Как да видим ghost town-a без Додо

Liberty City не спи, дерзайте !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Re: Как да видим ghost town-a без Додо

Мнение от Claude » 09 юни 2011, 16:17

pl3zzunka написа:Не мога да летя с това Додо проклето. :roll:
Пробвай да се научиш от урока в сайта ми: http://grandtheftauto3.110mb.com/dodo.html
Като гледам анкетата 15 човека са се научили от този мой урок да летят, а 7 така и не са успели да го схванат (надявам се да не си осмия :D) Все пак е и с видео клипове и далеч по-лесно се научава.

ПС: все още не си изневерила на традицията да пишеш с наклонен шрифт :mhihi:

Потребителски аватар
pl3zzunka
Начинаещ
Регистриран: 19 авг 2007, 23:07
Контакти:

Мнение от pl3zzunka » 09 юни 2011, 16:24

Уф, да.., ама.. мрън..
Уж съм го гледала урока ти.., а в :VC: ми е много лесно със самолетчето.. може би защото е по вода... :oops:
...and you can do what you want, 'cuz it's frozen down here..

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 09 юни 2011, 16:47

pl3zzunka написа:Уф, да.., ама.. мрън..
Уж съм го гледала урока ти.., а в :VC: ми е много лесно със самолетчето.. може би защото е по вода... :oops:
във :VC: има и самолети, които не са по вода. Там летенето е много по-лесно, защото самолетите там летят нормално :D При gta 3 Додо-то нарочно е направено по такъв начин. Някои хора предполагат, че rockstar games са решили да го направят невъзможно за летене, но аз не мисля така, защото все пак са оставили опцията за правене на рекорди за най-дълго летене.

Просто отиваш на пистата за излитане. Засилваш самолетчето и задържаш бутона за накланяне надолу. Когато видиш, че изкачат искри от носа - пусни бутона и самолета ще излети. Но като се издигне малко по-нависоко трябва леко да работиш с бутона за накланяне надолу за да го държиш хоризонтално изправен. Ако носа на самолета се издигне нагоре, знай, че ще започне да пада.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 09 юни 2011, 21:16

Не знам доколко е вярно но специално за късите крила четох че е направено така за да може да влезе в Import/Export гаража в Портланд

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master

Мнение от Claude » 09 юни 2011, 23:55

LibertyCityStories написа:Не знам доколко е вярно но специално за късите крила четох че е направено така за да може да влезе в Import/Export гаража в Портланд
и да му бяха нормално дълги пак щеше да влезе. там размерът няма значение :D

Отговори

Върни се в “GТА III: Дискусии Мисии”