Проблем с GTA Map editor

Малкото или много промени в играта, не ги оставяйте да посивеят от прах...

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ji4kata
Новодошъл
Регистриран: 19 юли 2007, 04:15
Контакти:

Проблем с GTA Map editor

Мнение от Ji4kata » 20 юли 2007, 04:07

Имам GTA Map editor но като редактирам картата и после сеифам при пускането на играта забива ! кажете какво да правя или ако има някоя по добра версия на едитора от къде да я сваля .

Потребителски аватар
Gigabyte
Диагноза "Голфаджия с багажник"
Регистриран: 15 сеп 2005, 20:50

Мнение от Gigabyte » 20 юли 2007, 09:50

Ако изтриваш обекти от играта ще ти забива

Потребителски аватар
Ji4kata
Новодошъл
Регистриран: 19 юли 2007, 04:15
Контакти:

Мнение от Ji4kata » 20 юли 2007, 10:35

Ами направих си тунел към призрачния град играх си 2 часа да го правя и накрая играта не тръгна изполвам готови елементи от картата просто копирах тунела между Staunton Island и Shoreside Vale изтрих само преградата в началото на тунела които не води никъде (те са 2 в горната част на Shoreside Vale ) и сложих там елементите от истинския тунел ама се прецака играта

Потребителски аватар
Gigabyte
Диагноза "Голфаджия с багажник"
Регистриран: 15 сеп 2005, 20:50

Мнение от Gigabyte » 20 юли 2007, 11:16

Ji4kata написа:Ами направих си тунел към призрачния град играх си 2 часа да го правя и накрая играта не тръгна изполвам готови елементи от картата просто копирах тунела между Staunton Island и Shoreside Vale изтрих само преградата в началото на тунела които не води никъде (те са 2 в горната част на Shoreside Vale ) и сложих там елементите от истинския тунел ама се прецака играта
И аз точно това бях правил и го открих ,че не могат да се търкат ,а иначе имаше неква програма за настройване ама не помна 8) :lol:

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 20 юли 2007, 15:33

Имам смътни спомени, че на тоя тунел нещо не му се махаха барикадите, защото бяха в дфф на самия него.
Не е много ма може да съм ти от полза

Claude

Мнение от Claude » 20 юли 2007, 15:58

Те и да се махнат нищо няма да стане! Трябва да се редактира и collision файлът!

Потребителски аватар
Bandolero
Регистриран: 10 дек 2008, 18:23

Re: Проблем с GTA Map editor

Мнение от Bandolero » 10 дек 2008, 22:55

Последно какъв беше отговорът на тази тема, защото и аз се интересувам, евентуално да променя някой елементи в играта, без да имам лоши последствия. :)

Claude

Re: Проблем с GTA Map editor

Мнение от Claude » 11 дек 2008, 17:08

Bandolero написа:Последно какъв беше отговорът на тази тема, защото и аз се интересувам, евентуално да променя някой елементи в играта, без да имам лоши последствия. :)
лоши последствия винаги може да има. Така че едно нещо може да те спаси - backup

Отговори

Върни се в “GТА III: Mod Showroom”