Хеликоптер ?

Една легенда която никога не ще се забрави !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал
Регистриран: 13 май 2011, 17:51

Хеликоптер ?

Мнение от gtalc2001 » 20 май 2011, 21:54

Много е странно. Клод как може да кара полицейския хеликоптер?
И ако не може как полицайте го карат...и даже ми говорят - http://www.youtube.com/watch?v=LQdotiYU ... re=related и ме гърмят.
Разяснете ми. (да си призная ме е страх от тези хеликоптери)
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Хеликоптер ?

Мнение от LibertyCityStories » 20 май 2011, 22:11

Нашият герой не може да кара хеликоптера,също така в него няма никой.Ако си играл Сан Андреас,там поне прозорците на хеликоптера са прозрачни и ясно се вижда че няма пилот(ако си успявал да се доближиш до някой който те гони).така че не се чуди на кой е гласа който ти говори,на абсолютно никой човек от играта не е.И ми е интересно какво те е страх от хеликоптера,той не хапе,ако от това се страхуваш.по-скоро пробвай да си качиш wanted level-а на 6 звезди да видиш как газят танковете,а ако не успеят да минат отгоре ти,ще видиш как те екзекутират на място армейците :lol: но поне с едно да те успокоя-за твоя радост танковете не стрелят по теб,ако това може да те успокои по някакъв начин когато се изправиш срещу такъв и таиш някаква надежда че можеш да излзеш жив от ситуацията :mrgreen:

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал

Мнение от gtalc2001 » 20 май 2011, 22:19

Охо ако ме гонят 6 звезди bangbangbang и nopoliceplease (първо за да гръмнат второ да се махнат звездите) а и тоя призрачен хеликоптер как се движи като никой не го кара ?
А и танка не е страшен защото межеш да го караш да гърмиш и квот си щещ а хели-то нищо не става. Аз го гърмя с M16,AK47 неще и неще. Само с базуката става.
(а и тва за гласа-кой го издава? да не е роботизиран тоя хеликоптер и да пуска звука по касетофон :lol: и да е самостоятелен)
Изображение

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 20 май 2011, 22:48

Аз играя GTA 3 от много време и също съм се опитвал да карам хеликоптер или поне да го сваля, но после гледах клип в YouTube и разбрах, че не може.Мисля, че има някакъв такъв мод, но не съм сигурен.И между другото не се излагай да чийтваш точно на GTA III.Аз никога не съм чийтвал на III и няма да го правя.(На IV и VC го правя като за световно, но това е друг въпрос :D )
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 20 май 2011, 23:42

И аз това искам да кажа,на игра толкова лесна и интересна като GTA 3 си е жива излагация.А и също така като си толкова смел точно затова искам да те предизвикам да се изправиш срещу военните на 6 звезди без да използваш никакви кодове.искам да те видя как ще успееш без код и без нищо да откраднеш танк от тях,а не да си го спаунеш с кода :lol: а ние откъд еда знаем хеликоптера роботизиран ли или какъв,аз ти казвам нещата така както са.а между другото хеликоптера може да се свали и с M16,а не само с базука,но номера става с 2 или 3 пълнителя,един не е достатъчен да го свалиш :wink: същото е и с AK47-с него обаче трябват поне 4 пълнителя ако не ме лъже паметта.а искам да те посъветвам нещо за ползването на кода bangbangbang-преди да го напишеш не слизай от колата,става още по-интересно вервай ми :lol:

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал

Мнение от gtalc2001 » 21 май 2011, 12:38

Да знам веднъж на VC го направих и се отзовах в болницата :(
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 21 май 2011, 12:46

gtalc2001 написа:Да знам веднъж на VC го направих и се отзовах в болницата :(
кво става,навит ли си да се пробваш без чийтове и танк срещу армията :lol: имам предвид да си качиш wanted level-а на 6 звезди и да се опиташ да бягаш от танковете и въобще от военните,а пък ако успееш да откраднеш танк ОТ ТЯХ тогава прави с него каквото си искаш,мотай ги колкото си искаш както аз правя :rock:
Между другото и аз тъкмо ще слагам играта за да се позабавлявам малко,може и да си поиграя да заснема нещо

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал

Мнение от gtalc2001 » 21 май 2011, 12:48

LibertyCityStories написа:
gtalc2001 написа:Да знам веднъж на VC го направих и се отзовах в болницата :(
кво става,навит ли си да се пробваш без чийтове и танк срещу армията :lol: имам предвид да си качиш wanted level-а на 6 звезди и да се опиташ да бягаш от танковете и въобще от военните,а пък ако успееш да откраднеш танк ОТ ТЯХ тогава прави с него каквото си искаш,мотай ги колкото си искаш както аз правя :rock:
Между другото и аз тъкмо ще слагам играта за да се позабавлявам малко,може и да си поиграя да заснема нещо
Не!
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 21 май 2011, 12:50

Жалко :? играта е толкова интересна,и мисля че е готино да си играеш на гонешка с армията,или пък с ФБР-то :lol: :rock:

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 21 май 2011, 13:01

Не знам какъв е проблема просто да пробваш.Това не е Dead Space, Doom (или пък Minecraft :?: :mhihi: ) за да се страхуваш.Много е забавно.Дори и да умреш е голяма работа.Аз предпочитам да умра отколкото да чийтвам.На епизодите ми се вижда, че минавам мисийте без чийтове. :D Пробвай и ти.Много по-забавно е. :)
Изображение

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал

Мнение от gtalc2001 » 21 май 2011, 14:04

Да започнах наново без кодове и е по забавно.
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 21 май 2011, 14:29

gtalc2001 написа:Да започнах наново без кодове и е по забавно.
А да видиш какво беше когато за първи път играх,и понеже нямах crack за играта и въпреки че се сейфах играта не ми зареждаше сейфовете и всеки ден започвах отначало.веднъж реших да си поиграя с ченгетата,и си направих 4 звезди,и продължавах да гърмя и все си викам "ей сега ше гръмня тая кола и ше станат 5 звезди",и така на всяка следваща кола,но така и не ставаха 5 :mrgreen: а кой да ти знае че без да отвориш другите градове не можеш да направиш 5 звезди :mhihi: а така като почвах играта всеки ден отначало и в един момент вече знаех всяка мисия как да я мина и така ги минавах толкова бързо,докато стигнах до нови мисии които не бях играл досега.но и тях научих след като пак всеки ден стигах за нула време до тях,докато накрая превъртях играта.А сега ако щеш вярвай мога да мина всички сюжетни мисии в рамките на един ден(всмисъл не за целия ден 24 часа а за 5-6 часа смятам мога да ги мина).казвам всички защото има и начин да превъртиш играта дори и да прескочиш някои мисии,но аз няма да ти го кажа сега,а може би по-нататък когато вече си ги видял всички.Сюжетните(без страничните мисии и тези със специалните возила) са около 60 и 5-6,а ако прескочиш някои определени,се съкращават до около 60 или може би 58-9 не по-малко.

Заключена

Върни се в “GТА III: Основен Раздел”