GTA San Andreas: BULGARIAN EDITION

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Re: GTA San Andreas: BULGARIAN EDITION

Мнение от A.T.L. » 02 юни 2013, 19:43

Към превода откъм субтитри може да се добави и превод на надписите по знаците, по колите, по скиновете на хората и да се направи като в бг си все едно, както в авалон мода. Това поне е що горе лесно, мисля че даже е по-лесно от превеждането на самата игра.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 02 юни 2013, 21:06

Сюжетът се развива в САЩ, не в България. Приеми го като филм, например "Кръстникът". Не си видял нито една кола с българска регистрация, нали? Превеждат се само субтитрите, така и в играта. За мен това са изгъзици, а и работата не е малка, не мога да ги сравнявам, но говорим за над хиляди текстури и модели. Аз работя по български мод, там може вече всяк'ви селянии да слагам. :D

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 17 юни 2013, 23:31

Гъзарията си е Гъзария, и е яко да има нещо качестено, но ако е още по изпипано ще е нещо уникално. AVALON мода за VC е нещо такова. Какво като сюжета се развива в сащ. Тука трябва да направим вече БГ аудио на игрите, стига с тея субтитри, някои хора не могат да четат толкоз бързо.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 18 юни 2013, 14:52

На таквиз' хора и субтитри не им трябват. Подобни гамени, пуснати в компютърната зала, неможещи да четат още (и блъскайки с колата всеки пешеходец), ги знам.
Този мод добавя субтитри и превежда само текста. Ако искате "GTA Bulgaria", "GTA namaika vi fostata" и "GTA 5 278 487 модчета, дръпнати от 25 234 523 сайта за gta модове", то be my guest, pls.

Аз лично ще преценя дали да направя подобен мод, който почти няма да има нещо общо с този. Тази модификация е универсална, може да бъде "пъхната" във почти всеки мод. Няма да натрапвам на останалите карти, коли и други подобни... повтарям - гъзарии.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 18 юни 2013, 17:11

Не съм те карал, да го правиш, но в форума имаше тема за превеждане на звука на GTA игрите и имаше уш заинтересувани ама нищо не стана.

0rangew
Регистриран: 22 юни 2013, 01:55

Мнение от 0rangew » 30 юни 2013, 21:01

Здравейте, използвам мода и съм възхитен, но имам малък проблем - На клипчето с мисиите където го беше пуснал имаше субтритри на това което казват героите, а при мен няма?
С HOODLUM съм, моля помогнете :).

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 01 юли 2013, 09:28

Благодаря! Отидете в "НАСТРОЙКИ - ВИДЕО И ГРАФИКА - СУБТИТРИ" (менюто "НАСТРОЙКИ" излиза още при стартиране на игра или след натискане на ESC за пауза) и изберете "ВКЛ.", което е срещу му. :)

0rangew
Регистриран: 22 юни 2013, 01:55

Мнение от 0rangew » 01 юли 2013, 21:13

Ico_BG написа:Благодаря! Отидете в "НАСТРОЙКИ - ВИДЕО И ГРАФИКА - СУБТИТРИ" (менюто "НАСТРОЙКИ" излиза още при стартиране на игра или след натискане на ESC за пауза) и изберете "ВКЛ.", което е срещу му. :)
Благодаря, оправи се : ).

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”