Дата и час: 20 Яну 2018, 13:17

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: [SA]|[WIP][CLEO] Hulk Attack's Again
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2012, 23:13 
Начинаещ
Аватар

Здравейте, днеска се рових из сайтове за GTA SA, и видях нещо подобно като това, и реших и аз да направя такова, само че моето ще е с повечко екстри.

ИНФО: Както казах по-горе, CJ трябва да спре THE INCREDIBLE HULK, защото разрушавя всичко по пътя му, и само CJ има силите за да го спре, ако може де. :D

БЪГ: Има един лек бъг с червената зона. :lol: Той е безвреден и утре ще го оправя.

Снимцичи: Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение
Изображение
Изображение

ЛИНК: http://dox.bg/files/dw?a=8a13449749 !

Заглавие: Re: [SA]|[WIP][CLEO] Hulk Attack's Again
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2012, 12:43 
Неконтролируем
Аватар

Като знам, че по принцип моя по-слаб двойник има слабостта да разрушава всичко по пътя си... Не му завиждам на CJ :D

Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Юли 2012, 12:53 
Начинаещ
Аватар

Този, HULK е слаб, само с 35000 кръв е. :mhihi: След малко, ще кача Spon Job Mission и Doctor Otto.
Подготвам няколко нови клео модчета, едното е почти завършено, но ми трябва герой, които да се бие срещу CJ.
Ако може да давате идей за него, ще го направя още по-добре.
Мислех си за Joker-а и Devil May Cry 4, но вече има такива клео модове за жалост. :?

МнениеПубликувано на: 21 Юли 2012, 13:22 
Начинаещ
Аватар

Браво ти си като аладин баш тва дето няй яко го правиш. Може следващия ти проект да най злия най лошия от всички-Ал Бънди. :mhihi: :mhihi: (това само в кръга на шегата) Реално меже да се заемеш с ДАРТ ВЕЙДЪР Терминатор аърън мен Томи Хюит .Но стига се акъли съм давал.

МнениеПубликувано на: 21 Юли 2012, 14:41 
Начинаещ
Аватар

Ей златен си, ей:
Имам точно хубав скин на Iron Man, само трябва да му сменя цветовете и да сменя лицето на някой чернокож.А, да нали уж тоя Iron Man, трябва да е добър, така да бъде.

Ще направя специален клео мод с, които като натиснеш Tab + G да се превръщаш в Iron Man, а когато натиснеш B ще повикаш при себе си "The Black Iron Man" (черния iron man)*.Те ще се бият срещу няколко човека.А, именно:
Мисля, единият от тях да е, Krauser от Resident EVIL 4.
Също така, след няколко дена ще направя концерт на 2PACK (TUPAC SHAKUR), които ще се намира някъде в LS.
След това смятам да направя до фитнеса в LS, 3-ма човека, които ще продават, най-различни герой като ваши пазители, обаче трябва да си ги купувате с пари.Предимно анимациони герой от WWE, Spider-Man и още много други.
Смятам за този клео мод да го UPDATE да сложа зелени светлини, подобно на бъга, които има обаче това ще са гама лъчи.
И най-накрая смятам да сложа някъде в LS на някоя висока сграда или къща, 3-ма пришълци, които трябва да ги гоните по-покривите, за да ги убиете, и смятам да си тегля една голяма почивка след тези клео модове. :D

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа