Гуми и джанти за картинг

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
ma6inata
BMW & American Muscle cars fanatic
Регистриран: 01 апр 2005, 09:55
Контакти:

Гуми и джанти за картинг

Мнение от ma6inata » 22 апр 2007, 17:15

Един приятел тръгна да си прави картинг. Всичко сглоби, но вече една година джантите са му основен проблем. Има половинка джанта, но нямакъде да му излеят цели с помоща на тази половинка. Та той вече се отказа и сега ми предалага целия картинг - шасито с всички главини неща, седалки, абе целия картинг с всичко необхоимо по него без двг и гуми и джанти. Двг ще намеря. Но остават джантите (гуми също ще купя). Каза, че за 45-50 лв ще ми го даде. Ок, ще го взема на момента, имам парите. Но да питам случайно някой да знае откъде да намеря тънкана джанти. Някой да знае някакви шано джанти. Най-лесно ми е да питам по пистите, но си мисля, че ще ми изтопосат дебели цени, та там ще играя в краен случай. В двореца на децата ми казаха, че имало картове, някойда знае нещо? Абе за всякакво инфо относно гуми и джанти питам. Някакви цени и т.н.? Дано някой да е чувал нещо по този въпрос. :)
Много ми се иска да го взема, но искам да знам, ако и джантите ще ми излезат прекалено скъпо. Гумите ясно, че са скъпи - има и български гуми, но съм карал с такива и не бих казал, че са добри. Страшни пластмаски са и дори и малко да се износят в завоя завиваш на макс, ама си вървиш напред... :roll:
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
Ubieca
Неконтролируем
Регистриран: 12 яну 2006, 18:51

Мнение от Ubieca » 22 апр 2007, 18:38

Знаеш ли че след като карат стоката в големите магазини (пр. Метро, Била и т.н.) некачествените неща ги изхвърлят зад магазина, на 1 купчина, ако имаш познат които кара стока натам, може да види и за цял картинг, да намира се всичко там без техника (т.е. компютри и т.н.), на брат ми един познат беше взел джип от тея пласмасовите с акумулатор, но без кормило, намерихме му едно от един счупен волан за компютър. Та може и да има такива неща, само шасито и гумите, наскоро бях виждал някъде да се продават такива джаджи в София, но къде беше, не помня отзад имаше цял куп счупени, но мисля че достъпа е само за персонала и тея дето карат стоката.

Да ти кажа друго, че един познат си взе шасито и гумите, от моргата, но едната гума беше спукана и требеше да се лепи, но му я залепиха, сега карта е наполовина готов даже може да се кара но няма пласмасите по него, и няма педаки и го кара с 1 жило...

п.п. Къде ше го караш тоя нисък карт по тея счупени пътища :roll:
Спаменето ми в последно време, се дължи на това че вероятно ще ме изгонят от "форума"! - ъъъ

Потребителски аватар
jape
Vice Cop
Регистриран: 22 юни 2004, 14:44

Мнение от jape » 22 апр 2007, 19:18

Нека го сглоби пък ще се намери къде да го кара :)

Потребителски аватар
ma6inata
Контакти:

Мнение от ma6inata » 22 апр 2007, 19:26

Ако се намери човек, който да ми помага ще го почна. Ще става бавно главно поради финансови причини, но тук в Хиподрума има къде. Като цяло улиците тук са лоши, но има една ритуална зала и около нея има много асфалтирани пътечки, където хората си разхождат кучетата. :) Хем, не е толкова близо до блоковете, че да ми правят проблеми, хем по тия пътечки куки няма. :) А и често с приятели ходиме до Бухово, там има картинг писта, по която никой не кара. 8)
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
Gigabyte
Диагноза "Голфаджия с багажник"
Регистриран: 15 сеп 2005, 20:50

Мнение от Gigabyte » 22 апр 2007, 21:32

Виж в тоя форум и в тая тема :

http://clubf1.net/forums/index.php?showtopic=23952

Дано намериш и да го видим в действие :)

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 22 апр 2007, 22:01

Със сигурност ще ти дадат бракувани джанти в двореца на децата.Преди 2-3 години тренирах там и мога да ти кажа че дават качествени части на много ниски цени.

Другия вариант е да отидеш на пистата в Крастна Поляна или в Борисовата градина и там се ще намериш от някъде я пукната,я сцепени джанти,но за сметка на това сигурно са бая скъпи :wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ma6inata
Контакти:

Мнение от ma6inata » 23 апр 2007, 15:27

Пенчев, имаш ЛС. :wink:
'73 BMW 2002 tii
-----------------------

BMW_POWER
Регистриран: 01 юни 2010, 19:54

Re: Гуми и джанти за картинг

Мнение от BMW_POWER » 01 юни 2010, 20:02

Продавам 2 задни джанти за картинг.Цена 100лв.,намират се в Пловдив.Джантите са здрави,не са спукани и има гуми на тях обаче лошото е че двете гуми са различни.За контакти на ЛС или 0878329764

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Re: Гуми и джанти за картинг

Мнение от stallion » 01 юни 2010, 20:22

BMW_POWER написа:Продавам 2 задни джанти за картинг.Цена 100лв.,намират се в Пловдив.Джантите са здрави,не са спукани и има гуми на тях обаче лошото е че двете гуми са различни.За контакти на ЛС или 0878329764
Прочети правилата.
Изображение

Заключена

Върни се в “Автомобили, Спорт, Отдих”