Koй какви коли има(или пък родителите му)

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
gabrovo94
Напреднал
Регистриран: 20 мар 2010, 09:00

Re: Koй какви коли има(или пък родителите му)

Мнение от gabrovo94 » 08 окт 2011, 13:53

Всичко е според зависи,не като да няма 20ски, дето да не вървят,да сте чували за 320is наричан още малката Мка със 192 коня като за 20ска,слага се в Е30си,което си е лекичко.Изобщо това,че BMW не става за драг е пълна глупост,ето един пример:
http://www.youtube.com/watch?v=5xUIRwkZXZ4
Колата е с M20B25,но е направена на 2.7 със турбинка и нищо чудно след време да бутне рекорда на ония Голф 2.
Изображение
Искаме ПИСТА! Улиците не са място за състезания.
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 04&start=0

Потребителски аватар
banker4eto
Вманиачен
Регистриран: 22 сеп 2009, 16:42

Мнение от banker4eto » 08 окт 2011, 16:17

Някой да изкаже мнение за е46 compact.
Изображение
FUCK YEA

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 08 окт 2011, 17:24

banker4eto написа:Някой да изкаже мнение за е46 compact.
Можеби единственото бмв което мразя :( ужасна грозотия е.....
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
Mawi
Напреднал
Регистриран: 24 юли 2007, 23:22

Мнение от Mawi » 08 окт 2011, 21:24

gabrovo94 написа:Всичко е според зависи,не като да няма 20ски, дето да не вървят,да сте чували за 320is наричан още малката Мка със 192 коня като за 20ска,слага се в Е30си,което си е лекичко.Изобщо това,че BMW не става за драг е пълна глупост,ето един пример:
Колата е с M20B25,но е направена на 2.7 със турбинка и нищо чудно след време да бутне рекорда на ония Голф 2.
Аз не казвам че правени коли от каквато и да е марка не вървят. Много ясно че 2.7 двигател с турбо ще върви. Казвам че БМВ сток (най много чип и генерация, нормалните промени), не върви. За сток коли говоря. Иначе вече като се отива на турбо и то за някви рекорди, там не е толкова голямо значение какъв е БИЛ двигателя, защото сигурно от него само блока е останал същия. Иначе цялата карантия 100 на 100 е подменена с пърформънс такава. За такива коли не говоря, там е главно надиграване с настройки, скорости и тн.

Като цяло хваленето само на 1 марка е смешно. Това е главно в бг де. АЗ ако ще си правя кола за драг ще е една (C20NЕ/XЕ/LET, рандъм VTI мотор), ако ще си правя за дрифт ще е друга (e30 над 1.6, с турбо, все едно какво, Lada с турбо), ако ще е за А-Б ще е 3та и тн. Това че някой карал корсичка(или няква друга такава малка кола) а не бмв 325.. ами може би щото не иска да му гори 15/100 явно. Като няма да ходи да прави чалъми, за кво му е тоя големия мотор :D

И пак, колата се избира според човека какво го интересува. Какъв "спорт" :D

EDIT:

:mrgreen:
a.k.a j_knoxville
Мода ми за GTA 2

Потребителски аватар
gabrovo94
Напреднал
Регистриран: 20 мар 2010, 09:00

Мнение от gabrovo94 » 08 окт 2011, 23:01

Аз дадох пример с това BMW,защото ми е супер смешно,като каже някой ,че BMWтата не стават за драг(ето малко снимки в процес на правене на Е30ската http://tnmotorsport.snimka.bg/automobil ... 0581.all.1 ,карантията е кована,няма как иначе да издържи 2 бара налягане,също и електрониката не е стокова).Иначе мен изобщо не ме кефи тоя спорт,за мен истината е в дрифта,там също и Опел са си супер с Мантите.То всъщност може да си спорим вечно,всяка марка си има кусури и велики коли.
Изображение
Искаме ПИСТА! Улиците не са място за състезания.
http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.ph ... 04&start=0

Потребителски аватар
firestone
Конвертира 'гат може
Регистриран: 21 сеп 2007, 21:45

Мнение от firestone » 09 окт 2011, 02:04

Mawi написа:
gabrovo94 написа:Всичко е според зависи,не като да няма 20ски, дето да не вървят,да сте чували за 320is наричан още малката Мка със 192 коня като за 20ска,слага се в Е30си,което си е лекичко.Изобщо това,че BMW не става за драг е пълна глупост,ето един пример:
Аз не казвам че правени коли от каквато и да е марка не вървят. Много ясно че 2.7 двигател с турбо ще върви. Казвам че БМВ сток (най много чип и генерация, нормалните промени), не върви. За сток коли говоря. Иначе вече като се отива на турбо и то за някви рекорди, там не е толкова голямо значение какъв е БИЛ двигателя, защото сигурно от него само блока е останал същия. Иначе цялата карантия 100 на 100 е подменена с пърформънс такава. За такива коли не говоря, там е главно надиграване с настройки, скорости и тн.

Като цяло хваленето само на 1 марка е смешно. Това е главно в бг де. АЗ ако ще си правя кола за драг ще е една (C20NЕ/XЕ/LET, рандъм VTI мотор), ако ще си правя за дрифт ще е друга (e30 над 1.6, с турбо, все едно какво, Lada с турбо), ако ще е за А-Б ще е 3та и тн. Това че някой карал корсичка(или няква друга такава малка кола) а не бмв 325.. ами може би щото не иска да му гори 15/100 явно. Като няма да ходи да прави чалъми, за кво му е тоя големия мотор :D

И пак, колата се избира според човека какво го интересува. Какъв "спорт" :D

EDIT:

:mrgreen:
Супер прав си колега !!!
Изображение

Потребителски аватар
Mawi
Напреднал

Мнение от Mawi » 09 окт 2011, 11:23

Вижте една друга русенска ладичка, с бутала от 325 и турбо кво прави http://www.dailymotion.com/video/xlfs52 ... turbo_auto :D
a.k.a j_knoxville
Мода ми за GTA 2

Потребителски аватар
DaNiElSkI
Начинаещ
Регистриран: 31 авг 2011, 16:17
Контакти:

Мнение от DaNiElSkI » 12 фев 2012, 13:33

Renault 19 Phase l 1.8 Пълен инжекцион 1989г.
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 12 фев 2012, 17:09

Mawi, чак сега видях клипчето с руското животно. :D Тази ладичка не се ли продаваше преди време за около 3 хиляди, собственикът ако не се лъжа живее близо до Васил Левски? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
feintdr1ft
Регистриран: 05 мар 2012, 22:11

Мнение от feintdr1ft » 05 мар 2012, 23:59

Audi A4 2004 година,1,9 TDI.За жалост не е quattro,но пък е доста запазена. :)

Потребителски аватар
Mawi
Напреднал

Мнение от Mawi » 25 мар 2012, 20:55

stallion написа:Mawi, чак сега видях клипчето с руското животно. Тази ладичка не се ли продаваше преди време за около 3 хиляди, собственикът ако не се лъжа живее близо до Васил Левски?
За бялата не знам дали се продава. Синята на Данчо си се продава но тя е с Фиатов мотор 2.0 вече. Но той каза че вече пари няма да налива.
a.k.a j_knoxville
Мода ми за GTA 2

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan

Мнение от stallion » 27 мар 2012, 23:01

Знам аз за неговата Лада, яд ме е, че ще си смени собственика, защото той си я бута с вкус и си я изпипа, пък сега кой знае къв ще я купи... Иначе ми е интересно колко ли и иска, защото във форума нищо не пишеше, но със сигурност ще е соленичка цена като за Лада...
Изображение

Потребителски аватар
Mawi
Напреднал

Мнение от Mawi » 12 апр 2012, 13:35

7500 й иска, но то никой няма да я бута друг, защото никой няма да я купи. То един му каза давам ти 1000лв за купето ти си смъкни мотора, щото нали знаеш че то всичко е налято в мотора. Купето си му е направено нормално, нищо специално няма. Никога няма да й вземе 8к. Той 2к да й вземе ще стане чудо. Смис то за 8к лв всеки ще си направи ладата на къса синджира, и ще е по негов си вкус. Бтв очаквай Restoration Project ^^
a.k.a j_knoxville
Мода ми за GTA 2

darkos
Регистриран: 10 юли 2012, 22:49

Мнение от darkos » 10 юли 2012, 22:58

Баща ми - Honda - http://prikachi.com/images.php?images/93/5001093M.jpg, http://alfa.kachi-snimka.info/images/rgh1341950340g.JPG
Маика ми - Citroen Berlingo
Брат ми - Mitsubishi Colt GL

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan

Мнение от stallion » 24 мар 2013, 17:01

Aйде, съфорумци, дойде време и аз да се похваля :D
Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “Автомобили, Спорт, Отдих”