Как да видим ghost town-a без Додо

Liberty City не спи, дерзайте !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Как да видим ghost town-a без Додо

Мнение от LibertyCityStories » 22 юли 2008, 15:16

така е,само ние останахме сами,а на VC фенове колкото искаш.и все пак не сме се отказали още,което ни свързва в момента и връзката е много силна.
Относно тоя начин искам да кажа че да видиш Ghost Town по този начин не е същото като да го видиш отблизо.да усетиш тръпката и страха от гробната тишина(мене лично тръпки ме побиват като отида там и е толкова тихо и имам чувство че нещо ще се случи,не знам за вас :D ,и особено ме е страх с оня мод дето слага някъв неправилен мост за да ходиш в Ghost Town,и направо не знаеш кога и къде ще паднеш във водата)

Потребителски аватар
fen na gta
Начинаещ
Регистриран: 18 дек 2007, 18:18

Мнение от fen na gta » 22 юли 2008, 15:28

LibertyCityStories написа:така е,само ние останахме сами,а на VC фенове колкото искаш.и все пак не сме се отказали още,което ни свързва в момента и връзката е много силна.
Относно тоя начин искам да кажа че да видиш Ghost Town по този начин не е същото като да го видиш отблизо.да усетиш тръпката и страха от гробната тишина(мене лично тръпки ме побиват като отида там и е толкова тихо и имам чувство че нещо ще се случи,не знам за вас :D ,и особено ме е страх с оня мод дето слага някъв неправилен мост за да ходиш в Ghost Town,и направо не знаеш кога и къде ще паднеш във водата)
И мен ме е страх от ghost tow-на ако го нямаше щях да съм по-голям фен на liberty city отколкото Claude
NeeD SpeeD написа:И аз изкам масовка :twisted: тия са за бан- ,NeeD SpeeD,eXeS,fen na gta
Нека последния ми ден любимата ми Grand Theft Auto Vice City бъде с мен

Claude

Мнение от Claude » 27 юли 2008, 13:32

Не знам дали си внушавам понякога, но когато летя покрай ghost town-a имам чувството, че там самолета се управлява някакси... странно. Имам предвид трудно удържим. Има и едно място, което в gtaforums казаха, че има нещо като въздушен поток и додото лесно се поднасяло там и трудно се удържа. Тази област е точно като излетиш от летището срещу Stounton Island.

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен
Регистриран: 01 юни 2008, 15:50

Мнение от Unlimited » 05 авг 2008, 17:29

Claude написа:Не знам дали си внушавам понякога, но когато летя покрай ghost town-a имам чувството, че там самолета се управлява някакси... странно. Имам предвид трудно удържим. Има и едно място, което в gtaforums казаха, че има нещо като въздушен поток и додото лесно се поднасяло там и трудно се удържа. Тази област е точно като излетиш от летището срещу Stounton Island.
Найстина до Гоуст тауна по-трудно се упрявлява Додото.Като стигна там винаги падам в Blue hell.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 05 авг 2008, 17:32

Unlimited написа:
Claude написа:Не знам дали си внушавам понякога, но когато летя покрай ghost town-a имам чувството, че там самолета се управлява някакси... странно. Имам предвид трудно удържим. Има и едно място, което в gtaforums казаха, че има нещо като въздушен поток и додото лесно се поднасяло там и трудно се удържа. Тази област е точно като излетиш от летището срещу Stounton Island.
Найстина до Гоуст тауна по-трудно се упрявлява Додото.Като стигна там винаги падам в Blue hell.
Той нали затова е Ghost Town :roll:
Изображение
Изображение

Claude

Мнение от Claude » 05 авг 2008, 17:49

heaher написа:Той нали затова е Ghost Town :roll:
Не, не му викат ghost town затова. Единствената причина, по която го наричат ghost town е това, че няма collision и през него се минава. Това, че по-трудно се управлява там е по-скоро внушение. Може би е така защото летиш по-ниско, а когато додото е летяло доста време и се опитваш да летиш на ниско става неудържимо и се обръща.

Потребителски аватар
pl3zzunka
Начинаещ
Регистриран: 19 авг 2007, 23:07
Контакти:

Мнение от pl3zzunka » 04 сеп 2008, 00:14

Ходила съм на това място, но не съм се сетила да гледам през снайпера.., много хитро, ще го пробвам! :D
...and you can do what you want, 'cuz it's frozen down here..

Изображение
Изображение

Claude

Мнение от Claude » 04 сеп 2008, 00:39

pl3zzunka написа:Ходила съм на това място, но не съм се сетила да гледам през снайпера.., много хитро, ще го пробвам! :D
Виж ти, pl3zzunka пак се появи :lol:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 04 сеп 2008, 09:04

да,къде ли се беше изгубила толкова време.прав ли съм че тя е най-голямата фенка на :iii:

Потребителски аватар
pl3zzunka
Начинаещ
Контакти:

Мнение от pl3zzunka » 06 сеп 2008, 17:08

Изображение

Не се отклонявайте от темата! :wink: Някой отиде ли до това място, за да види дали наистина се вижда Ghost town?

Изображение
Изображение

Claude

Мнение от Claude » 06 сеп 2008, 18:11

pl3zzunka написа:Изображение

Не се отклонявайте от темата! :wink: Някой отиде ли до това място, за да види дали наистина се вижда Ghost town?
Да, естествено. Този трик става навсякъде. Просто се движиш с гръб към стената докато упреш в нея. След това пускаш оптиката, объъщаш се и виждаш през стената. По този начин разгледах и гаража на Джоуи

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 06 сеп 2008, 20:43

Да , наистина 3-ката си има неуписуема атмосвера . Знам че тука не е мястото но админите , бихте ли направили подфоруми за LCS и VCS , сигурен съм че в форума има хора които притежават игрите и има какво да се говори за тях. Така ще отворим съвсем нови и интересни дискусии за тези 2 GTA серии. Нима трябва да ги подценяваме , затова ли няма подфорум за тях. Ще съм ви благодарен ако направите такива за да може да се говори за тези 2 велики игри които по нищо не отстъпват на останалите. :mhihi:

Потребителски аватар
Bandolero
Регистриран: 10 дек 2008, 18:23

Мнение от Bandolero » 10 дек 2008, 23:39

Защо се отклонявате от темата бе момчета ? Иначе веднага ще пробвам. Стори ми се доста интересно! :)

Потребителски аватар
pl3zzunka
Начинаещ
Контакти:

Мнение от pl3zzunka » 09 юни 2011, 01:33

:iii: си е най-хубавата от поредицата! инсталирах си :IV: само защото уж градът е подобен, ама и две мисии не съм минала :evil: :evil: Точно историята ме грабна. Всеки път, когато я превъртам ми става толкова тъжно.. искам да продължи, да знам какво става с Клод/Клауд :mrgreen: и естествено МАРИЯ! :lol: Клипчето.. какво да кажа за него.. ? Да, яко е, аз само така си го гледам градчето. Не мога да летя с това Додо проклето. :roll:

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gtalc2001
Напреднал
Регистриран: 13 май 2011, 17:51

Мнение от gtalc2001 » 09 юни 2011, 07:28

Не ми трябва да пробвам така-с Доди е по интересно защото го виждам от близо.
И не виждам нещо страшно в модел с текстури без твърда повърхност :mrgreen:
Изображение

Отговори

Върни се в “GТА III: Дискусии Мисии”