[SA|WIP|SCR| Купи си животно.

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ
Регистриран: 08 май 2011, 21:42

[SA|WIP|SCR| Купи си животно.

Мнение от Shake-it-1 » 18 авг 2012, 21:59

Малко инфо:
Здравейте, това също е изцяло нов клео мод, които ви дава възможност да си купувате куче от различни места по мапа, бях го обещал, но тъй като имаше доста бъгове, те ме забивиха доста.Също така, този клео мод прави така че вия ще можете да купите: "ротвайлер, немска овчарка, голямо същество, извънземно, жена (красива), някой добре обучен войник, супер герой,WWE звезда, дори и ще можете да закупите гей! :)

Снимки: Скоро, ще снимам

ИЗТЕГЛИ: DOWNLOAD BETA
Последна промяна от Shake-it-1 на 22 авг 2012, 23:13, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: [CLEO|WIP|SCR| Купи си животно.

Мнение от Ico_BG » 18 авг 2012, 22:10

дори и ще можете да закупите гей!
:lol: Мисля да го купя и да го продам на черния пазар. :mrgreen:

world123
Регистриран: 10 авг 2012, 17:56

Мнение от world123 » 20 авг 2012, 10:27

А ще има ли версия само с кучетата :? :?:
Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me <<

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 20 авг 2012, 18:08

Попринцип всичко ще е отделно, дори и гея ще е отделен, специално за него клео мода ще го кръстя "Azis.cs" :mhihi:
По мода не работя от край време, защото има доста работи да се правят и още ги обмислям.
Та, днеска ще почна и ще прикача прогрес-a. Иначе, кучето по специално "немската овчарка", ще го повиквате с телефон и човек, които го кара с готина количка, която ще кара кученцето, също така кучето ще струва 150$.Също ще важи и за "ротвайлера".
Сега за известния гей, него ще трябва да отидете в Grove Street за да го заберете.След това, можете да си играете с него, можете да се целувате (отвратително) :mrgreen: гея може да танцува, дори ще можете да приспите с него. (мама-мия отвратително). :mhihi: А, да гея ще струва 5500$, защото услугите са му скъпи. :-|
Жените ще са 5-6, които ще можете да изберете с меню, реших да е по добре, затова ги ще ги направя да са близо до фитнеса в LS, там ще можете да си изберете 5-6 жени, които струват доста скъпо, но поне ще са красиви (обещавам).
Ще можете и с жените да си играете (това вече не е отвратително) :mhihi: Нещото, което ще е зловещо и голямо, за да го купите вия трябва да победите мощетен дървар, които го продава.След това ще направя в пустинята да можете от различни места да си купите много зловещи животни като това предишното.Извънземното ще е в Area69, а WWE звездите ще се в входа на Area69. Знам доста работа, но ще се работи доста затова така че моля бъдете търпеливи, ако не ви че чака толкова много можете да ме потърсете на скайпа: bmw.heel1.boy там ще мога да ви направя нещо на бързо. :D Това е за сега, приятно четене и се извинявам за грешките, които допускам толкова много бързам, че дим да ме няма.

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Прогрес!

Мнение от Shake-it-1 » 20 авг 2012, 19:15

Извинявам се за втория пост, готов съм с немската овчарка:
Снимки: Снимки, диалогът е между godfather и cj е по-дълъг, но снимах по откъсно.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение

world123
Регистриран: 10 авг 2012, 17:56

Re: [SA|WIP|SCR| Купи си животно.

Мнение от world123 » 21 авг 2012, 11:41

Много яко се получава :D
Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me <<

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 21 авг 2012, 15:36

Чак яко, не. :mhihi:
Имаме прогрес готов съм с немската и ротвайлера.Реших този път да сложа малко style, като махна колата и телефона на Cj, причините са прости:
Колата няма гориво за да кара кучето, а Cj има доста голяма сметка да плаща. :mhihi:
Сега почвам с гея, които има някакви идей нека да ги сподели тука, ако има подходящ скин за гея, че знаете трябва поне малко да прилича на Азис, и поне малко да е красив. Няма да правим Cj гей само, заради някакъв грозник. :mhihi:
До няколко часа ще Edit-а поста си и ще кача още прогрес с модовете. :)

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 22 авг 2012, 15:17

Най-накрая съм готов с половината от работата, даже сега обмислям да направя още глупости, като за финал.
Включил съм две различни версии на гея, едната ще трябва да го забирате от Groove Street, обаче за да го заберете първо трябва да натиснете, даденото копче за да се появи, за да ви олесня съм го направил с зелен маркер, да се показва така ще ви е по-лесно да го намерите.
Другата версия е с секс-а, сменил съм моделите на кучките, добавил съм и гея като опция за чукане, също така съм превел секс мода. :mhihi:
С кучетата съм готов, с гея също, с секс мода също.Остават голямите животни и супер звездите на WWE. И ако ми остане време ще се заема с нещо друго, но не обещавам
.

Edit: Мисля да променя, името на темата от "Купи си животно" на "Cleo Pack By Hako3eH".
Също така, ако почна сериозно - няма да има свършване, ще направя целия мап от приятели на CJ. :mhihi:
Ще оставя голямите животни, и купуването на WWE звезда на страна, ще направя два нови клео мода.
Единият, ще има по 10 човека на дадена територия. Без да натискането нищо.
Просто отивате там, и ще ги видите, те сами ще дойдат при вас и ще ви защитават.
Другото, ще е последна версия на "Купи си приятел", в него вече ще има дадения "style", за които говорех.
И ето малко от допълнителните му екстри:
Диалогът ще е по-дълъг. Колата ще е по- добра (това включва скин).И като бонус - Шофъора, които го кара и той ще ви стане приятел. Всичко това ще се пусне в отделна версия на мода.
Както казах огромните животни и звездата от wwe, ги оставаме на страна, на тях ще пусна друг линк за изтеглене им. Сега ми дойде друго на ум, вместо да правя меню, от което да си избирате момиче (секс мода дава такава опция), ще направя меню от, което да си избирате робот от "TRANSFORMERS". А, както е тръгнало Area69, ще ви е най-добрата територия до сега, на нея ще можете да се насладите на "WWE звездите", "Transfomers" и едно момиче.
Както казах, огромните животни, за които говорихме ще са:
- Мечка, взима се от дървара, които трябва да победите, и ви идва като награда.
- Голяма кокошка - човекоядец. :mhihi:
- Огромен умен робот.
- Яко нещо.
- Върколак.
Еми това е за сега, другото в отделен пост. :D

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Мнение от z1ro » 22 авг 2012, 18:40

wow .. супер клео модове :) Ами може ли да те питам нещо не е по темата но аз да питам пък .. Таа въпроса ми е следният: Можеш ли да направиш Cleo мод за ел огледала на колите? Тоест да се сгъват навътре огледалата на колите? :) ии един друг въпрос : Можеш ли също да направиш Cleo мод за Шибидах на кола.. например една кола в GTA ми идва със шибидах ама затворен и ме мързи да търся тази кола с отворен шибидах и искам да си я отворя направо така нагоре или целия шибидах :) !!! --- Само питам дали можеш? и дали искаш де ? :) иначе супер Cleo модове правиш :)
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 22 авг 2012, 23:11

Радвам се, че има някакъв интрес. :) Това за огледелата, може и да се опитам да го направя другото, когато имам време, и благодаря ти за идеята, вместо да се мъча да правя глупави клео модове, ще се опитам да направя нещо свястно. И тъй, като няма да ме има за 4-ри дена, пускам BETA версия на клео модовете:

DOWNLOAD BETA
П.П Към архива съм включил readme, което обеснява всичко съветвам ви да го прочетете! :)
Това е нищо особено с това, което ще направя. :)

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”