[SA|WIP|FCM] GТА: San Andreas Ma6inata Mod 2! - 99%!!!

Само членове на Team-а могат да пускат нови теми тук.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
gta fan
Новодошъл
Регистриран: 24 авг 2006, 15:55
Контакти:

Мнение от gta fan » 02 фев 2007, 19:19

ma6ina след 2 месеца мода праии 1 година .Дано да си заслужава чаканото време :wink:

Потребителски аватар
maniak
Начинаещ
Регистриран: 12 дек 2005, 14:12
Контакти:

Мнение от maniak » 02 фев 2007, 22:24

gta fan написа:ma6ina след 2 месеца мода праии 1 година .Дано да си заслужава чаканото време :wink:
Бъди спокоен,ще си заслужава :wink:

Потребителски аватар
mi4i007
Новодошъл
Регистриран: 23 сеп 2005, 21:42

Мнение от mi4i007 » 02 фев 2007, 22:31

машина както беше и при мод 1 мога пак да бъда тестер ако искаш ми пиши в скайпа

Потребителски аватар
ma6inata
BMW & American Muscle cars fanatic
Регистриран: 01 апр 2005, 09:55
Контакти:

Мнение от ma6inata » 02 фев 2007, 22:59

Ще се постарая да не Ви разочаровам, единствения бъг е, че с някои (не всички) коли играта забива на един мост м/у ЛС и СФ.. Няма как да се оправи, сменял съм колите, хендлинга и т.н., неизбежно е. Явно като почнеш да пипаш играта и макар и рядко има бъгове. Този проблем съм го имал много често, но вероятността да е при мен само е голяма, защото компа ми си е слабичък вече.. 8)

Доколкото съм имал възможността да тествам това е единствения бъг, койтосъм намерил. :roll:
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
D1BaK
Начинаещ
Регистриран: 11 яну 2007, 13:59

Мнение от D1BaK » 02 фев 2007, 23:02

Може ли и аз да съм тестър за първи път ?

Потребителски аватар
maniak
Начинаещ
Регистриран: 12 дек 2005, 14:12
Контакти:

Мнение от maniak » 02 фев 2007, 23:03

Абе ти си знаеш ма все пак работи спокойно и не бързай дори накрая,защото така стават най-големите гафове :)
Успех!

Потребителски аватар
wingmanz
Вманиачен
Регистриран: 02 окт 2006, 11:49

Мнение от wingmanz » 02 фев 2007, 23:49

maniak написа:Абе ти си знаеш ма все пак работи спокойно и не бързай дори накрая,защото така стават най-големите гафове :)
Успех!
Позната история :lol: Иначе успех! С нетърпение ще го чакам! :D

Потребителски аватар
Ubieca
Неконтролируем
Регистриран: 12 яну 2006, 18:51

Мнение от Ubieca » 12 фев 2007, 15:06

Незнам защо но го няма онова готино чувство, като навремето, мода те обгърне и пренесе в инстинската си атмосфера, пренесе те в неговия си свят, незнам защо :? Надявам се че мода ще ми го вазвърне и обладае напълно :) Ко стана с скрипта оня плъх (не че е такъв требе и на него да се благодари :mhihi: :mhihi: :mhihi:) не е ли го дал ?
Спаменето ми в последно време, се дължи на това че вероятно ще ме изгонят от "форума"! - ъъъ

Потребителски аватар
ma6inata
Контакти:

Мнение от ma6inata » 12 фев 2007, 16:33

Eми даде го, оправих бъговете със сейвките, добавих сейв иконата в къщата на ЦЖ и сега целия мод е готов, но на две мисии играта прави проблеми. :( Иначе цялата игра я превъртях, ама на тия две мисии играта забива. Иначе е супер готино сега всичко като е сложено. :D Всичко от листа с екстрите и аддоните е изпълнено. :D

В момента чета някакви уроци за промени по сцм-а, защото определено познатията ми не са толкова големи. Два дни се мъчих да ги оправя, но това което стана е, че на едната от двете мисии като я избера от листа с мисиите и играта тогава забива, още по-рано. :(

Не знам дали казах, но в цялата игра съм добавил още общо около 80 паркирани коли и наистина сега е много по-реалистично. 8) Има разни стари коли в някакви халета в е тия 'селата', острани на пътя и т.н.

Мода с по-висококачествените текстури няма да го слагам, защото в комбинация с новите коли, играта определено забива по-често. :( Но за сметка на това сложих Project Oblivion мода, но играта не насича както като го сложиш, защото бърниках много по файловете и видях, че тревите са в зверски количества и оправих това. Да не е толкова хубаво колкото със нормалните настройки на мода, но пак е красиво. :)

Ще се мъча да ги оправя бъговете с мисиите, нямам друг избор, но ако не успея до няколко дни направо ще дам мода на бета тестърите и да тестват всичко друго освен тия мисии, защото само ще губя време иначе. :roll:

Едната мисия е първата мисия със слепия китаец. След като минат кътсцените и играта забива, а другата мисия е където трябва да спася Суийт и тая сестрата на ЦЖ от пожара.

Убиец, ами много се проточи мода, бачка. :( Може би прекалено рано пуснах темата и се получи леко обратен ефект, но с тия постоянни ъпдейти по сцм-а, все нови и нови екстри нямаше как да го свърша много по-рано... Но обещавам, че чакането ще си заслужава :!: :!: :!: :wink:
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
Ubieca
Неконтролируем
Регистриран: 12 яну 2006, 18:51

Мнение от Ubieca » 12 фев 2007, 17:05

Надявам се да ми възвърне онова чувство :D
Спаменето ми в последно време, се дължи на това че вероятно ще ме изгонят от "форума"! - ъъъ

Потребителски аватар
genisl
Новодошъл
Регистриран: 21 юли 2006, 21:11

Мнение от genisl » 13 фев 2007, 20:31

А тия две мисии, на които забива играта не може ли да сложиш един мишън скипър и да си ги pass-нем.Лично на мен не ми е проблем, щото аз вече не ходя по мисии а играта я ползвам само да се возя със жигулата и Здравко Чолич :D :D :D

Потребителски аватар
ma6inata
Контакти:

Мнение от ma6inata » 22 фев 2007, 16:21

Пробвах и с оригиналното СА на един фр. Нови драйвъри, нова игра, всичко, неща не останаха. Най-вероятно проблема идва от видеокартата.. Временно няма да мога да модвам, докато по някакъв начин оправя нещата.
И като това стане не забравяйте, че имам бекъп на файловете от мода и няма се налага да почвам отново.

Сега заключвам темата и ще ви държа в течение. Искрено съжалявам, че сеполучи това.. :(
'73 BMW 2002 tii
-----------------------

riddick
Сериозен
Регистриран: 13 юли 2005, 17:14
Контакти:

Мнение от riddick » 23 фев 2007, 17:43

първият пост в тази тема е на 31 март,дано на тази дата тази година мода да е готов ;)

Потребителски аватар
ma6inata
Контакти:

Мнение от ma6inata » 23 фев 2007, 17:47

Дано, зависи кога ще си оправя играта, оставаха ми само последни неща по сцм-а да направя, но.. :roll: :evil:
'73 BMW 2002 tii
-----------------------

Заключена

Върни се в “GTA-BG Modding Team”