ACT2 Мисията...

Liberty City не спи, дерзайте !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
CNews
Новодошъл
Регистриран: 03 май 2008, 11:26

ACT2 Мисията...

Мнение от CNews » 21 юни 2008, 11:11

Отидох след мисията при Мария,минах го ония CurlyBob.Сега съм на 20-та мисия в Портланд(май последната в портланд тя) и сам на ACT2.ми уж водя 8-Ball до кораба,качвам се до онова срещу кораба и ги стрелям.След това докао се кача горе на кораба и...Mission Failed-8Ball has been iced или нещо такова.
ПЛС,помогнете

Потребителски аватар
metalurg
Напреднал
Регистриран: 03 юли 2007, 14:03

Re: ACT2 Мисията...

Мнение от metalurg » 21 юни 2008, 11:15

еми трябва да пазиш 8ball да не бъде убит за да заложи бомбата и да взриви кораба

Потребителски аватар
CNews
Новодошъл

Мнение от CNews » 21 юни 2008, 11:21

metalurg написа:еми трябва да пазиш 8ball да не бъде убит за да заложи бомбата и да взриви кораба
И КАК СТАВА ТОВА???
Не схващам.
От над 2 години я играя с превъртян сейв,треших да я мина...сам..и...ето кво става!
Айде помощ-плс

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 21 юни 2008, 13:06

ами как,ей тъй.трябва да си сигурен че си убил всички.като за начало убиваш ония дето са долу пред кораба щото и да убиеш ония горе те тия долу ше го изтребят,ако имаш базука а ти няма как да имаш става още по-лесно и бързо.и още нещо-каква работа имаш ти на кораба?стой си долу!няма смисъл да се качваш горе

Claude

Мнение от Claude » 21 юни 2008, 14:14

Просто се качваш по стълбите на съседната сграда и отиваш на покрива. След това застрелваш първите двама дето пазят и от там нататък продължаваш да ги гърмиш всичките. По-лесен начин от тоя няма - седиш си на покрива и гърмиш. Абе човек, за първи път ли минаваш GTA :iii: :mhihi: ?

Потребителски аватар
CNews
Новодошъл

Мнение от CNews » 21 юни 2008, 15:16

Claude написа:Просто се качваш по стълбите на съседната сграда и отиваш на покрива. След това застрелваш първите двама дето пазят и от там нататък продължаваш да ги гърмиш всичките. По-лесен начин от тоя няма - седиш си на покрива и гърмиш. Абе човек, за първи път ли минаваш GTA :iii: :mhihi: ?
Естестествено... :oops: :oops: :oops: :razz: :razz: :razz: :razz: :mrgreen:

cruelman
Регистриран: 23 юли 2008, 21:27

Мнение от cruelman » 03 авг 2008, 21:47

аз пък я минах така - след като слезе давам газ, премазвам тея отдолу и се качвам горе почвам да трепя и той докат стигне сички са мъртви :)

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 03 авг 2008, 21:53

този начин не съм го пробвал защото ме е страх че ше гътнат мене кат знам с кви пушкала са

cruelman

Мнение от cruelman » 03 авг 2008, 21:55

LibertyCityStories написа:този начин не съм го пробвал защото ме е страх че ше гътнат мене кат знам с кви пушкала са
то тей де но знаеш мн добре че има и по-невъзмовни и по-трудни от този тип мисии, където ти скачат много с добри оръжия ;) в крайна сметка аз 1вия и 2рия път не можах да я мина кат стрелях със снайпер отдалече, накрая пробвах така и стана

Потребителски аватар
vgerov93
Начинаещ
Регистриран: 16 фев 2008, 11:20
Контакти:

Мнение от vgerov93 » 03 авг 2008, 22:00

Хах и аз съм го пробвал той начин, да ги цепя на ръш, но тея калашки цепят здраво :mhihi: Иначе начина на Claude е най-хитрия и все пак е предположена по този начен да се минава мисията от R* :wink: Все пак 8-ball дава снайпер на клауд :wink:
:iii: Grand Theft Auto III
:VC: Grand Theft Auto Vice City
:sa: Grand Theft Auto San Andreas
:IV: Grand Theft Auto IV
THE BEST GAMES EVER.

cruelman

Мнение от cruelman » 03 авг 2008, 22:12

vgerov93 написа:Хах и аз съм го пробвал той начин, да ги цепя на ръш, но тея калашки цепят здраво :mhihi: Иначе начина на Claude е най-хитрия и все пак е предположена по този начен да се минава мисията от R* :wink: Все пак 8-ball дава снайпер на клауд :wink:
при мен така не става, докато се усетя оня е отишъл при тях и mission failed

Потребителски аватар
vgerov93
Начинаещ
Регистриран: 16 фев 2008, 11:20
Контакти:

Мнение от vgerov93 » 03 авг 2008, 22:13

cruelman написа:
vgerov93 написа:Хах и аз съм го пробвал той начин, да ги цепя на ръш, но тея калашки цепят здраво :mhihi: Иначе начина на Claude е най-хитрия и все пак е предположена по този начен да се минава мисията от R* :wink: Все пак 8-ball дава снайпер на клауд :wink:
при мен така не става, докато се усетя оня е отишъл при тях mission failed
Значи си бавен снайперист :mhihi:
:iii: Grand Theft Auto III
:VC: Grand Theft Auto Vice City
:sa: Grand Theft Auto San Andreas
:IV: Grand Theft Auto IV
THE BEST GAMES EVER.

cruelman

Мнение от cruelman » 03 авг 2008, 22:15

бавен снайперист... сега ще кажа какво става кат я почна - слизам от колата и ги изтрепвам, все пак оня се качва горе и докат го настигна да видя дали има още някой той е мъртъв...

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан

Мнение от LibertyCityStories » 03 авг 2008, 22:24

cruelman написа:бавен снайперист... сега ще кажа какво става кат я почна - слизам от колата и ги изтрепвам, все пак оня се качва горе и докат го настигна да видя дали има още някой той е мъртъв...
ами то затова ти показва да се качиш на оня покрив,кат се качиш тогва почваш да трепеш.първо ония долу,след това от рампата дето се качваш на кораба в посока към... :D (а де,коя посока беше)абе надясно продължаваш да стреляш,бяха не повече от 10 общо.аз като ползвах чийтове съм ги избивал с базуката

cruelman

Мнение от cruelman » 03 авг 2008, 22:27

LibertyCityStories написа:
cruelman написа:бавен снайперист... сега ще кажа какво става кат я почна - слизам от колата и ги изтрепвам, все пак оня се качва горе и докат го настигна да видя дали има още някой той е мъртъв...
ами то затова ти показва да се качиш на оня покрив,кат се качиш тогва почваш да трепеш.първо ония долу,след това от рампата дето се качваш на кораба в посока към... :D (а де,коя посока беше)абе надясно продължаваш да стреляш,бяха не повече от 10 общо.аз като ползвах чийтове съм ги избивал с базуката
ясно, просто аз съм превъртал san andreas i vice city, пък тая не и реших набързо да мина мисиите ;) затова и мн няма логика в лудите ми действия :D и все пак аз се забавих много на тая мисия

Отговори

Върни се в “GТА III: Дискусии Мисии”