Koй какви коли има(или пък родителите му)

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
banker4eto
Вманиачен
Регистриран: 22 сеп 2009, 16:42

Re: Koй какви коли има(или пък родителите му)

Мнение от banker4eto » 11 сеп 2011, 11:25

Де и аз да имах брат с е36.
Изображение
FUCK YEA

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 11 сеп 2011, 11:53

То това с брата малко е все едно аз да кажа, че баща ми има Drag Climber, а ГоУфу е моя. :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Мнение от z1ro » 11 сеп 2011, 16:21

Оле ако не вярвате ето качвам снимката на е36-ката ;)

ЕДИТ: http://prikachi.com/images/264/3808264t.jpg
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 11 сеп 2011, 23:29

Добре де, не е кой знае какво да си вземеш Е36 за 3000лв... :D
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 12 сеп 2011, 07:22

И то със Sparco стикер на капака. Не знам дали от сянката е този ефект или е като на повечето селски Е36-ци, ама двата фара са различни. Единия е по-тъмен от другия :D Иначе със тази броня вади добра стойка. А и "ножа" на бронята допълва цялостната визия. Само му кажи на брат ти да премахне там разни стикери, че грозят колата :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
z1ro
Напреднал
Регистриран: 15 апр 2011, 19:15

Мнение от z1ro » 12 сеп 2011, 10:52

venom4et0o написа:И то със Sparco стикер на капака. Не знам дали от сянката е този ефект или е като на повечето селски Е36-ци, ама двата фара са различни. Единия е по-тъмен от другия :D Иначе със тази броня вади добра стойка. А и "ножа" на бронята допълва цялостната визия. Само му кажи на брат ти да премахне там разни стикери, че грозят колата :D
Ще му кажа :)) а после ще го снимам отзад и отстрани
ИзображениеИзображение
[ Warning.. ] [ BMW ///M POWER ]

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 14 сеп 2011, 11:05

За догодина когато взема книжка наще мислят да ми оставят Алмерата, но въпреки, че връхлитам селските завой със 100-на километра (повече ме е страх, пък и повече от 120км/ч на един оправен път за едно село ме е било страх да карам) все още не съм за скъпо возило, при положение, че след като съм играл на компа с волана и педалите, когато се кача в Алмерата потеглям доста рязко. Другата възможност, която имам е (ако седна да уча) и вместо главно петици и тук-там някоя шестица, да имам само отлични оценки е наще да ми вземат някое от новите лансърчета (не им знам моторите, но предполагам 1.8 мъртъв бензин или 2.0 гаден, фолксваген помпа-дюза). По принцип новите лансърчета са доста трошливи и изключваме и този вариант. Аз съм на мнение за 400лв да си взема Лансър от 80-та година с май беше 1.6 мотор (прекрасно за първа кола). Адски корави са! За 30 години нямат и грам ръжда, а моторите им са вечни. Когато си купя тази свръх модерна :D (но поне корава) машина, ще започна да си събирам пари може би за някой v-spec (rofl). След няколко десетилетия ще постна снимки на този 550 коня звяр :D (май толкова беше)
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 14 сеп 2011, 11:56

Т'ва с постоянното изкарване на 6-ци ми 'ареса като идея. Трябва и аз да го пробвам, та да взема някоя и друга стипендия, с която да закупя нова Жулиета и да почна малко по малко да премина към Ground Zero Team Bulgaria :D Основата е положена, връзките са създадени, но все още нямам главния елемент, а именно собствена кола, която притежава няколко китнати външни елементи, леко подобрение на задвижващата система и мега якия интериор, неизменна част от който са колони за високи честоти и поне една 15''-ка за ниските. Нали все пак нещо трябва да тресе джамовете :D
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 14 сеп 2011, 12:04

Все нещо трябва да движи колата, дори и когато не е на скорост :D
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 14 сеп 2011, 12:27

Аз пък продължавам да работя върху е30-ката пазара се с един колега от бмв пауър форума да ми даде мтех1 задна броня, междувременно работя по интериора - скоростен лост, сглобяване на шофйорската седалка и щипки за корите на вратите че леко са се отскубнали. От долу не бързам да барам шото е горе долу читава много малко ръжда има. Та ще видим кво ше стане. С търтълуакса нестана нищо с тия фарове...... никаква промяна - някви предложения ?
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 25 сеп 2011, 00:34

Съжалявам за двойния пост....... Такаа карал съм кажи речи много разнообразни коли - фиат, хонда, ситроен, опел, мерцедес, лада, москвич, пежо, шкода, ауди и др..... но хора за мен марката е БМВ!!! Мнението ми не се гради само на това че имам е30-ка, просто БМВ-то си е БМВ!!! няма мърдане в завоите с колкото и да караш, доста издражлива кола е и такова удоволствие да караш БМВ друга кола го няма! Дори и в моя случай да карам от 87-ма е30-ка 318... неуписуемо е!!! За мен БМВ-то си е кола мечта незнам за вашите предпочитания но за мен единствената марка си остава БМВ. Онези селски рейсъри с корси.... ксантии.... голфчета са ми най-смешни когато се заядат ги минавам на 3-та с лекота докато те вътре се мъчат - скорости ли да сменят да се нервят ли или просто да се примирят. Самото управление абе просто БМВ нищо попвече!!! Некой ако има път кам сандански ще ми е много приятно да се видим да си побъбрим и да се повозим с е30-ката, или ако имате шанс да покарате нещо баварско направете го сигурен съм че за вас впечатленията ще са неуписуеми!!! Мойта смръщена, четириока, двуврата мръсница и оня дърт m10b18 под капака - са си мои и не бих ги дал. Ако не сте на мойто мнение ваш проблем карайте астри и корси или френските боклуци! Дано ме разберете правилно.

Поста е писан под въздействието на алкохол но само ми даде муза да пиша не влияе на мнението ми! :wink:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 25 сеп 2011, 01:04

Боуни, и аз съм карал BMW. На един съученик Е36-цата. Също като теб, като начинаещ шофЕр имам няколко коли зад гърба си. Но това, че другите коли не стрували пред BMW-то не е истина. Всяка кола има нещо скрито в себе си. Карал ли си Corsa с 1.8 двигател? Да знаеш, че E30-ка с двигател със същия обем не мо'е да се опре на Corsa-та. А Golf GTi, Fiat Brava 1.8 16V, Lancia Delta II (не Integrale, а модела след нея), Alfa Romeo 155, Alfa Romeo 145, дори и Honda Civic Coupë vTec. Всички са достойни съпернички на Е30-ката. Да не кажа, че дори и Fiat 131 Abarth е достоен конкурент на ///M3 E30. Не мисли, че BMW е най-великата марка на света. Т'ва, че имат големи постижения не ги отличава от останалите марки. Всички произвеждат автомобили.
bone_G написа:...Мнението ми не се гради само на това че имам е30-ка, просто БМВ-то си е БМВ!!!...
Така казват и селските BMW любители, които единствено могат да правят лошокачествен бърнаут на площада пред кафенето с предтекст "Гле'йте ме, пиля/въртя/паля гуми/правя дрифт!" и т.н.
bone_G написа:Онези селски рейсъри с корси.... ксантии.... голфчета са ми най-смешни когато се заядат ги минавам на 3-та с лекота докато те вътре се мъчат - скорости ли да сменят да се нервят ли или просто да се примирят.
Най-лошата черта на един BMW притежател е прекалено голямата гордост и прекалената омраза към останалите коли по родните пътища. Всички карат коли, но не всички карат безопасно, a изпреварват другите коли на 3-та със риск за собствения и чуждия живот. Т'ва, че караш BMW не те прави нещо повече от останалите шофьори по света. :wink:

Learn2drive, drive2learn :)
Изображение

Потребителски аватар
gabrovo94
Напреднал
Регистриран: 20 мар 2010, 09:00

Мнение от gabrovo94 » 25 сеп 2011, 01:11

Малко си се увлякъл,с това M10B18 ,доста коли ще ти сипят с големия черпак.Пиша това по повод изказването ти,че ги минаваш на трета.Иначе BMW нито е най-бързата марка,нито най-луксозната,нито най-качествената,тя е просто най-добрата. :mhihi:
Изображение
Искаме ПИСТА! Улиците не са място за състезания.
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 04&start=0

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 25 сеп 2011, 11:49

Далеч сте от мисълта ми :mhihi: не казвам че е най-бързата кола. Управление, динамика абе всичко което има едно бмв другите коли го нямат това е удоволствието да караш бмв, неможахте да ми схванете мисълта и венъм FWD Sucks :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 25 сеп 2011, 12:17

"Въпрос на вкус!" казало кучето и си облизало задника :D

За FWD не ми се спори. Има доста класни машинки. Т'ва, че ти си фен на BMW и ненавиждаш FWD не означава, че някое GSi няма да ти диша във врата. Пък и по-лошо. Ще те изпревари на 2-ра :D И аз съм фен на RWD колите, но това не означава, че останалите трябва да бъдат пренебрегвани. Викаш са управление и динамика. Сигурен съм, че на управление и динамика едно Fiat Seicento би имало по-добро управление и динамика от твоята Е30-ка, защото не си виждал тази кола как се управлява от професионален шофьор. Но тук не става дума за селинджърски изпълнения или за професионални такива. Каквато и кола да караш, колкото и мощна да е, колкото и мощна си мислиш, че е, каквото и магаре да стои зад волана, най-важното е да не си мислиш, че си най-добрия на пътя. Т'ва искам да ти обесня. Карай с уважение към другите на пътя, за да те уважават и те. Зарежи селинджърските изпълнения като минаване на "Онези селски рейсъри с корси.... ксантии.... голфчета..." които са ти смешни. Не всички са тръгнали да се правят на състезатели по пътя. Някои карат за кеф, други по работа. Не се мисли за нещо повече от другите, защото както се казва "Смъртта дебне на всеки завой!" :wink:
Изображение

Отговори

Върни се в “Автомобили, Спорт, Отдих”