[SA|WIP|SCR+CONV] ИЖ 2125 спорт купе - Завръщането на K.I.P.

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
K.I.P.
Начинаещ
Регистриран: 02 юли 2010, 13:30

[SA|WIP|SCR+CONV] ИЖ 2125 спорт купе - Завръщането на K.I.P.

Мнение от K.I.P. » 22 окт 2011, 18:13

Понеже аз правя малко по старите коли във форума и малко по различните , вместо да разводняваме със поршета , бмв-та , фолксвагени и т.н. Сега ми хрумна нещо супер идиотско , което може и да се получи , реших да го пусна във форума и другите да видя дали ще им хареса :D . Знаем всички остарелите Москвичи и ИЖ-ове , които едвам едвам кретат още във нашата родина , макар и ижовете не толкова сполучиливи се мяркат по провинцията. Идеята ми дойде за ИЖ Купе , докато си говорехме със баща ми, Чаушев (ChaUshEv) ми писа по скайпа нещо свързано с кола с 2врати и т.н.... абе както и да е обясних му но с баща ми започнахме да разсъждавахме и се сетих за сумати коли дет има и четириврати и двуврати модели , викам даже има и прототип на Москвич кабрио с 2врати и той - я ти си по експериментите направи ИЖ със 2 врати спортен хетчбек и аз си казах що да не опитам.

Ето едно обезкостено моделче от безплатните 3д модели , което ще ползвам за база: (има бъгове , има проблеми , но след оправянето на материялите и "свиването" на колата ще ги оправя, даже на места ще слагам мой моделинг части)

Изображение Изображение

Работата е започната , това значи че ще бъде и завършена!

Коментирайте и давайте идеи , че може и съвременен дизайн да му изкарам :mrgreen:
Последна промяна от K.I.P. на 10 авг 2012, 00:41, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение
помогнете на този мод:Изображение http://forums.gta-bg.com/viewtopic.php?f=50&t=7487

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Re: [SA|WIP|SCR+CONV] ИЖ 2125 спорт купе

Мнение от polsan » 22 окт 2011, 18:24

Браво много добра идея . 8) 8)
YEEAAAHH

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 22 окт 2011, 19:27

Класика! Russian muscle :D
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
K.I.P.
Начинаещ

Мнение от K.I.P. » 23 окт 2011, 00:06

Пооправих някой материяли (не всички) скъсих колата махнах някой бъгове и мсиля че засега стана така:

Изображение

Утре ще му оправя другата страна чарковете и материялите му ии ще пригодявам частите за GTA

Едит: Удължена врата , както виждате и удължено стъкло, надявам се да ви харесва. :mrgreen:
Изображение
Изображение
помогнете на този мод:Изображение http://forums.gta-bg.com/viewtopic.php?f=50&t=7487

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 23 окт 2011, 22:52

Маме, напрегнáх се. Ше счупя някой минискус. :lol:

Кипърче, тая количка едно берлинско синьо за цвят (е*аси сарказма :D). Също така след това можеш да ѝ направиш един стабиУен hellaflush стайл :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 23 окт 2011, 23:46

venom4et0o написа:Маме, напрегнáх се. Ше счупя някой минискус. :lol:

Кипърче, тая количка едно берлинско синьо за цвят (е*аси сарказма :D). Също така след това можеш да ѝ направиш един стабиУен hellaflush стайл :D
Кипърче нека като я завършиш аз да я барна до хелафлъш??? пплийс :mhihi:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 24 окт 2011, 00:05

Ти ш'е я преhellaflush-неш :D

Иначе 'жантите знаеш, че задължително ще са с метални тасове. От ония като чинии :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Best Ed
Вманиачен
Регистриран: 26 яну 2011, 17:49

Мнение от Best Ed » 24 окт 2011, 00:19

'Кат НЛО-та :mhihi:

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 24 окт 2011, 11:20

Същите :D

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
K.I.P.
Начинаещ

Мнение от K.I.P. » 25 окт 2011, 02:05

Леко маме и херния да не получиш :D , че днеска я тествах (признавам си за теста краднах едни гуми , щото нямах по ръка , иначе ще си направя нови :mrgreen: ) Не ми харесват много неща по текстури салон са със много лошо качество , или трябва да ги променя да станат по качествени и по яки или наново да претекстурирам всичко. Абее в крайна сметка само на вид засега я докарах , трябва да барна тук там и ще има бърнаут.
Само не питайте от кво съм сложил предни фарове :D , че направих рефлектори всичко абее изобщо фаровете и са почти мой , само дето трябва и крушките да , че ще издивея. Калобраните са снимани от оригинален ИЖ , фаровете също , само без предните. Без ЕНБ Хрооома е мноооого силен , че се заслепих 8) , а пък хендлинга значи като ускорение и максимум спийд 180 е добре (нормален ИЖ вдига 150 -160) , но трябва да поработя върху стабилността и твърдостта на окачването.
Ето малко снимки от ГТА:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Тоя модел малко ме изуми как повечето неща бяха паснати и нямаше особено много бъгове , 100% има съмнителни работи тука особено за пасванията със текстурите използвани при други моквичи на руските модели за салона...
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 25 окт 2011, 12:19

Изглежда страхотно. Искам да го видя на пътя [в :sa: де(ама на моя компютър де)] :D
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 25 окт 2011, 14:17

Ах какво и мисля чак японците да завидят :mhihi: само ако КИП я даде като я завърша да и направа хелафлъш стайл :D
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
K.I.P.
Начинаещ

Мнение от K.I.P. » 10 авг 2012, 00:39

Мина много време от последният ми пост във този форум. Мисля че е време да се върна!
През учебната година нямах време , началото на лятото бях в творческа криза, която мисля че приключи.
Започнах да разчиствам компютъра си и реших недовършеното да го завършвам и архивирам. Този ИЖ също има същата съдба.

По темата вече:
Автомобилът беше уж във завършено състояние , но не ми харесва. Руските текстури са нискокачествени , както и двигателят който е моделиран , изобщо и цялата трансмисия са low poly , което ме дразни. Време е за хард моделинг!
Всички части които не ми харесват се изтриват :)

Нека разкостването започне СЕГА! :mrgreen:

Изображение

Утре ще пусна снимки от прогреса.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Re: [SA|WIP|SCR+CONV] ИЖ 2125 спорт купе - Завръщането на K.

Мнение от venom_961 » 10 авг 2012, 10:16

Полигон по полигон ли го правиш? :O
Изображение

Потребителски аватар
K.I.P.
Начинаещ

Re: [SA|WIP|SCR+CONV] ИЖ 2125 спорт купе - Завръщането на K.

Мнение от K.I.P. » 11 авг 2012, 03:28

Неее аз да не съм луд! :D

Днес нямах много време но все пак за 10 минути сглобих един ресор:

Изображение

Добре че ползвам малкото автоматики на змод , че ако правех близо 600 полигона ресор... нямаше 2 дни да ми стигнат.
Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”