въпроса е дали съм я превъртал. Ами да, поне 5 пъти :)
Изображение

Потребителски аватар
pR0_b1ker
Вманиачен
Регистриран: 20 авг 2009, 14:54

Мнение от pR0_b1ker » 25 яну 2010, 23:32

Аз не съм я превъртал обаче като заговори за сънуването на GTA се сетих колко много пъти съм сънувал че играя :IV:
защото на моя "мощен."комп ще тръгне на кукуво лято. :evil: И точно си намирам мотор да си правя стънтове и съня свършва. :evil:
Иначе браво за добрата работа по сейфа,ще си го сваля задължително. :)

ПП:Май трябва да се направи тема "Кой коя GTA е сънувал?" :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Your solo nature means that you're very capable of fending for yourself. It also means, however, that you have trouble finding your place in groups.

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 25 яну 2010, 23:52

LibertyCityStories написа:
stallion написа:Ох, сега заради XBOX мода не мога да ползвам други сейвове :(
сейфа можеш да го ползваш на XBOX мода ако си сложиш оригиналния MAIN.SCM,би трябвало мода да си бачка и с него щото в този от мода просто е добавено купуването на коли доколкото помня,нали го бяхме обсъждали това
По принцип да, нормално ще си работи. Но за сметка на това се губят функциите както ти каза за купуването на коли, а също така имаше и купуване на сгради. Но все пак това не е проблем, защото така ще си е направо като оригиналнтата версия. На XBOX версията по няма такива неща като купуване на сгради и коли, това е самп допълнение към мода.

Потребителски аватар
denis_tes
Сериозен
Регистриран: 04 апр 2009, 21:34

Мнение от denis_tes » 26 яну 2010, 12:36

Има ли :iii: за кашон 360 ако има ще се включа към рекордите на :iii: :)
Toq dole prili4a na MC Ren, kopele myahahah
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 26 яну 2010, 12:38

denis_tes написа:Има ли :iii: за кашон 360 ако има ще се включа към рекордите на :iii: :)
има gta 3 за xbox

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 29 яну 2010, 14:11

Стана един гаф. Забравил съм да закарам и пожарната до крана за кораба. Сега го направих и пак сейфах и обнових линка със сейфа. И сега вече не е слънчево утро, а дъждовен слетобед в 16:30 (пак с Banshee в гаража :mhihi: )
Трябваше да го направя, защото иначе щях да ви подведа, понеже в описанието не съм споменавал, че и пожарната трябва да се закара, понеже си мислих, че съм я закарал. Извинявам се отново.

Потребителски аватар
pl3zzunka
Начинаещ
Регистриран: 19 авг 2007, 23:07
Контакти:

Мнение от pl3zzunka » 25 авг 2010, 14:23

Сега ще видя какви си ги свършил. :mrgreen: :wink:
...and you can do what you want, 'cuz it's frozen down here..

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 12 авг 2011, 16:11

Качих сейфа наново и обнових линка. Също така пренаписах информацията - сега е по-прегледна и точна. Приятна игра на тези, които изтеглят сейфа ми :)

martin1998
Регистриран: 20 дек 2014, 11:02

Мнение от martin1998 » 10 мар 2015, 10:31

не мога да го изтегля трябва да пуснеш сейфа наново

Отговори

Върни се в “GТА III: Основен Раздел”