[SA|WIP|SCR| The Expendables 2012 (Cleo)

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ
Регистриран: 08 май 2011, 21:42

[SA|WIP|SCR| The Expendables 2012 (Cleo)

Мнение от Shake-it-1 » 01 сеп 2012, 14:36

The Expendables [BETA]

Изображение

Инфо:
Здравейте, с този нов клео мод ще можете да Spawn-ете, четири войници от "The Expendables". :)
С 9 те ще се появат, а за да изчезнат, трябва да задържите 9-ката. :)

Снимки: Скоро! Мързеше ме да снимам после ще кача снимките и линк за сваляне! :)

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Re: [SA|WIP|SCR| The Expendables 2012 (Cleo)

Мнение от z1ro » 01 сеп 2012, 15:40

брат как е процесът с ел. огледалата че много не мога да търпя иначе е суперр ! :)
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 01 сеп 2012, 18:54

Усещам лек зор тук. :mhihi:
Както виждаш, имам доста работа по различни клео модове (аз сам си го правя), а тия огледела ме бавят само, защото им оправям бъговете, когато имам време тогава ще ги поправя, но не и днес! :)

Edit:
Този клео мод е завършен успешно, имам предвид "The Expendables", трябва само да снимам как изглежда в играта, а също предишната тема, която постнах - "Подкрепа от известни личности" всичко е готово там.Но тъй като и там имаше доста бъгове, а аз нямам време, ще ги повиквате от 1 до 10. :razz: Само ми оставя да кача снимките и почвам с огледелата. :)

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 01 сеп 2012, 21:52

Добре де, сигурно вече 10-ти мод с различни холивуд звезди, които идват да защитават наш черньо, Си Джей. Направи нещо по-различно следващия път :)

Потребителски аватар
Shake-it-1
Начинаещ

Мнение от Shake-it-1 » 02 сеп 2012, 15:43

Прав си! Просто аз най-добър в тази сфера с клео скриптирането. Ще се опитам да направя идеята на, z1ro. Имам още проекти, които не са завършени! След като прикача снимки (след няколко часа), ще прикача Download линк за дрифт мода, и още един клео мод :) :wink:

Edit:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”