Дата и час: 20 Яну 2018, 13:18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 11 от 13 [ 190 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: [SA|WIP|FCM] GTA PLOVDIV
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2011, 16:01 
Умопобъркан
Аватар

И сега ви се чудя на вас...
Защо не го подкрепяте? Вместо да решите да му помогнете с достойнство, което се предполага, че трябва да имате; вместо да му кажете малко по-добри думи, а не пълни с безсмислен сарказъм и хумор, който само вие можете да си разберете, вие сте тръгнали отново със същите въпроси. Никола, все пак, е късметлия, че не го застигнаха коментарите, които бяха в темата на K.I.P. Но въпреки това, вие не се отказвате и продължавате да плюете като нахални конски мухи (извинявам се за израза) за това какъв бил мода. При всяка тема се случва това и случая не е единичен. Можете да му го кажете малко по-човешки, не на всеки може да му хареса това, което ще бъде включено в мода, но пък да си показвате чистата завист... Помня и вашите модове какви красоти бяха... Смятам, че тук обществото е много незадружно и негостоприемно. А колко до Никола: мога само да ти кажа да си продължиш с мода и да не обръщаш внимание на такива мнения. За съжаление, винаги ще ги има. Дано да запазиш ентусиазма си докрай. :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Окт 2011, 20:46 
Умопобъркан
Аватар

Искам да му отворя очите не завиждам - напротив ни най малко.... ти пък ме искара най-долния скарал ли му съм се, напсувал ли съм го ?

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Окт 2011, 21:05 
Умопобъркан
Аватар

Знаем си кирливите ризи, недей... Както казах, това не е единичен случай, а и не съм показал конкретно теб в мнението си.
Ако се чувстваш засегнат, замисли се защо, защото явно има защо. Предполагам да продължим на ЛС. :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 13 Окт 2011, 20:40 
Новодошъл
Аватар

8) С малко закъснение ето го и http://deluxgames.alle.bg/ 8)

МнениеПубликувано на: 13 Окт 2011, 21:57 
Баш Мастера!
Аватар

Ico_BG написа:
И сега ви се чудя на вас...
Защо не го подкрепяте? Вместо да решите да му помогнете с достойнство, което се предполага, че трябва да имате; вместо да му кажете малко по-добри думи, а не пълни с безсмислен сарказъм и хумор, който само вие можете да си разберете, вие сте тръгнали отново със същите въпроси. Никола, все пак, е късметлия, че не го застигнаха коментарите, които бяха в темата на K.I.P. Но въпреки това, вие не се отказвате и продължавате да плюете като нахални конски мухи (извинявам се за израза) за това какъв бил мода. При всяка тема се случва това и случая не е единичен. Можете да му го кажете малко по-човешки, не на всеки може да му хареса това, което ще бъде включено в мода, но пък да си показвате чистата завист... Помня и вашите модове какви красоти бяха... Смятам, че тук обществото е много незадружно и негостоприемно. А колко до Никола: мога само да ти кажа да си продължиш с мода и да не обръщаш внимание на такива мнения. За съжаление, винаги ще ги има. Дано да запазиш ентусиазма си докрай. :)

Подкрепям!... и не се извинявам за израза!

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 18:43 
Новодошъл
Аватар

Благодаря ви за всичко. Сложих един ресторант "Афродита", един хранителен магазин и благодарение на K.I.P. Ауди 80 В3 1896 ;) :) Пак благодаря на всички вас!

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 19:37 
Конвертира 'гат може
Аватар

Аз пък подкрепям всички развалящи теми и прочие - защо ? Аз умея да конвертирам коли и съвсем малко да моделирам - знаете ли колко време се учех ? 3 години ;) Дали вие за 2 месеца се научихте да правите сгради ? Или си мислите че всички в тоя форум са балъци и незнаят че тази карта ама изобщо, ама грам даже не е създадена от вас - просто свалихте някой руски мод, и айде "те незнаят за кво става въпрос, тфа е GTA Долна Митрополия" ;) Абе хора, опитайте да направите нещо ваше, казал съм го 1000 пъти ;) Вземете пример от старите кучета, номера с текстурите вече не върви ;)

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 19:48 
Умопобъркан
Аватар

Ами аз какво да ти кажа... всеки си има различен капацитет на мозъка и всеки си усвоява нещата различно, по своему. Аз за има-няма един месец се научих да моделирам що-годе една добра сграда и да я експортирам успешно за :sa:, разбира се - със времето нещата се утвърждават и усъвършенстват. А лошото е, че "старите кучета" идват тук, само за да се накарат на един такъв младши модър, докато самите те вече не се интересуват от това общество.

Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 20:37 
Напреднал
Аватар

firestone написа:
...

Поне уважавай труда на хората.Не всеки се е родил научен и готов да conv. коли и моделира обекти... :roll:
Продължавайте с мода ако търсите още HD Textures, мога да ви дам няколко. :)

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 21:13 
Конвертира 'гат може
Аватар

Цитат:
Ти наистина си много задръстен. Т'ва, че можеш да правиш коли не значи, че си по-различен от нас. И ти не си можел да ги правиш преди. Т'ва, че ти сега си добър, не значи, че си бил добър в началото. Просто не се дръж като кретен!

Виж са бе брат сигурно съм задръстен щом казваш, не че ти се фаля, ама цяла Европа (и не само), знаят колко съм задръстен ;) ,та не ти го казах от гледна точка да те обиждам, а ти го дадох като съвет ;) и тфа че не ти дадох моите коли, ами като съм задръстен направи си сам ;) Аз също съм правил модове и съм сменял само текстури като вас, но тогава един човек ми каза "Уважавай труда на хората, направи нещо свое, и като някой друг го преправя, дали ще ти е приятно", и съм го усещал стотици пъти, този момент ;) затова ви казвам направете нещо свое, а не да взимате и преправяте чуждото ;)

МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011, 21:15 
Новодошъл
Аватар

Зарежи темата. Задръстени сме всички :D

МнениеПубликувано на: 19 Окт 2011, 19:58 
Неконтролируем
Аватар

Пичове, модвайте малко повече. Никой не иска кубични сгради. Аз примерно искам (понеже ще правите Пловдивски вариант на :sa: ) да направите фонтана, който е на центъра. Става въпрос за този фонтан. Много ме изкефи като го видях за пръв път.

Изображение

Примерно може и паметника на Альоша или Античния театър. Някакви такива известни местоположения, с които е известен Пловдив. Така мода би станал по-готин. :wink:

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Окт 2011, 21:00 
Новодошъл
Аватар

Да, работим по това!

МнениеПубликувано на: 21 Окт 2011, 16:45 
Начинаещ
Аватар

Напук на вас , които плюете по темата на човека който се опитва да направи нещо , реших да му помогна , дадох му едно 50% конвертирано и 50% моделирано от мен ауди , реших да му помогна на човека , да се справи със мода си точно заради такива които плюят. И за да бъде още по добре GTA Пловдив да бъде в партньорство със GTA България , където ще му дам авторски модели - после мода не бил авторски , даже ще го науча как да си прави модели!!! Нека видим тогава дали мода няма да бъде добър, когато всичко е ръчно направено с труд!

Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Окт 2011, 17:51 
Умопобъркан
Аватар

KIP, приятелю аз лично не плюя минал съм по пътя и му отварям очите за да му е по лесно! Явно ме разбирате погрешно.....

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 11 от 13 [ 190 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа