[SA|LINK]GTA: Criminal Russia [beta 2]

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен
Регистриран: 11 юни 2008, 13:31

Re: [SA|LINK]GTA: Criminal Russia [beta 2]

Мнение от Боги » 12 юли 2011, 23:42

Гледахте ли късометражния филм ?

Мисля че са се справили повече от добре!
Ето го и него: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KZCv-_7HIo
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 13 юли 2011, 11:40

Хм, интересно. :) Определено Criminal Russia е най-мащабния проект на основата на :sa: , надявам се скоро да има официални версии. :)
Изображение

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен

Мнение от Боги » 04 ное 2011, 16:47

Хора, извинявам се за бъмп-а на темата, обаче напоследък се занимавах все с други игри и махнах :sa: . Преди малко реших да сваля цялата игра - от торента от руския тракер - свалих, инсталирах, тръгнах да я стартирам от gta_sa.exe - не става! Не изписва съобщение за грешка, нищо. Но просто отказва да тръгне. Знам, че процесорът ми не покрива минималните изисквания, но не ми е пречел никога да играя преди... сега какво става - не знам. Имате ли идея?
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
O.S.D.M
Новодошъл
Регистриран: 18 апр 2011, 15:42

Мнение от O.S.D.M » 04 ное 2011, 19:03

Мисля, че може да е от драйвърите.
Изведнъж гръм,раздаде се от близкият хълм.Като снопове падат трима другари.Кръв димяща,топла,пясъка прошари.И Хаджи Люзгяр бей спря пред Бенковски,погледна чело му с топла кръв покрито,и очи му страшни,вперени сърдито,и ръка му взела револвера с мощ,като че се готви зарад битка йощ,и уста му бледни,открити към свода,като че ще викнат:СМЪРТ ИЛИ СВОБ

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен

Мнение от Боги » 04 ное 2011, 19:28

Може би, защото вероятно сменях видеокартата - смених Nvidia-та беше сменена от AMD Radeon. В такъв случай какво да правя?
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

Потребителски аватар
O.S.D.M
Новодошъл
Регистриран: 18 апр 2011, 15:42

Мнение от O.S.D.M » 04 ное 2011, 19:32

Дръпни най-новите драйвъри, от официалния сайт на поизводителя.
Изведнъж гръм,раздаде се от близкият хълм.Като снопове падат трима другари.Кръв димяща,топла,пясъка прошари.И Хаджи Люзгяр бей спря пред Бенковски,погледна чело му с топла кръв покрито,и очи му страшни,вперени сърдито,и ръка му взела револвера с мощ,като че се готви зарад битка йощ,и уста му бледни,открити към свода,като че ще викнат:СМЪРТ ИЛИ СВОБ

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 04 ное 2011, 19:40

Ето тук въвеждаш модела си видео карта и теглиш необходимото :)
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
Изображение

Потребителски аватар
Боги
Вманиачен

Мнение от Боги » 04 ное 2011, 19:59

Изтеглих ги - същата работа. Такава мъка имах по-рано и с MSTS - трих старите драйвери, новите, после пак инсталирах нови... въобще голяма мъка. И сега гледам и GTA не иска да работи.

ПП - Оправих се. Изтрих gta_sa.set или нещо подобно то My documents/GTA SA. Въпреки това на новата карта играта върви даже по-зле...
National
Organisation of
Man
Against
Amazonian
Masterhood

NO MA'AM

naskyyy
Регистриран: 29 апр 2012, 15:31

Мнение от naskyyy » 29 апр 2012, 15:35

Здравейте имам същия проблем като "Боги",само че аз покривам изискванията за играта и ъпдейтнах драйверите,изтрих "gta_sa.set" и нищо не става.Може ли някой да помогне?Благодаря предварително!

Потребителски аватар
DaNiElSkI
Начинаещ
Регистриран: 31 авг 2011, 16:17
Контакти:

Мнение от DaNiElSkI » 29 апр 2012, 15:51

naskyyy написа:Здравейте имам същия проблем като "Боги",само че аз покривам изискванията за играта и ъпдейтнах драйверите,изтрих "gta_sa.set" и нищо не става.Може ли някой да помогне?Благодаря предварително!
Не бъмпвай !!!
Изображение

Потребителски аватар
predator
Начинаещ
Регистриран: 15 юли 2011, 13:05

Мнение от predator » 30 апр 2012, 01:32

DaNiElSkI написа:
naskyyy написа:Здравейте имам същия проблем като "Боги",само че аз покривам изискванията за играта и ъпдейтнах драйверите,изтрих "gta_sa.set" и нищо не става.Може ли някой да помогне?Благодаря предварително!
Не бъмпвай !!!
Я не се прави на такъв, какъвто не си, а се опитай да помогнеш, момчето си пита тука, за да не отваря излишно нова темаИзображение

naskyyy

Мнение от naskyyy » 30 апр 2012, 11:09

Съжалявам ако съм сбъркал раздела,но видях,че тук някой хора имат сходния проблем като моя.Но няма проблем ако трябва ще създам тема.Просто ми се иска ако някой може да ми помогне.Няколко пъти моднах ГТА и все едно и също.

Потребителски аватар
pro24
Начинаещ
Регистриран: 06 дек 2009, 12:42

Мнение от pro24 » 30 апр 2012, 11:24

naskyyy написа:Съжалявам ако съм сбъркал раздела,но видях,че тук някой хора имат сходния проблем като моя.Но няма проблем ако трябва ще създам тема.Просто ми се иска ако някой може да ми помогне.Няколко пъти моднах ГТА и все едно и също.
И аз пробвах, мъчих се тука и пак не иска . На Win 7 32 съм , драйвъри , видео карти всичко си е на място, всички игри ми тръгват освен тази, пробвах да инсталирам оригиналната и после върху нея да инсталирам Criminal Russia и пак същото... Пробвах да я пусна като Windows 98 и като Администратор но пак същата история... Някакви идеи ?
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 30 апр 2012, 12:40

Прекалено много ме мързи да търся линкове, но наскоро май пуснаха цялата версия. Защо не пробвате с нея?

А в предишните страници съм дал линк към един моднат main.scm файл, който аз съм кодвал (hell yeah ;d ) и чрез който би могла да тръгне GTA: CR. Но някои неща не работят, като един подвижен мост, което си е един голям минус.

naskyyy

Мнение от naskyyy » 30 апр 2012, 13:20

До колкото знам на оригинална ГТА модове не тръгват,тъй като е верися 2.00.Или поне при мен модове ми вървят само на пиратска версия.Много бих се надявал ако удобно да линкнете пълната версия,защото аз не успях да я намера или някакси да подкараме бетата.Благодаря предварително!

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”