Nissan Skyline GTR-35

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен
Регистриран: 16 май 2008, 17:12

Re: Nissan Skyline GTR-35

Мнение от Frankie » 01 окт 2008, 10:57

jhonsons написа:Никакви маркетингови трикове,гледах едно видео че с Launch Control дига 0-100 за 2.9 секунди,бтв имам въпрос към Бгрейсър и Стиги,някой от вас знаели дали се е състояла премиерата на пловдивското авто изложение?
Че в Топ Гиър пишеше че ще е я представят там
Четвъртък започва, аз мисля в Събота да отида ;) чух че новата седмица ще е там :mhihi:

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 01 окт 2008, 11:02

Мда,и аз с бащата съм натам,обадих се в Нисан казаха че след нова година иде и в БГ :D
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
BgRaCer
Напреднал
Регистриран: 11 авг 2005, 05:59
Контакти:

Мнение от BgRaCer » 02 окт 2008, 04:47

Frankie написа:
jhonsons написа:Никакви маркетингови трикове,гледах едно видео че с Launch Control дига 0-100 за 2.9 секунди,бтв имам въпрос към Бгрейсър и Стиги,някой от вас знаели дали се е състояла премиерата на пловдивското авто изложение?
Че в Топ Гиър пишеше че ще е я представят там
за изложението нз нямам никаква представа не се инересувам от изложения принципно :lol:
jhonsons написа:Мда,и аз с бащата съм натам,обадих се в Нисан казаха че след нова година иде и в БГ :D
имам един познат дето вече е продал 3-4 такива но не в българия :? иначе такоф ниссан май има 1 или 2 в бг
check my blog -> click on picture
Изображение

Потребителски аватар
Gigabyte
Диагноза "Голфаджия с багажник"
Регистриран: 15 сеп 2005, 20:50

Мнение от Gigabyte » 09 окт 2008, 19:34

Абе ся погледах попрочетох... Тия от нисан са се олели яката..... 3.5 е невъзможно без лънч контрола ,а така трябва да се изключи VDC-то и ти отпада гаранцията... Д*ба и мижитурките смешни жълти :mhihi: :mhihi: Тааа най-великата кола нали :rock: :mhihi:

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 09 окт 2008, 20:15

Gigabyte написа:Абе ся погледах попрочетох... Тия от нисан са се олели яката..... 3.5 е невъзможно без лънч контрола ,а така трябва да се изключи VDC-то и ти отпада гаранцията... Д*ба и мижитурките смешни жълти :mhihi: :mhihi: Тааа най-великата кола нали :rock: :mhihi:
Пак е по-добре от голфа. :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
Gigabyte

Мнение от Gigabyte » 10 окт 2008, 17:23

Голфа поне не троши скоростите на 30 000км :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ

Мнение от miami4life » 12 окт 2008, 13:28

Да,а път Skyline ги троши,нали.Как пък не. :)
Изображение

Потребителски аватар
Gigabyte

Мнение от Gigabyte » 12 окт 2008, 18:08

Ми прочети разтърси се и виж... Май тия от нисан искат само да си мерат пишките с Порше като твърдят ,че GTR-a е по-бърз от поршето ;)

Потребителски аватар
BgRaCer
Напреднал
Контакти:

Мнение от BgRaCer » 22 окт 2008, 02:09

Gigabyte написа:Ми прочети разтърси се и виж... Май тия от нисан искат само да си мерат пишките с Порше като твърдят ,че GTR-a е по-бърз от поршето ;)

ох батка пак ти казвам не всичко е ФВ пък и един Skyline не зависимо от модела привлича милиони пъти повече погледи от едно умрело ФВ :lol:
Изображение

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 22 окт 2008, 10:08

Ни си мерят оная работа,ни нищо,но не ми е ясно защо не можеш да признаеш че има Нисан,който да е по-добър от немските бегачки?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 22 окт 2008, 11:14

Немските както и японските автомобили са винаги били модел за подражание от страна на качество на изработка. Неможем да кажем кое е по добро като цяло GER или JP, само си оставаме с едно на ум че немските автомобили и най вече Мерцедес в края и средата на 90-те години доста пестяха от качество , точно затова ML Класата е такъв боклук. А Ако става на въпрос Golf или Skyline много ясно че Skyline. Nissan не си мерят пишките с Porsche а просто използват тяхния модел за подражание като един наистина бърз автомобил - в това няма нищо лошо. То R35 и Ferarri 599 GTB може да бие :wink:

Потребителски аватар
Gigabyte

Мнение от Gigabyte » 25 окт 2008, 20:53

BgRaCer написа:
Gigabyte написа:Ми прочети разтърси се и виж... Май тия от нисан искат само да си мерат пишките с Порше като твърдят ,че GTR-a е по-бърз от поршето ;)

ох батка пак ти казвам не всичко е ФВ пък и един Skyline не зависимо от модела привлича милиони пъти повече погледи от едно умрело ФВ :lol:
Да ,да ... Но да не се хвалят предварително ,че превъзхождали порше ,което си е една голяма смешка :lol: :lol:

Потребителски аватар
BgRaCer
Напреднал
Контакти:

Мнение от BgRaCer » 27 окт 2008, 03:47

Gigabyte написа:
BgRaCer написа:

Да ,да ... Но да не се хвалят предварително ,че превъзхождали порше ,което си е една голяма смешка :lol: :lol:
хаха ма поне правят 100 пъти по яки коли от ФВ сеш се :mhihi: само умееш да насираш темите на хората като не са за насраните ти фв-та :lol:
Изображение

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ

Мнение от miami4life » 27 окт 2008, 08:08

BgRaCer написа:хаха ма поне правят 100 пъти по яки коли от ФВ сеш се :mhihi: само умееш да насираш темите на хората като не са за насраните ти фв-та :lol:

+1000 :D
Изображение

Потребителски аватар
Gigabyte

Мнение от Gigabyte » 28 окт 2008, 16:03

miami4life написа:
BgRaCer написа:хаха ма поне правят 100 пъти по яки коли от ФВ сеш се :mhihi: само умееш да насираш темите на хората като не са за насраните ти фв-та :lol:

+1000 :D
Вие или сте зомбирани или сте олигофрени(с извинение)... Казах ,че са преувеличили ,та да се сравняват с марка от ранга на порше ,а те наште ми продължават да си нареждат ,че нисан били по-добри от Фауве.... Да видим как ще стои статистиката Скайлайн/о и новото Широко ,ама ще си намерите оправдание...

Отговори

Върни се в “Автомобили, Спорт, Отдих”