[GTA-BG Modding Team Competition] Правила, инфо и други...

Само членове на Team-а могат да пускат нови теми тук.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
VaNkAtA
Прекаляващ
Регистриран: 15 окт 2007, 15:35
Контакти:

Re: [GTA-BG Modding Team Competition] Правила, инфо и други...

Мнение от VaNkAtA » 30 сеп 2008, 17:02

Боги написа:
VaNkAtA написа:
Боги написа:Айде бе,машина,казвай влиза ли някой или не ?!? :)
Никой нема да влиза!
И за к'во беше тогава тая цялата цигания :evil: ?
Не е виновен екипа, а "модерите", тези дето си мислят, че могат да правят нещо, но не е така.Предали сме си работата аз и firestone и ти (май).

Потребителски аватар
firestone
Конвертира 'гат може
Регистриран: 21 сеп 2007, 21:45

Мнение от firestone » 30 сеп 2008, 18:27

Ее ко са карате голяма раота :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Мнение от Боги » 30 сеп 2008, 18:37

firestone написа:Ее ко са карате голяма раота :mhihi:
То даже може и друго да се направи - Направо този форум се маха,и всеки си пуска темата в съответният шоурум за :iii: , :VC: или :sa: . След като модераторите и потребителите харесат даден мод/проект да направят темата важна е готово.... :D :rock:
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
ma6inata
BMW & American Muscle cars fanatic
Регистриран: 01 апр 2005, 09:55
Контакти:

Мнение от ma6inata » 03 окт 2008, 12:28

Цялата цигания беше, защото си мислих, че има хора, които наистина могат да направят нещо и не само си чешат езиците :!: Казах един срок - никой не ми предаде нищо. Казах 2-ри срок - бяха ми предадени 2-3 неща и все от различна категория - според теб достатъчно ли е :?:

Ще прегледам тези 2 мода дето ми бяха дадени. Ако наистина са перфектни, без грешка пускаме авторите тук. Това е единственото, което мога да направя, даже пак не е малко, защото първоначалния замисъл беше да има поне 3-4 проекта и да не са всички от различни категории. Да има някаква конкуренция все пак. Та си викай на другите дето нищо не направиха, а само се записаха на ташак, не на мен!
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Мнение от Боги » 03 окт 2008, 13:43

ma6inata написа:Цялата цигания беше, защото си мислих, че има хора, които наистина могат да направят нещо и не само си чешат езиците :!: Казах един срок - никой не ми предаде нищо. Казах 2-ри срок - бяха ми предадени 2-3 неща и все от различна категория - според теб достатъчно ли е :?:

Ще прегледам тези 2 мода дето ми бяха дадени. Ако наистина са перфектни, без грешка пускаме авторите тук. Това е единственото, което мога да направя, даже пак не е малко, защото първоначалния замисъл беше да има поне 3-4 проекта и да не са всички от различни категории. Да има някаква конкуренция все пак. Та си викай на другите дето нищо не направиха, а само се записаха на ташак, не на мен!
Разбирам те напълно,машина ! :)
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Отговори

Върни се в “GTA-BG Modding Team”