Ходене до офиса на БулГеймс

Форумни игри, конкурси, състезания и други подобни форумни забавления.

Модератор: GTA-BG Модератори

Да оставиме ли Теодор Тодоров на спокойствие ?

Анкетата завърши на 18 авг 2010, 23:33

Оставете го човека, нека диша спокойно.
10
48%
Не, в никакъв случай, раздуйте случая !
11
52%

Общо гласове: 21

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Ходене до офиса на БулГеймс

Мнение от Ico_BG » 05 окт 2010, 20:53

Това, според мен, си е напълно незаконно!!! Човека много се е вживял..

А и.. аз също съм продавал стока, и то хранителна, и то нелегално. :mrgreen:

Човек с малко връзки може всичко. :-|

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 05 окт 2010, 20:59

Този мод абсолютно никой от форума няма шанс да го направи!Единственото нещо което трябва да правим е да подкрепим човека, който ще представя България!Големите "модъри" никога няма да моделират 2-3 улици от реалния живот, пък камо ли цял град.GTA sux яко според мен, но този мод 100% съм сигурен че ще го изтегла! :wink:
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 05 окт 2010, 21:03

LOL. Да го подкрепим ли?! Та това си е чиста кражба. Какво е направил толкова? Като направи ИГРА, а не мод тогава ще ни представи, но сега това не го прави "велик"... И не бъди толкова сигурен, че ако се съберат всичките модъри, няма да направят такъв мод. Ще направят дори и по-добър, но проблема е, че не са единни. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 05 окт 2010, 21:09

nrjboyan написа:LOL. Да го подкрепим ли?! Та това си е чиста кражба. Какво е направил толкова? Като направи ИГРА, а не мод тогава ще ни представи, но сега това не го прави "велик"... И не бъди толкова сигурен, че ако се съберат всичките модъри, няма да направят такъв мод. Ще направят дори и по-добър, но проблема е, че не са единни. :wink:
И аз съм на това мнение, и сме заети :mhihi:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 05 окт 2010, 21:33

bone_G написа:
nrjboyan написа:LOL. Да го подкрепим ли?! Та това си е чиста кражба. Какво е направил толкова? Като направи ИГРА, а не мод тогава ще ни представи, но сега това не го прави "велик"... И не бъди толкова сигурен, че ако се съберат всичките модъри, няма да направят такъв мод. Ще направят дори и по-добър, но проблема е, че не са единни. :wink:
Да добре.Вярвайте си :lol: .Бояне не си много наясно със моделирането така, че моля те не говори глупости.Аз моят квартал го моделирах 4-5 месеца и пак не стана както трябваше.Много заети били.Аре стига.Ще ми е интересно тия дето не са от София какво ще моделират като не са я видяли визуално.А да сетих се!Ще снимат от google Earth и ше вадят боксове от земята :lol: ;d;d.Земете се в ръце.НЯМА човек който да моделира собствения си град, освен ако не живее в село с 1 пряка :mhihi:

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 05 окт 2010, 21:35

Аз живея в село .. но къщата си дори не мога да моделирам. Но и не мисля, че този е моделирал тези модели, ама както и да е.
Много ми е интересно какво ще се получи накрая.. :mhihi:

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 05 окт 2010, 21:39

Ico_BG написа:Аз живея в село .. но къщата си дори не мога да моделирам. Но и не мисля, че този е моделирал тези модели, ама както и да е.
Аз видях Летището.Почти 1 към 1 е!Също и McDonalds-а го познах.Тва е тоя на Орион, само дето парзалката я няма (що я няма се чудите?Ем човека не е влизал да се пързаля та да знае как изглежда отвътре :mhihi: ).Метрото и то доста се доближава до реалното!

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 05 окт 2010, 21:40

bobi_tes написа:
bone_G написа:
Да добре.Вярвайте си :lol: .Бояне не си много наясно със моделирането така, че моля те не говори глупости.Аз моят квартал го моделирах 4-5 месеца и пак не стана както трябваше.Много заети били.Аре стига.Ще ми е интересно тия дето не са от София какво ще моделират като не са я видяли визуално.А да сетих се!Ще снимат от google Earth и ше вадят боксове от земята :lol: ;d;d.Земете се в ръце.НЯМА човек който да моделира собствения си град, освен ако не живее в село с 1 пряка :mhihi:
Мисля да си замълча. По-точно ти се вземи в ръце. Какво знаят тези повече от другите модъри - нищо. Както казах, ако тук модърите са единни дори и да са 2ма ще направят подобно нещо. Не ми говори празни приказки.

edit:
Влизал ли си изобщо в летището, както и от страната към пистите за да кажеш, че е същото? :lol:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 05 окт 2010, 21:47

nrjboyan написа:Влизал ли си изобщо в летището, както и от страната към пистите за да кажеш, че е същото? :lol:
Не ве как!Аз до Торонто съм ходил пеши, пък Атлантическия океан го минавам на крол и когато се изморя почвам на гръб. :die: Я кажи входа към летището не е ли еднакъв?Аз не видях пистите колко са еднакви, а видях входа и още 1-2 снимки на самолети, ама няма какво да спора, все пак ти си някъв мега добър модър и тряа само някой партньор да дойде и моделирате цЕла България.Аз защо ли се учудих. :rock:
Я вижте:
http://www.gtasofia.info/index.php?opti ... &Itemid=56
Щом го продават по магазините значи са си платили хората и си имат права...
Сравнете летището:
Изображение
Изображение
Едното е отпред, другото отзад.Е какво сега?Забраил е да сложи жълтото хиксче на пистата отляво ли?Оуу баси разликата :X:X

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 06 окт 2010, 10:45

Де го Терминал 1...?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 06 окт 2010, 10:51

Къде е документа, това което даваш и аз го постнах, но нямат документ, който да им лицензира продукта, това, че имат документ от Агенцията по вписвания, не значи, че имат и лиценз...
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 06 окт 2010, 11:05

jhonsons написа:Де го Терминал 1...?
Дай ти да го моделираш 1 към 1, щом толкова приказваш.Тедодор Теодоров Rulez.Ако имаше толкова работливи Бъглари като него, щеше да е супер. :rock:

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 06 окт 2010, 13:48

Я земи пий една вода и се успокой, бе. Питам като човек, дали Терминал 1 го има, тоя веднага се мята. Я се осъзнай....
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 06 окт 2010, 15:14

ОК, добре, човека направил мод. Труда е много, не мога да направя и половината от това, но все пак не съм съгласен, че мод трябва да се пуска в продажба. Също документ от Агенцията по вписванията НЕ означава че има лиценз или разрешение от Рокстар Геймс. Друг въпрос е че те по никакъв начин не могат да спрат модването на играта. Просто не е нужно модърите да очакват милиони от това че са направили нещо, използвайки за основа готова игра. Criminal Russia, която, струва ми се, ще стане доста по-мащабен мод, поне засега не виждам да е създала интерес за парична облага в "създателя си". Тоя човечец по-добре да пие една студена вода (или бира), да пусне линк за даунлоуд в сайта си (а може и в Zamunda) и да дойде в реалността. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 06 окт 2010, 17:32

Ico_BG написа:Аз живея в село .. но къщата си дори не мога да моделирам. Но и не мисля, че този е моделирал тези модели, ама както и да е.
Аз пък съм сигурен че ще сее откаже и нема да направи нишо.....
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Отговори

Върни се в “Форумни игри, конкурси и др.”