A Ride In The Park

Liberty City не спи, дерзайте !

Модератор: GTA-BG Модератори

Claude

A Ride In The Park

Мнение от Claude » 18 май 2008, 13:57

Заснех малко клипче как се минава най-лесно тази мисия.
http://www.zippyshare.com/v/24935595/file.html

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: A Ride In The Park

Мнение от LibertyCityStories » 20 май 2008, 22:36

аз един път успявам да я мина,друг не.просто с патриота дето са пак такива мисии са по-лесни щото той много трудно се обръща.Пък аккво ми се случи един път:значи минавах тази с Патриота в Шорсайд,и се случи така че взех един чекпоинт точно когато времето ми стана 00:00.и таймера ми изчезна и си минах мисията спокойно без да бързам,щото все пак и тая кола се преобръща макар и по-трудно както казах

Claude

Мнение от Claude » 20 май 2008, 22:39

LibertyCityStories написа:аз един път успявам да я мина,друг не.просто с патриота дето са пак такива мисии са по-лесни щото той много трудно се обръща.Пък аккво ми се случи един път:значи минавах тази с Патриота в Шорсайд,и се случи така че взех един чекпоинт точно когато времето ми стана 00:00.и таймера ми изчезна и си минах мисията спокойно без да бързам,щото все пак и тая кола се преобръща макар и по-трудно както казах
Извинявай, но ти говориш за съвсем различна мисия! Пуснал съм тема за 'A Ride In The Park', която се минава с Landstalker, а ти ми пишеш за мисията с Патриота :evil:

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 20 май 2008, 22:45

ами мисиите са от един род,не съм хамав,чудесно знам че става дума за мисията с Landstalker

Claude

Мнение от Claude » 21 май 2008, 07:10

LibertyCityStories написа:ами мисиите са от един род,не съм хамав,чудесно знам че става дума за мисията с Landstalker
Да ама според правилата на форума не трябва да пишеш за други мисии освен тази, за която съм пуснал темата.

Отговори

Върни се в “GТА III: Дискусии Мисии”