[SA|WIP|SCR] Подкрепа от известни личности [CLEO]

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ
Регистриран: 08 май 2011, 21:42

[SA|WIP|SCR] Подкрепа от известни личности [CLEO]

Мнение от Shake-it-1 » 27 авг 2012, 17:24

Support from Stars in Gta Sa [BETA]

Изображение

Здравейте, както се вижда от заглавието, ще можете да получите подкрепа от едни от най-известните личности, те ще ви чакат на различни места, и ще бъдат маркирани с различни цветове, за да може по-лесно да ги намирате.
Както се вижда от снимката, това е малка част от личностите, които ще ви помагат.
Всяка една личност на тази снимка е завършена и конвентирана като "ped-pederastian", за :sa: - не от мен, разбира се.
:mhihi:

Coming soon!

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Re: [SA|WIP|SCR] Подкрепа от известни личности [CLEO]

Мнение от polsan » 27 авг 2012, 19:04

Е къде е Азис ? Или Бойко Борисов ? Споко само шегичка мода изглежда як тили трябва да ходиш при тях за да те последват или направо не може ли да си ги спауннеш при теб.
YEEAAAHH

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ
Регистриран: 08 май 2011, 21:42

Re: [SA|WIP|SCR] Подкрепа от известни личности [CLEO]

Мнение от Shake-it-1 » 27 авг 2012, 20:27

Тъй като вече съм направил доста такива клео модове за спауването им, реших малко да променя обстоновката.
Направо, отиваш на даденото място и ще зърнеш дадената личност да те чака, а тя ще дойде при теб - автоматично
. :D

А, именно места са:
Groove Street - Morgan Freeman.
Най-голямата сграда в LS - Томи Лий Джоунс и Шон Конъри.
Където е входа на фитнеса в LS - Брус Уилис, James Bond и Ал Пачино.
В Area69, ще можете да видите: Агент Смит (Хюго Уийвинг) от "Матрицата", и още двама негови агенти.
Където, е пристанището в SF - Blade, които ще ви чака с ножа си. (приятел е да знаете, да не го биете много) :mhihi:
Близо до стриптиз клуба в LS, ще видите: Vin Dizel от "Бързи и Яростни", и Wolverine (Хю Джакман) от X-Men
.

Засега е това, другите ще ги призовавете, а срещу някой ще се биете, като бонусче, защото мен само в т'ва ме бива. :mhihi:

Малко снимки:
Изображение Изображение

Edit:
Ох, тия шибани бъгове направо ме убиват. :die: Така че, докато не оправя проблемите с тях, известните личности ще ги повиквате при себе си, а някой при натискането на дадения бутон, ще отивате да ги заберете.
Извинявам се, но бъговете ме съсипват вече, вчера съм стоял 1 час само на един клео мод, да му оправям шибаните бъгове. :mhihi: Ама няма да се откажа.

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”