[SA|WIP|SCR] Predator Helm

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ
Регистриран: 08 май 2011, 21:42

[SA|WIP|SCR] Predator Helm

Мнение от Shake-it-1 » 26 авг 2012, 18:48

Здравейте, с този клео мод ще можете да се превръщате в "Predator", и като допълнителна опция, ще можете да слагате/махате helm-a си. Идеята ми дойде, покрай един мод за :sa:, точно от този мод, ще прикача снимка, как изглежда анимацията, която слагате маската и я махате, също така ще дам линк към мода, които още няма Download.

Снимки: Изображение
КОНТРОЛИ: За да се превърнете в Predator, натиснете Tab + I, за да сложете helm-a натиснете Tab + I, за да се превърнете в Cj, отново натиснете Tab + I
Бъгове: Има само един малък бъг, и той е, че можете само един път да се превърнете в "Predator"

DOWNLOAD

Edit: Снимката, която показвам-показва само анимацията, също така "Predator" е с различен скин, и не съм добавил този гаден ефект, след като сложите маската. И ето линк към мода.

Потребителски аватар
polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Re: [SA|WIP|SCR] Predator Helm

Мнение от polsan » 26 авг 2012, 20:17

Якооо
YEEAAAHH

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Мнение от z1ro » 26 авг 2012, 21:18

Мале супер ! :) А как върви въпросът със ел. огледалата?
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ
Регистриран: 08 май 2011, 21:42

Мнение от Shake-it-1 » 27 авг 2012, 16:29

Екстра са си:mhihi:, след като завърша голямия проект ще кача и тяхен релийз. Само ме бави текстура, а за шибидаха, не знам... Майче той ще стане преди огледелата :shock:, защото ми е по-лесно с него, защото се наглася само една текстура.Трябва само да премахна еднин гаден бъг, когато се натиска копчето за слагане на шибидаха, и си в кола, която няма шибидах - играта бъгва. :mhihi:, и т'ва ше трябва да се оправи.Не давам срок, кога ще го пусна да се тегли, тъй като работата и към двете е доста, а на мен никак не ми се бърза, ако ме разбираш. :mhihi:
А, за "голямия проект", пускам нова тема за него - след няколко минути. :roll:

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”