Как да видим ghost town-a без Додо

Liberty City не спи, дерзайте !

Модератор: GTA-BG Модератори

Claude

Как да видим ghost town-a без Додо

Мнение от Claude » 12 фев 2008, 18:07

Вижте това видео: http://youtube.com/watch?v=rd8q7Yn2n3I - то говори само по себе си.

Claude

Re: Как да видим ghost town-a без Додо

Мнение от Claude » 23 фев 2008, 23:22

Е... помислих си, че това е нещо, което ще ви заинтересува... Жалко, много жалко... колко малко хора вече ги вълнува GTA :iii: .

Infernus

Мнение от Infernus » 24 фев 2008, 00:26

Абе Клауд...тва че ти си облак не значи че всички са...в смисъл...играта вече е СУПЕР остаряла , както и самия енджин...Ааа бтв , Когато излезне GTA V (ако) как и Вайс ще почне да отива в историята

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Мнение от vasil_72 » 24 фев 2008, 09:40

Аз да си призная, нищо не разбирам от модове - става въпрос за това как се правят. Един единствен път бях сложил много отдавна някакъв мод на :VC: дето се купува полицията и т. н., ама почна да ми забива :-X и още на другия ден го изтрих. Оттогава си цъкам :iii: , :VC: и :sa: без модове. Не знам как е при останалите, но при мен явлението забиване е непознато явление, когато си цъкам оригиналите, оттогава си играя само така и изпитвам пълно удоволствие от всичките GTA. :razz:

Claude

Мнение от Claude » 24 фев 2008, 11:52

Infernus написа:Абе Клауд...тва че ти си облак не значи че всички са...в смисъл...играта вече е СУПЕР остаряла , както и самия енджин...Ааа бтв , Когато излезне GTA V (ако) как и Вайс ще почне да отива в историята
Първо на първо думата "облак" на английски е "cloud", а не Claude. Claude е просто име на човек (и се изговаря Клод, а не Клауд). И GTA3 не е остаряла за мен и за още много хора. За мен тя винаги си е била най-хубава. Не става дума за графиката и енджина. Става дума за историята, героите, атмосферата в Либърти Сити: Мрачният Портланд осеян с бандити, боклуци по земята, мръсната вода в морето, хората по улиците псуват и много други неща. Дори когато излезе GTA 4 се надявам да я сложат в Rockstar Classics.

Да не се отклоняваме от темата вече. Тя е за видеото, което съм постнал. Какво ще кажете за това малко откритие.

Infernus

Мнение от Infernus » 24 фев 2008, 15:30

Ай чуй как се изговаря Claude ...ти ако играеш СА поне веднъж...ще чуеш че дори Каталина го казва Клауд...жорее..ще те видим моито момче като станем 2040 г (примерно) дали ще играеш 3ката и вайса...

п.п жоре....звучиш се едно още ползваш Прозорез 95 :mhihi: :mhihi:

БТВ: Ноо море оффтопик....

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 25 фев 2008, 08:59

Infernus написа:Ай чуй как се изговаря Claude ...ти ако играеш СА поне веднъж...ще чуеш че дори Каталина го казва Клауд...жорее..ще те видим моито момче като станем 2040 г (примерно) дали ще играеш 3ката и вайса...

п.п жоре....звучиш се едно още ползваш Прозорез 95 :mhihi: :mhihi:

БТВ: Ноо море оффтопик....
Ха,Claude се изговаря по-скоро Клоод(всмисъл с малко продължително О).Нещо като пример:Жан-Клод Ван Дам (Jean-Claude Van Damme)

Infernus

Мнение от Infernus » 25 фев 2008, 14:11

И все пак не е ударено клОд

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 25 фев 2008, 14:39

Infernus написа:Абе Клауд...тва че ти си облак не значи че всички са...в смисъл...играта вече е СУПЕР остаряла , както и самия енджин...Ааа бтв , Когато излезне GTA V (ако) как и Вайс ще почне да отива в историята
Писна ми да ми обиждате играта,сърдит съм ви :cry: :)

Claude

Мнение от Claude » 25 фев 2008, 17:06

Стига с офтопика! Коментирайте клипа, а не ника ми.

Потребителски аватар
jape
Vice Cop
Регистриран: 22 юни 2004, 14:44

Мнение от jape » 25 фев 2008, 22:48

Infernus aко чуя още офтопик по адрес на Liberty City и Vice City ще ти сложа предупреждение за спам. Очевидно това не са приказка на фен на GTA, а тук сме се събрали такива. Така че, направи си услуга и млъкни.

Някой неща не се ограничават от графичен енджин от времето. Атмосферата и историята не остаряват. GTA III и Vice City са нещо повече от игри и не са за хора които не могат да ги оценят.

Infernus

Мнение от Infernus » 25 фев 2008, 22:57

Просто исках да ти отговоря на това последното което писа...и предпоитам да го кажа пред всички , след тва няма да ме види никой да поствам с раздела на ЛС , Извинявай ама не всеки е фен на МИами вайс.....

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 26 фев 2008, 08:40

jape написа:Infernus aко чуя още офтопик по адрес на Liberty City и Vice City ще ти сложа предупреждение за спам. Очевидно това не са приказка на фен на GTA, а тук сме се събрали такива. Така че, направи си услуга и млъкни.

Някой неща не се ограничават от графичен енджин от времето. Атмосферата и историята не остаряват. GTA III и Vice City са нещо повече от игри и не са за хора които не могат да ги оценят.
Aaaaaaa,a true GTA classics fan :razz: just like me

Claude

Мнение от Claude » 26 фев 2008, 21:33

А за клипа нещо ще кажете ли? Ако ли не - jape можеш да заключиш темата.

Потребителски аватар
CNews
Новодошъл
Регистриран: 03 май 2008, 11:26

Мнение от CNews » 22 юли 2008, 15:04

Claude написа:А за клипа нещо ще кажете ли? Ако ли не - jape можеш да заключиш темата.
:iii: Е поостаряла но ми е най-любимата.Мрачен портланд,героите,водата...всичко ми харесва в нея.Досега винаги нщо ме е връщало в Либърти.Играя :VC: и си сложех мод детоп я прави като :iii: ,Играя :sa: и пак го слагам.
Не знам,Либерти ще си остане в иторията...
А колкото до клипчето-не се бех сетил за тоя номер.Ама е яко ;)
Браво Клод,но жалко,че останахне само 3-ма(CNews,LibertyCityStories,Claude) които за фенове на :iii: .Жалко,тази игрица заслужава много повече...

Отговори

Върни се в “GТА III: Дискусии Мисии”