[GTA 3|LINK]Intercity Highway mod

Малкото или много промени в играта, не ги оставяйте да посивеят от прах...

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

[GTA 3|LINK]Intercity Highway mod

Мнение от LibertyCityStories » 31 яну 2009, 23:09

Здравейте,искам да ви представя един според мен готиничък мод за GTA 3.този мод добавя магистрала по която дори и да не сте минали мисиите за да ви се отвори цялата територия можете да достигнете до всеки един остров.има общо 7 изхода/входа за качване/слизане от магистралата за трите острова.в Readme файла съм сигурен че пишеше къде точно се намират.по магистралата не се движат други МПС освен вас,но на мен лично това не ми допада.но иначе ми харесва да си обикалям по магито :mrgreen:
линк за сваляне
снимки на мода
моля в темата пишете своите коментари,мнения и проблеми с мода,ако имате такива,надявам се че няма да имате

АКО НЯКОЙ МУ СЕ СТОРИ ПОЗНАТА ТАЗИ ТЕМА ОТ ДРУГ ФОРУМ,И СИ ПОМИСЛИ ЧЕ Е КРАДЕНА,НЕ,НЕ Е.АВТОРЪТ И ПАК СЪМ АЗ
също така моля ако екипа на форума сметне че заглавието не е правилно,всмисъл нали там някви неща се пишеха от сорта на [SA|TC|REL] или някви такива нека го направи както трябва щото аз въобще си нямам на представа как трябва да е

link:http://www.codenamegta.net/downloads/44 ... y-highway/
author:odie & illspirit
Последна промяна от LibertyCityStories на 01 фев 2009, 23:20, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Re: GTA 3 Intercity Highway mod

Мнение от Claude » 31 яну 2009, 23:54

Гледах един highway мод в GTAinside , но май не беше този. Вижда ми се доста интересно. Когато имам време ще го пробвам. Благодаря за информацията, Либърти :D

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 01 фев 2009, 00:23

всъщност ако си гледал този http://www.gtainside.com/en/download.ph ... tart=0#232 то да,същия е :) а аз някъде бях гледал и зимна версия(магистралата беше направена заснежена) но сега не я намирам,ако я намериш може да добавиш в темата

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Мнение от Claude » 01 фев 2009, 00:24

значи не греша, точно този съм видял

Отговори

Върни се в “GТА III: Mod Showroom”