Дата и час: 21 Яну 2017, 06:22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 28 от 28 [ 419 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2007, 19:19 
Новодошъл
Аватар

ma6ina след 2 месеца мода праии 1 година .Дано да си заслужава чаканото време :wink:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2007, 22:24 
Начинаещ
Аватар

gta fan написа:
ma6ina след 2 месеца мода праии 1 година .Дано да си заслужава чаканото време :wink:

Бъди спокоен,ще си заслужава :wink:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2007, 22:31 
Новодошъл
Аватар

машина както беше и при мод 1 мога пак да бъда тестер ако искаш ми пиши в скайпа

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2007, 22:59 
BMW & American Muscle cars fanatic
Аватар

Ще се постарая да не Ви разочаровам, единствения бъг е, че с някои (не всички) коли играта забива на един мост м/у ЛС и СФ.. Няма как да се оправи, сменял съм колите, хендлинга и т.н., неизбежно е. Явно като почнеш да пипаш играта и макар и рядко има бъгове. Този проблем съм го имал много често, но вероятността да е при мен само е голяма, защото компа ми си е слабичък вече.. 8)

Доколкото съм имал възможността да тествам това е единствения бъг, койтосъм намерил. :roll:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2007, 23:02 
Начинаещ
Аватар

Може ли и аз да съм тестър за първи път ?

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2007, 23:03 
Начинаещ
Аватар

Абе ти си знаеш ма все пак работи спокойно и не бързай дори накрая,защото така стават най-големите гафове :)
Успех!

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2007, 23:49 
Вманиачен
Аватар

maniak написа:
Абе ти си знаеш ма все пак работи спокойно и не бързай дори накрая,защото така стават най-големите гафове :)
Успех!

Позната история :lol: Иначе успех! С нетърпение ще го чакам! :D

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2007, 15:06 
Неконтролируем
Аватар

Незнам защо но го няма онова готино чувство, като навремето, мода те обгърне и пренесе в инстинската си атмосфера, пренесе те в неговия си свят, незнам защо :? Надявам се че мода ще ми го вазвърне и обладае напълно :) Ко стана с скрипта оня плъх (не че е такъв требе и на него да се благодари :mhihi: :mhihi: :mhihi:) не е ли го дал ?

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2007, 16:33 
Аватар

Eми даде го, оправих бъговете със сейвките, добавих сейв иконата в къщата на ЦЖ и сега целия мод е готов, но на две мисии играта прави проблеми. :( Иначе цялата игра я превъртях, ама на тия две мисии играта забива. Иначе е супер готино сега всичко като е сложено. :D Всичко от листа с екстрите и аддоните е изпълнено. :D

В момента чета някакви уроци за промени по сцм-а, защото определено познатията ми не са толкова големи. Два дни се мъчих да ги оправя, но това което стана е, че на едната от двете мисии като я избера от листа с мисиите и играта тогава забива, още по-рано. :(

Не знам дали казах, но в цялата игра съм добавил още общо около 80 паркирани коли и наистина сега е много по-реалистично. 8) Има разни стари коли в някакви халета в е тия 'селата', острани на пътя и т.н.

Мода с по-висококачествените текстури няма да го слагам, защото в комбинация с новите коли, играта определено забива по-често. :( Но за сметка на това сложих Project Oblivion мода, но играта не насича както като го сложиш, защото бърниках много по файловете и видях, че тревите са в зверски количества и оправих това. Да не е толкова хубаво колкото със нормалните настройки на мода, но пак е красиво. :)

Ще се мъча да ги оправя бъговете с мисиите, нямам друг избор, но ако не успея до няколко дни направо ще дам мода на бета тестърите и да тестват всичко друго освен тия мисии, защото само ще губя време иначе. :roll:

Едната мисия е първата мисия със слепия китаец. След като минат кътсцените и играта забива, а другата мисия е където трябва да спася Суийт и тая сестрата на ЦЖ от пожара.

Убиец, ами много се проточи мода, бачка. :( Може би прекалено рано пуснах темата и се получи леко обратен ефект, но с тия постоянни ъпдейти по сцм-а, все нови и нови екстри нямаше как да го свърша много по-рано... Но обещавам, че чакането ще си заслужава :!: :!: :!: :wink:

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Фев 2007, 17:05 
Неконтролируем
Аватар

Надявам се да ми възвърне онова чувство :D

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Фев 2007, 20:31 
Новодошъл
Аватар

А тия две мисии, на които забива играта не може ли да сложиш един мишън скипър и да си ги pass-нем.Лично на мен не ми е проблем, щото аз вече не ходя по мисии а играта я ползвам само да се возя със жигулата и Здравко Чолич :D :D :D

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007, 16:21 
Аватар

Пробвах и с оригиналното СА на един фр. Нови драйвъри, нова игра, всичко, неща не останаха. Най-вероятно проблема идва от видеокартата.. Временно няма да мога да модвам, докато по някакъв начин оправя нещата.
И като това стане не забравяйте, че имам бекъп на файловете от мода и няма се налага да почвам отново.

Сега заключвам темата и ще ви държа в течение. Искрено съжалявам, че сеполучи това.. :(

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2007, 17:43 
Сериозен

първият пост в тази тема е на 31 март,дано на тази дата тази година мода да е готов ;)

Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2007, 17:47 
Аватар

Дано, зависи кога ще си оправя играта, оставаха ми само последни неща по сцм-а да направя, но.. :roll: :evil:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 28 от 28 [ 419 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа