[WIP|BETA3] ViceCityStories PC Edition

Завършени модове, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

[WIP|BETA3] ViceCityStories PC Edition

Мнение от Claude » 12 сеп 2013, 12:42

Изображение
Официален сайт: http://vcspcedition.com
Официална тема в GTAForums: http://gtaforums.com/topic/439980-wipbe ... pc-edition

Изключиелно добра модификация за GTA :sa: , която ви позволява да играете GTA Vice City Stories на вашия компютър.
За сега няма много завършени мисии и все още картата не е завършена на 100%, но можете да играете и от това, което аз видях мога да кажа че всичко е много добре направено.
За разлика от GTA :sa: , този мод има по-разширени опции за видеото (има 3 различни режима на Frame Limiter - 30fps, 50fps, 60fps) и поддържа всички резолюции.
В менюто в опциите има модул за ъпдейт на мода, който автоматично сканира за ъпдейти и ги изтегля, така че нямате грижи за това :)

Линк за изтегляне: Click

Начин на инсталиране:
- При инсталирането на играта създавате нова директория за мода и също така се изисква да посочите директорията на чистата ви инсталация на :sa: . Не се тревожете, инсталатора няма да направи нищо на чистата ви инсталация, просто ще копира от там нужните файлове.
- Изчакайте процеса търпеливо и накрая стартирайте от иконата gta-vcs.exe .

За повече информация посетете официалния сайт на мода или официалната тема в GTAForums.

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Re: [WIP|BETA3] ViceCityStories PC Edition

Мнение от venom_961 » 13 сеп 2013, 10:15

Изглежда много добро. Особено лунапарка. Има ли ги онези сгради за които се биеш и от тях си правиш разни бизнеси свързани с проституция и тн?
Изображение

Потребителски аватар
Claude
GTA 3 Master
Регистриран: 23 яну 2009, 15:33

Re: [WIP|BETA3] ViceCityStories PC Edition

Мнение от Claude » 13 сеп 2013, 13:51

venom_961 написа:Изглежда много добро. Особено лунапарка. Има ли ги онези сгради за които се биеш и от тях си правиш разни бизнеси свързани с проституция и тн?
Не знам, не съм играл много все още. Всичко което те интересува го пише в официалната тема. Там е показано точно каква част от картата е направена така че би трябвало да можеш да разбереш.

Отговори

Върни се в “GТА SА: Mod Showroom”