Коя автомобилна марка мразите най-много ?

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
vgerov93
Начинаещ
Регистриран: 16 фев 2008, 11:20
Контакти:

Re: Коя автомобилна марка мразите най-много ?

Мнение от vgerov93 » 10 май 2008, 22:27

Леелелеле кой може да направи такава тапа тема "Коя автомобилна марка мразите най-много ?" ??? Питам??? Тема "Коя автомобилна марка и допода най-много?" разбирам но такава ... Но, всъщност ако трябва и аз да отроворя ще кажа Опил и Волцфаген съкз!Рено рилз!Кат ми го хвалите чак толкоз Опела и Волцфагена ги сравнити по цени и издръжливост!А Опел или Волцфаген да учавства в Formula1?Не!Такаче Рино е да бест! :twisted:
:iii: Grand Theft Auto III
:VC: Grand Theft Auto Vice City
:sa: Grand Theft Auto San Andreas
:IV: Grand Theft Auto IV
THE BEST GAMES EVER.

Потребителски аватар
bmx
Новодошъл
Регистриран: 21 фев 2008, 01:23
Контакти:

Мнение от bmx » 10 май 2008, 23:31

да така е въпреки че не гледам f1 рено ги кърти всички там имаме рено 5 имаме го от 4 г до сега не се разваляло сериозно само 4 гуми му смени баща ми заради мен тва е отделен въпрос и нали ви казвам не се разваляло сериозно само масло сменя и бензин налива тва е ама напоследък мнооо се издухало глопака който го е карал преди нас му е издухал двигателя на скоро останових двигателя е от рено 19 1.4 tl мнооо здрава кола мнооо е запазена ама формата му ми е супер грозна иначе не е лоша кола аз по принцип мразя най-мнооо мерцедес мнооо пари за нищо нито стааа за гонки нито за нищо стааа само да се газариш с него ама за мен няма смисъл а за малко да забравя от мерцедес уважавам mclaren мощен е стааа за гонки а пък другите не стааат

Потребителски аватар
Snoop
Новодошъл
Регистриран: 29 фев 2008, 19:59

Мнение от Snoop » 10 май 2008, 23:31

Аз мразя Трабант,Лада,Москвич,Ситроен,Опел и Рено! :mhihi: :mhihi: :D :D
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Morpheus
Новодошъл
Регистриран: 10 май 2005, 12:33

Мнение от Morpheus » 11 май 2008, 00:48

поредната глупава тема ,я сега да ви видим ,каква е причината да мразите даден автомобил половината от отговорилите сигурно не са карали "мразените" от тях автомобили.Аз лично не обичам особено Шкода Фаворит "89 (имам такава) ,просто ми е писнало като замръзнат зимата ключалките и да минавам през багажника :mhihi:

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 11 май 2008, 03:23

Аман от мразещи...

Аре от този пост натаък правим така - който не каже защо мрази марката която каже му тия мнеието :D
Изображение

Потребителски аватар
IceColdKilla
Регистриран: 29 сеп 2007, 15:16

Мнение от IceColdKilla » 11 май 2008, 12:23

Да мразиш кола ? Абе, хора, нямате ли си работа та глупости пишете ? :shock: :roll:
Never giving a shit, cause we living in it...

Потребителски аватар
bmx
Новодошъл
Контакти:

Мнение от bmx » 11 май 2008, 12:58

аз вече казах

Потребителски аватар
metalurg
Напреднал
Регистриран: 03 юли 2007, 14:03

Мнение от metalurg » 11 май 2008, 13:40

mazda-121,323,626,xedos
opel-tigra,kadett,calibra
daihatsu-applause,cuore
audi-80
dodge-neon
vw-lupo,golf и особено Kafer
seat-ibiza
Последна промяна от metalurg на 11 юли 2008, 18:50, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ma6inata
BMW & American Muscle cars fanatic
Регистриран: 01 апр 2005, 09:55
Контакти:

Мнение от ma6inata » 11 май 2008, 14:56

VW Golf, Kia, Daewoo, Skoda Fabia, Octavia, Audi 80, Citroen (всички без Saxo VTS), Renault Megane, Laguna, Mercedes 190 (без 2.5-16), Lancia Kappa, VW Passat (2,3,4), Renault Espace, Ford Galaxy, Dodge Voyager, Mercedes C, E klasse (първата Ц-класа и класическата четириочка), А-класата също, Hyundai (Особено тия като такциджийските, ама Купета :twisted: ), Seat Toledo, Daihatsu, Opel Frontera, Opel Tigra, Subaru Justy, Opel Kadett, Fiat Croma, Fiat Multipla, Fiat Uno, Peugeot 305, Seat Altea, Volvo 460, Rexton

Мисля, че е това :mhihi: , абе пълен съм с омраза, ама какво да направя, пълно е с дебилни коли. :?
'73 BMW 2002 tii
-----------------------
Газ до ламарината - не гледам разхода, държим се за волана и гледам да не се утрепам!

Потребителски аватар
metalurg
Напреднал

Мнение от metalurg » 11 май 2008, 15:46

ma6inata написа:VW Golf, Kia, Daewoo, Skoda Fabia, Octavia, Audi 80, Citroen (всички без Saxo VTS), Renault Megane, Laguna, Mercedes 190 (без 2.5-16), Lancia Kappa, VW Passat (2,3,4), Renault Espace, Ford Galaxy, Dodge Voyager, Mercedes C, E klasse (първата Ц-класа и класическата четириочка), А-класата също, Hyundai (Особено тия като такциджийските, ама Купета :twisted: ), Seat Toledo, Daihatsu, Opel Frontera, Opel Tigra, Subaru Justy, Opel Kadett, Fiat Croma, Fiat Multipla, Fiat Uno, Peugeot 305, Seat Altea, Volvo 460, Rexton

Мисля, че е това :mhihi: , абе пълен съм с омраза, ама какво да направя, пълно е с дебилни коли. :?
кат изключим 4-5 от колите съм съглсен с теб :mhihi:
Последна промяна от metalurg на 11 юли 2008, 18:51, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
bmx
Новодошъл
Контакти:

Мнение от bmx » 12 май 2008, 00:13

metlurg карал ли си tigra че знаеш че таралясник?kadett не споря не съм чул някой да го хвали а защо мразиш calibra не ми е ясно calibra не съм карал ама тва ми е любимата кола която след 3 г ще е моя 1 мощна е не съм чувал calibra под 2.0 2 колата е 135 коня фабрични 3 ефтина е и си заслужава парите според мен кво повече искаш от това ето например тая calibra винаги като я гледам ми пълни душата това е ба*хти яката кола за мен http://www.vbox7.com/play:6182504f

Потребителски аватар
metalurg
Напреднал

Мнение от metalurg » 12 май 2008, 11:52

bmx написа:metlurg карал ли си tigra

не съм карал ,нито съм се возил но си е доста грозновата такава а и все парк Опел, няма какво да се говори бръкма си е
Последна промяна от metalurg на 11 юли 2008, 18:53, променено общо 4 пъти.

Потребителски аватар
Gigabyte
Диагноза "Голфаджия с багажник"
Регистриран: 15 сеп 2005, 20:50

Мнение от Gigabyte » 12 май 2008, 13:37

bmx написа:да така е въпреки че не гледам f1 рено ги кърти всички там имаме рено 5 имаме го от 4 г до сега не се разваляло сериозно само 4 гуми му смени баща ми заради мен тва е отделен въпрос и нали ви казвам не се разваляло сериозно само масло сменя и бензин налива тва е ама напоследък мнооо се издухало глопака който го е карал преди нас му е издухал двигателя на скоро останових двигателя е от рено 19 1.4 tl мнооо здрава кола мнооо е запазена ама формата му ми е супер грозна иначе не е лоша кола аз по принцип мразя най-мнооо мерцедес мнооо пари за нищо нито стааа за гонки нито за нищо стааа само да се газариш с него ама за мен няма смисъл а за малко да забравя от мерцедес уважавам mclaren мощен е стааа за гонки а пък другите не стааат

Ахахаха мерцедес не е за лапешки прояви и тн. Той си е за тежкари и връзкари ,които искат комфортно возене от точка А до точка Б ,а не да се заиграват по пътя с някакви издухани голфове и е36ки :mhihi:

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 13 май 2008, 14:45

firestone написа:Ами всичко френско + фиат , алфа , дачия , киа , и др. не се сещам...
и аз така брато. Нищо не може да се сравнява с Японските коли например Mitsubishi
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 13 май 2008, 14:47

bmx написа:metlurg карал ли си tigra че знаеш че таралясник?kadett не споря не съм чул някой да го хвали а защо мразиш calibra не ми е ясно calibra не съм карал ама тва ми е любимата кола която след 3 г ще е моя 1 мощна е не съм чувал calibra под 2.0 2 колата е 135 коня фабрични 3 ефтина е и си заслужава парите според мен кво повече искаш от това ето например тая calibra винаги като я гледам ми пълни душата това е ба*хти яката кола за мен http://www.vbox7.com/play:6182504f
минаваш през един легнал полицай и ти утива полуоски и аспоси и такива :mhihi:
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Отговори

Върни се в “Автомобили, Спорт, Отдих”