Проблем с бг пача(превод)

Една легенда която никога не ще се забрави !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл
Регистриран: 03 мар 2013, 08:24

Проблем с бг пача(превод)

Мнение от methos9696 » 22 юни 2014, 07:16

Когато опитам да стартирам играта се оказва, че в директорията го няма нито оригиналния gta3.exe нито го има този от превода и няма как да стартирам играта. Сложил съм няколко мода за поправки на различни бъгове или просто да направят по-яка играта, но поне на пръв поглед никой от тях не би трябвало да се засича с бг превода. Някой има ли идея какво става?
UDEP0RtVLtM

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Re: Проблем с бг пача(превод)

Мнение от A.T.L. » 22 юни 2014, 10:49

Не съм сигурен от къде ти идва проблема но на мен ми се е случвало с някои кракове - копирам ги от папката crack в директорията на играта и те изчезват от папката на играта. Стартирам играта - и от там изчезват. Но ти след като вече си инсталирал играта би трябвало да си го усетил с тези модове.
Когато опитам да стартирам играта се оказва, че в директорията го няма нито оригиналния gta3.exe нито го има този от превода
От къде си го изтеглил този patch? Когато аз го инсталирам - .exe-то ми е само едно - оригиналното. Не знам защо при теб са били 2 и сега ги няма нито едното нито другото, може би е от версията на пача - аз ползвам 1.0, ти сигурно си със новия 1,4 (дето аз дори не мога да го изтегля). Може и от това да е проблема.

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл

Мнение от methos9696 » 22 юни 2014, 10:58

Хъм дори не знаех, че са повече от една версия. Ще ми изпратиш ли твоя, ако обичаш, да опитам с него? Странното е че опитах със същия файл, с който нямам проблеми на лаптопа. Тествах сега модовете един по един не е от тях определено само пача остава. Релийза е замунда.се и няма крак(явно си е готово кракната или нещо от сорта)
UDEP0RtVLtM

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 22 юни 2014, 11:13

http://www.bgpatch.com/downloads/Grand% ... xe.torrent
Версията в замундата е 1,0 а от този линк можеш да изтеглиш версия 1,1

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл

Мнение от methos9696 » 22 юни 2014, 14:15

Пак същото се получи. Карай - ще си изтегля перфектен сейф и ще си го сложа на лаптопа да видя мисиите с превод. Без това не е като да не разбирам какво си говорят поне смислово ако не дословно.
EDIT: http://prikachi.com/images/697/7418697d.jpg Без коментар, че съм за бан за няколко дена минимум в противен случай.
EDIT2: Някой ще ми изпратили оригинален gta3.exe файл? Изглежда това ще ми реши проблема, но не намирам абсолютно същия каквото ми трябва поне на пръв поглед. Имам един, който намерих из нета без вируси и работи, но все пак не ми се рискува да се бъгне, когато имам 50% примерно прогрес.
EDIT3: Пропуснах да отбележа, че пробвах с файла от лаптопа без успех. След неуспешния опит за стартиране файла изчезна.
UDEP0RtVLtM

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 22 юни 2014, 17:53

methos9696 написа:Пак същото се получи. Карай - ще си изтегля перфектен сейф и ще си го сложа на лаптопа да видя мисиите с превод. Без това не е като да не разбирам какво си говорят поне смислово ако не дословно.
EDIT: http://prikachi.com/images/697/7418697d.jpg Без коментар, че съм за бан за няколко дена минимум в противен случай.
EDIT2: Някой ще ми изпратили оригинален gta3.exe файл? Изглежда това ще ми реши проблема, но не намирам абсолютно същия каквото ми трябва поне на пръв поглед. Имам един, който намерих из нета без вируси и работи, но все пак не ми се рискува да се бъгне, когато имам 50% примерно прогрес.
EDIT3: Пропуснах да отбележа, че пробвах с файла от лаптопа без успех. След неуспешния опит за стартиране файла изчезна.
http://upload.bg/?get_file=d10b9e70cb13 ... 488e49503c
Надявам се да ти помогне но моята версия на GTA III не е същата като тази от замундата - в смисъл крака мисля че е различен но не съм сигурен. Пробвай може и да стане ддз.

Потребителски аватар
methos9696
Новодошъл

Мнение от methos9696 » 22 юни 2014, 23:30

Оказа се вирус. Премахнах го и играта се инсталира без проблем. Пача няма го слагам. Имам го на лаптопа + перфектен начален сейф мога си разгледам спокойно мисиите. Дори може да ползвам чийтове и бъгове, без това си е хитруване сейфа :mhihi:
Този пач се оказа голям таралеж в гащите. Всичко друго е оправено , но пък сега иска 2-я диск, а когато опитам с други кракове за 1.1 буквите се сливат. Добре че съм голям инат и намерих разрешение. :rock: Изтеглих си ето този крак http://www.libertycity.ru/index.php?do= ... &lid=43275 и всичко се нареди като по вода.
UDEP0RtVLtM

Отговори

Върни се в “GТА III: Основен Раздел”