Какво скъпо можем да видим у нас.....

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Re: Какво скъпо можем да видим у нас.....

Мнение от bobi_tes » 27 окт 2010, 21:44

bobi_tes написа:Най-накрая ги намерих тия снимки от изложението на 17-ти Юни.Ето радвайте се и не се смейте че съм облечен като чалгаджия.Просто тогава беше много топло, а черното нали знаете как яко привлича :X
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Кефете се.Ако намеря още ще ги постна :wink:
btw там ни казаха че линията на Ролс Ройса която е отстрани я рисуват на ръка просто с една четка. :shock: Представете си каква прецизност трябва :o
Аре де видехте ли ги?Мислех че ще се изкефите на тия машини :D
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 29 окт 2010, 20:55

Крис, машините радват, особено Ланчата и Косуърта. Тая ланча ме нахъса здраво :mrgreen:
Боби, тия колички радват много. Радвам се, че си ги видял... :rock:

Между другото наскоро по Благоевград все бегачки. едно BMW M3 E46 CSL още миналата година го видях, ама не обърнах внимание, че е CSL, също така едно синьо Пунто с изведен интеркулър отпред много яко и едно Голфче 3-ка изрисувано като пъзел :rock:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 29 окт 2010, 23:23

venom4et0o написа:Крис, машините радват, особено Ланчата и Косуърта. Тая ланча ме нахъса здраво :mrgreen:
Боби, тия колички радват много. Радвам се, че си ги видял... :rock:

Между другото наскоро по Благоевград все бегачки. едно BMW M3 E46 CSL още миналата година го видях, ама не обърнах внимание, че е CSL, също така едно синьо Пунто с изведен интеркулър отпред много яко и едно Голфче 3-ка изрисувано като пъзел :rock:

В Благоевград също има неколко разбиващи голфове 1чки и 2ки :roll: аз се качвах на една синя единичка с бял таван :roll: върви мамка му пича вика ше те кача да вииш ама нема да ти дам да вииш двигателя :mhihi: Иначе в сандански тука на един собственик на хотели секи ден му виждам hummer-a H3, и BMW M5 E60, има и некъф брабус, а синът му има M6 :roll:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
d15c0n7
Регистриран: 27 юли 2009, 10:49

Мнение от d15c0n7 » 30 окт 2010, 09:39

Нямам снимки но в моя квартал видях астон мартин оня ден, има и една хикс-шестица и някво ферари дет не го знам кво е и още много гъзарски мерцедеси :razz:
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 30 окт 2010, 10:27

d15c0n7 написа:Нямам снимки но в моя квартал видях астон мартин оня ден, има и една хикс-шестица и някво ферари дет не го знам кво е и още много ааарски мерцедеси :razz:
В Благоевград в РДВР-то има една мисля, че конфискувана Х6-ца. Ако не беше конфискувана щеше да е на паркинга, а не при другите конфискуваните. Пък и е с чужда регистрация :mrgreen: Като играем физкултура и като пратим топката у полицията и понякога аз като отида до там и се радвам яко на "Хикс шестака" :mrgreen:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 30 окт 2010, 10:58

d15c0n7 написа:Нямам снимки но в моя квартал видях астон мартин оня ден, има и една хикс-шестица и някво ферари дет не го знам кво е и още много ааарски мерцедеси :razz:
А кат се събуди кво имаше на паркинга? :lol: Земи ги снимай.Иначе аз бях снимал едно ферари на шоуруума.Ако го намера ще го кача. :wink:
Сериозно сега. X6-ца има на нашия паркинг, заедно със още 5-6 BMW-та, няколко пежота и понякога другите си паркират колите, ама не ми правят впечатление повечето таратайки.Даже някви се спукаха да снимат BMW-то на брат ми оня ден и се кефеха като някви циганчета на топла баничка. :lol: ЪЪ ето още снимки от изложението:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Онова ATV на дето съм се качил мн ме радва, а снегомобила е некъв тъп не знам що се снимаха толкова с него другите :roll:
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 30 окт 2010, 10:58

Аз вчера пак видях X6-а на Емилия с розовите джанти :mhihi:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 30 окт 2010, 12:10

btw. Онзи ден се прибирах от 1-во студентско общежитие, щото бях на гости на сестра ми и малко по нататък от общежитието на ЕГ и МГ видях червено Mitsubishi Lancer EVO X. Ама си беше чисто ево, а не обикновено лансърче. Обикновено виждам всеки ден и отдалече забелязвам разликите :mrgreen:

stallion, верно ли Bizzard са продали нисана. Разбрах, че бил в София :doubt:

EDIT: За всички фенове на VOLK TE37 :mrgreen:

Изображение

Изображение

Споко, не са истински. Гледах в гугъл, че има копие на TE37-те, ама само дет са с 4 болта. Оригинални ТЕ37 на VOLK с 4 болта няма да намерите :mrgreen: Всички оригиналки са с 5 болта. Въпреки това и тия с 4 болта вадят яка визия :rock:
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 30 окт 2010, 19:48

Веноме, като каза червено Evo, се сетих, че един дето живее точно срещу моето даскало, има червено Evo IX, с тунинг на Косуърт, или поне така пише отзад. Гледайки карбоновия спойлер, Brembo-тата и черните BBS-ки, вярвам му. :D За жалост нямам снимки, рядко я показва. Иначе в русе има и едно доста добро вишнево Evo X, което има 2 черни линии по средата, Brembo и BBS-ки 19 цола :rock:
Относно Bizzart, да, продали са Нисана, за 6400лв, което е най-странното при положение, че има 200SX-ове за 9000, при това без тунинг :doubt: Следващата им колица, поне според сайта им, е Subaru комби... Ако някой иска да се сдобие с кола на Bizzart, ето едно полу-зверче: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details Не знам защо не са довършили проекта :(
ПП: Я покажи къде ги има тея реплики на ТЕ37, зарибяват ме :) Или поне кажи цена :roll:
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 30 окт 2010, 20:13

Ами за България не знам дали се продават 'аджеба' някъде, ама ако напишеш в гугъл TE37 replica и излизат много резултати.
Иначе ме е яд за нисана. Такава яка машина, а за такава ниска цена. Нищо, сега ще видим какво ще направят със Субаруто. Дано да зарибява яко :rock:
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 30 окт 2010, 20:30

Ясно, Rota Grid, това е модела. Различава се от Volk TE37 по разположението на болтовете спрямо лъчите. Има ТЕ37 с 4 болта, но при Rota 2 от болтовете вървят на една линия с 2 от лъчите, а при ТЕ37 - не. :) 1000$ и се кефиш че имаш 4 броя (fake) TE37-ци :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 30 окт 2010, 20:37

Абе каквито и джанти да и сложи, пак ще е поредния райснат Кибик....
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
firestone
Конвертира 'гат може
Регистриран: 21 сеп 2007, 21:45

Мнение от firestone » 30 окт 2010, 21:14

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 31 окт 2010, 10:43

Като видях тия коли, дето Ники ги е постнал та се сетих, че в петък като се прибирах и като минавах през Гоце Делчев и видях черно Audi S8. Ама не онова, дето със 888888 номера, ами друго. Ей, как ме е яд като не мога да снимам такива коли :(
Изображение

Отговори

Върни се в “Автомобили, Спорт, Отдих”