GTA SA Multiplayer

Connecting to server GTA... Connected!

Модератор: GTA-BG Модератори

marodera
Регистриран: 22 сеп 2013, 19:38

GTA SA Multiplayer

Мнение от marodera » 20 яну 2014, 10:57

Привет! Имам въпрос, относно :sa: , как да си направя да мога да играя в сървъри мултиплеър. Гледах клипове за мта, но опитах и не стана нищо. Не знам дори дали има разлика между gta sa multiplayer i mta, затова ако някой е по-наясно моля да ми обясни как става работата. :)

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Re: GTA SA Multiplayer

Мнение от venom4et0o » 20 яну 2014, 11:26

Да, определено има разлика между SA-MP и MTA. Тотално различни програми. И между другото до колкото знам MTA е по-добра. Но в момента не мога да ти изтъкна никакви факти, понеже не съм играл в мултиплейър поне от 2 години и съм забравил почти всичко...

Това, което знам е, че ти трябва чиста инсталация на GTA SA. Crack-ове, patch-ове, NO-CD-та и разни такива може, но без никакви модове. Поне преди време беше така.

П.П. Гледам в този клип пича си spawn-на ZR350 и му се появи Лада. :mhihi:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

marodera

Мнение от marodera » 20 яну 2014, 20:34

Благодаря за бързия отговор! Сега ще опитам. :)

marodera

Мнение от marodera » 25 яну 2014, 10:22

Опитах да сложа mta, но не ставаше. След това и SA-MP, но същото. Мисля, че проблема е от играта, защото като играя сингъл всичко ми е забързано и антивирусната ми открива вирус в крака. Аз я спрях за инсталацията и пак я пуснах, но пак същото. :( При МТА не мога да вляза, а при СА-МП кати си избера сървър ми зарежда до някъде и блокирва. И на двете ми излиза това: Изображение
Ако някой знае как се оправя проблема ще съм му много благодарен. Благодаря предварително!

marodera

Мнение от marodera » 25 яну 2014, 14:19

Моя грешка. Сложил съм го на някакъв мод. :D

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 26 яну 2014, 00:33

Ако имаш проблеми за в бъдеще пробвай да свалиш HOODLUM версията в замунда (тази, която е качена най-рано) и инсталираш нея. Тя е най-небъгавата версия :mhihi:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “Multiplayer”