[SIANBG.info] Roleplay 24/7

Connecting to server GTA... Connected!

Модератор: GTA-BG Модератори

sianbg
Регистриран: 12 окт 2013, 17:35

[SIANBG.info] Roleplay 24/7

Мнение от sianbg » 12 окт 2013, 17:37

Изображение

IP: 217.174.155.110:7777
Форум: http://sianbg.info/forum

Здравейте, приятели. Наскоро пуснахме нашия Roleplay сървър. Roleplay означава, че всичко трябва да бъде преигравано като в истинския живот. Да Ви призная честно по-сървъра има още много работа, а за сега съм сам и ми идва тежичко. Затова съм пуснал форум "Потребителска помощ". В него всеки регистриран потребител може да съобщава за бъгове, непреведена част и предложения за подобряването на сървъра. Ще попитате защо да го правя... какъв ми е "кяра"... за всяка пусната тема в този раздел, при оглед от администратор ще получите по 5 точки. Тези точки можете да ги обменяте за пари в сървъра. При регистрация в форума ще получите 50 точки бонус.

Малко техническа информация:
Сървъра се хоства на споделен VPS с параметри 512МБ рам, 1GHz процесор, 6ГБ хард. Избрал съм за ОС Debian 6.0. Връзката е перфектна - 20MBit

Сървъра е преведен едва на 10% и може би това ще е най-лесния начин да изкарате точки :)

Крайно време е да започнем със сървъра:

Тук ще дам кратка информация и ще оставя на вас да влезете в сървъра и да разберете всичко. ГеймМода за сега се играе само в Los Santos. В сървъра има автокъщи, бензин, банди, работи, къщи, античийт и др. Мода съм го взел готов, защото няма смисъл да се преоткрива топлата вода. Замисъл съм доста неща да се направят по него и доста ненужни да се махнат.

Работи
Pizza boy job
Trucker job
Taxi driver job
Sweeper job
miner job
Arms dealer job
drug dealer job
mechanic job
lawyer job
bodyguard job
boxer job
Detective job

Искам още веднъж да повторя, че по сървъра има още много работа и се надявам потребителите да ударят едно рамо.

Отговори

Върни се в “Multiplayer”