[SA|REL|SCR] Suzuki K8 ULTIMATE RACING BIKE

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

[SA|REL|SCR] Suzuki K8 ULTIMATE RACING BIKE

Мнение от bone_G » 18 авг 2009, 15:18

download beta: http://www.gtavision.com/index.php?sect ... ad&id=2230

във втора версия оправих резервоара капачката му, пипах предната маска и лепенка на логото
нови лепенки на сузуки и логото на този модел "GSX-R"
пооправих и седалките калника гумите вече са пълен слик.
разгледайте долните снимки не са от бета версията а от версия 2 която чакам да бъде удобрена в http://www.gtavision.com

Suzuki GSX-R k8 v2:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

download v2: http://www.gtavision.com/index.php?sect ... ad&id=2242 или
http://4storing.com/75dxjg/cc922d44e994 ... 51a64.html

:rock:
Последна промяна от bone_G на 29 окт 2009, 20:47, променено общо 14 пъти.
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
jape
Vice Cop
Регистриран: 22 юни 2004, 14:44

Re: [SA|WIP|SCR] Suzuki K8 ULTIMATE RACING BIKE

Мнение от jape » 18 авг 2009, 16:24

Добре дошъл във форумът и поздравления за мотора който моделираш. Но не мога да не отбележа че поста ти е пълен с толкова много правописни и пунктуационни грешки, че се хванах за главата! Заглавието ти не беше точно както трябва за това го оправих. Успех и се опитвай да пишеш по-правилно.

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 18 авг 2009, 17:42

jape написа:Добре дошъл във форумът и поздравления за мотора който моделираш. Но не мога да не отбележа че поста ти е пълен с толкова много правописни и пунктуационни грешки, че се хванах за главата! Заглавието ти не беше точно както трябва за това го оправих. Успех и се опитвай да пишеш по-правилно.

Искрено съжалявам за правописа си благодаря ти че си оправил заглавието
ще се постарая да не правя такива грешки, права тези грешки по името защото незнам как да го напиша "wip" знам какво е но тфа "scr" не проумявам какво е. Да попитам как мога да си сложа снимка на профила или това става вазможно с повече мнение или ? Ще ти пиша лс да ми помогнеш малко да ми обясниш някои неща по форума шото се отпляснахме и непишем по темата :mhihi: , зависи дали си зает или ти досаждам?
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
MitakoBG
Напреднал
Регистриран: 25 дек 2008, 19:43

Мнение от MitakoBG » 18 авг 2009, 19:16

Супер е :wink: конвер ли е или си го моделирал?
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 18 авг 2009, 20:17

правя мн постове ама ти отговарям моделирах го но много ми отне щото много време тренирах на обикновени модели и се учех докато почна, но мисля че стана горе доло добре макар да има още някои неща за пипане например на някои места боята не е станала добре и задната седалка и гумите ще пипна :D колкото до твоя мод митко много му се кефя от снимките продалжаваи все така :rock:
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 18 авг 2009, 22:53

Да. Готино моторче. Надявам се да пуснеш в действие финалната версия, за да му се кефят хората...Добре е, че още ги има такива упорити копелета като тебе (извинявай за обръщението, но такъв е израза...)
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 18 авг 2009, 23:24

няма проблем благодаря много за думите наистина са качествени :wink:

съжалявам за главния пост нещо се бъгна и ми искарва писането ми като иероглифи :cry:

яя нещо от 3 дена не сте писали :mhihi:
Изображение

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”