GTA San Andreas: BULGARIAN EDITION

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: GTA San Andreas: BULGARIAN EDITION

Мнение от Ico_BG » 09 юли 2012, 17:21

Каза го над 3-4 пъти - Ultra Thing. :) Иначе благодаря за комплиментите, наистина е много хубаво да прочетеш такива коментари по нещо, в чието правене си помогнал и осъществил.

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Мнение от polsan » 10 юли 2012, 12:00

Всичко по мода е идеално само един проблем имам и то с звука .когато вляза в кола и карам всичко е ок само дето звука на двигателя не се чуванито говора на cj в мисиите в кътсцените има звук геройте си говорят абе нормално ама примерно като карам кола и някой от тях говори само собтитър никакъв звук околните се чуват само гласовете на цй и другите от мисийте не се чуват това много ме притеснява имате ли идея какво може да е аз проверих настойките всичко е ок
YEEAAAHH

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 10 юли 2012, 12:16

Не знам, няма да е проблем от българския пач. С коя версия на GTA San Andreas си?

polsan
Начинаещ

Мнение от polsan » 10 юли 2012, 12:24

хъъдлум
YEEAAAHH

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 10 юли 2012, 12:30

В настройките на аудиото ти усилено ли е всичко?

EDIT: Сетих се какъв е проблема. При инсталирането на HOODLUM те пита дали искаш допълнително аудио. Едва ли си обърнал внимание (може трудно да се забелязва понякога :lol: ), там трябва да се натисне на една отметка. Пробвай да преинсталираш, но този път сложи отметка на Audio.

polsan
Начинаещ

Мнение от polsan » 10 юли 2012, 12:34

Ок Мерси за бързия и компетентен отговор ще преинсалирам играта
YEEAAAHH

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 10 юли 2012, 12:35

Няма проблеми :)

lqlqlq
Регистриран: 17 юли 2012, 12:53

Мнение от lqlqlq » 17 юли 2012, 14:44

Браво пичове,тъкмо го пробвах :D

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 17 юли 2012, 14:53

Благодаря! :P

Мислим да пуснем още една версия скоро, с малко повече екстри. Но това е само като идея, завъртяла се в моя ум. Наскоро иначе забелязах 2-3 грешки на някои места, въобще не са скандални, но като преводач, ме дразнят. Извинявам се, че съм ги пропуснал, но наистина имаше времена, в които мразих Notepad и текста, който трябваше да се превежда/редактира. Единият файл много ме измъчи – MAIN, който е от 5 428 реда. Точно там са и въпросните грешки. Та, както и да е, надявам се все пак да ви хареса. :)

polsan
Начинаещ

Мнение от polsan » 17 юли 2012, 19:11

Може следващия проект да бъде с GTA IV . Нъкакъв мод, превод или ддз .То в замунда няма модове за GTA IV Само един сноу мод.
YEEAAAHH

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 17 юли 2012, 19:18

Превежда се в момента. :) Но текстът е разбъркан и е много трудно така.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 30 юли 2012, 02:05

Ico_BG написа:Благодаря! :P

Мислим да пуснем още една версия скоро, с малко повече екстри. Но това е само като идея, завъртяла се в моя ум. Наскоро иначе забелязах 2-3 грешки на някои места, въобще не са скандални, но като преводач, ме дразнят. Извинявам се, че съм ги пропуснал, но наистина имаше времена, в които мразих Notepad и текста, който трябваше да се превежда/редактира. Единият файл много ме измъчи – MAIN, който е от 5 428 реда. Точно там са и въпросните грешки. Та, както и да е, надявам се все пак да ви хареса. :)
И аз забелязвам дребни грешки като Сейв Къща. Какво е сейв къща? Къша-сейв или къща със сейв. Примерно да беше скривалище или безопасна къща да речем, обаче сейв хаус?@! Иначе до сега друго дразнещо не съм забелязал и мога да кажа само браво за труда, доста добре е станало.

tedo_kinta
Регистриран: 26 дек 2010, 19:46

Мнение от tedo_kinta » 01 ное 2012, 02:28

Добра дабота много ми харесва, Продължавайте все така. Чакам финалната версия с нетърпение :D
Изображение

Потребителски аватар
pp88
Регистриран: 27 май 2013, 04:43

Мнение от pp88 » 29 май 2013, 01:52

Ico_BG написа:Благодаря! :P

От скоро почнах да я играя с bg превода и се възхищавам на труда ви... Истината е обаче, че имам забележки по превода и бих искал да предложа помощта си ако ще правите редакция. С английския съм ОК и мога да помогна, правил съм преводи на филми. Играта я знам доста добре, играл съм я отдавна и сега пак я почнах... :)

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 29 май 2013, 16:46

Напълно осъзнавам, че преводът си плаче за редакция. Проектът беше един голям тест, който ме научи на много (най-вече на английски) и в процеса на учене, съм допускал недопустими грешки, много идиоми в езика ми бяха непонятни, но сега съм малко по-добре. Ако има още един-двама, които да се захванат с това (плюс мен), ще започнем работа по осъществяването на редакция. :)

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”