Какъв е вашия спорт ?

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

vasil_72
Сериозен
Регистриран: 14 яну 2008, 12:32

Re: Какъв е вашия спорт ?

Мнение от vasil_72 » 23 дек 2009, 16:46

Да се влюча и аз в темата. Нямам много време за спорт, но когато реша да се тонизирам малко започвам да практикувам правене на коремни пресички, всеки ден по 2 серийки, на всяка серия по 100 пресички. Обикновено обаче след половин година ми писва и зарязвам това занимамие...като мине още половин година, пак се хващам и така е при мен, редувам тези периоди. В момента съм в "неспортния" си период. Зима е идват и празници. В момента спортувам на масата със солидни количества Загорка и кюфтета. :rock: Има някаква промоция в Билла и като се купят две Загорки по 1,5 литра ти дават и чаша с тях. Обикновено не се връзвам на такива промоции, защото по някой път дават големи боклуци, но този път чашите са хубави, гледам масивни са някак и ловят окото. Взех даже 12 бири :rock: за да си направя комплект от 6 чаши. :mrgreen:

Потребителски аватар
Vladko1
Неконтролируем
Регистриран: 24 дек 2007, 22:48
Контакти:

Мнение от Vladko1 » 25 дек 2009, 11:01

Коремни преси... Мразя ги :mhihi: Ползвам корема само за ядене и за пиене :mhihi: Във фитнеса единствено за бицепси, гърди, рамене и гръб спортувам. Нищо друго не ме интересува :mhihi: Миналата година си спомням на нова година олюрках шест литра Бира + 3 часшки винце и 8 чаши шампанско. Така и непомня какво стана след това :mhihi: От сега си подгрявам стомаха и бъбреците за алкохолното претоварване. Мисля да посрещна нова година с песента на manowar- heart of steel. Не е тежка, но ме кефи идеята която измислих. 2:26 минути преди нова година я набримчвам и баш когато настъпи новата година идва по-тежката част. След това естествено.......................................................
AAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNTTTTTTTTTTTTHHHHHHHHHHHRRRRRRRRAAAAAAAAXXXXXXXXXXXXXX
:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
TeraHardwareBG
Game developer from the Excalibur team - 3D and texture artist

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 25 дек 2009, 11:39

А бе, и аз едно време се занимавах с фитнес, но след година яко блъскане се отказах. Вече половин година не ходя на фитнес. Предпочитам да си стоя у дома и да бачкам нещо от колкото да си губя време с фитнеса. Ефекта е един и съш. Дали ще цепя цял ден дърва на студено или ще стоя 2 часа във фитнеса. Едно и също си е. И при двата начина стягам мускулите яко и след тфа като се погледна в огледалото все едно гледам Жан Клод Ван Дам :mrgreen:
А пък за спорта "пиене на маса" изобщо не искам да слушам. По принцип не пипам алкохол, така че няма смисъл да говоря. :D
Айде ВЕСЕЛААААА КОЛЕДАААААААА!
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 25 дек 2009, 11:54

Състезателен алкохолизъм. Сега е най-доброто време за практикуването му, заедно с лятната ваканция и последния учебен месец! :mhihi: Вчера подсилих организма с червено вино... :D
Изображение

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен
Регистриран: 17 авг 2009, 15:36

Мнение от SabeR » 29 дек 2009, 23:32

Аз до сега не бях се изказал тук. Дойде му времето! :mrgreen:
Така.. Любим спорт за практика и гледане Баскетбол..
Още спортове, които ми допадат и практикувам - Тенис на маса, Плуване, Футбол и Бокс (те са само за развлечение). Иначе страстта ми е Баскетбола. :D
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
pR0_b1ker
Вманиачен
Регистриран: 20 авг 2009, 14:54

Мнение от pR0_b1ker » 16 яну 2010, 20:30

Аз напоследък почнах само с баскетбола и още повече почнах да карам след като ми взеха Факторито. :rock:
Изображение
Your solo nature means that you're very capable of fending for yourself. It also means, however, that you have trouble finding your place in groups.

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен

Мнение от SabeR » 16 яну 2010, 21:45

pR0_b1ker написа:Аз напоследък почнах само с баскетбола и още повече почнах да карам след като ми взеха Факторито. :rock:
Най-накрая! Един дето се занимава с Баскетбол! :rock: Откакто я има тая тема, чакам некой да напише за Баскетбол, та да се изкажа и аз.. :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
pR0_b1ker
Вманиачен
Регистриран: 20 авг 2009, 14:54

Мнение от pR0_b1ker » 16 яну 2010, 21:47

SabeR написа:
pR0_b1ker написа:Аз напоследък почнах само с баскетбола и още повече почнах да карам след като ми взеха Факторито. :rock:
Най-накрая! Един дето се занимава с Баскетбол! :rock: Откакто я има тая тема, чакам некой да напише за Баскетбол, та да се изкажа и аз.. :mhihi: :mhihi:
Аз от много отдавна се занимавам,не знам защо не съм писал за това.Само ние ли се занимаваме иначе. :doubt:
Изображение
Your solo nature means that you're very capable of fending for yourself. It also means, however, that you have trouble finding your place in groups.

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен

Мнение от SabeR » 16 яну 2010, 21:49

pR0_b1ker написа:
SabeR написа:
Аз от много отдавна се занимавам,не знам защо не съм писал за това.Само ние ли се занимаваме иначе. :doubt:
Maй да.. :?
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Мнение от DoubleV_80 » 21 юли 2010, 16:27

Аз тренирам футбол и това е любимият ми спорт ... Без него не мога ... Иначе гледам много Волейбол, Баскетбол, Тенис :rock: . Понякой път когато играе националния отбор по волейбол, сякаш се вживявам повече от колкото във футбола :mhihi: 8)
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 22 юли 2010, 19:08

За мен волейбола си е най-хубавата отборна игра,защото развива цялото тяло и най-важното - мозъка.Ако нямаш ум и сърце,по-добре не се захващай с тази игра.Аз тренирам волейбол и е страшен кеф когато гледам по телевизията или аз когато играя. :D
Изображение

Потребителски аватар
banker4eto
Вманиачен
Регистриран: 22 сеп 2009, 16:42

Мнение от banker4eto » 23 юли 2010, 21:55

футбол и мотоездене :mhihi:
Изображение
FUCK YEA

Потребителски аватар
faShu0nChu
Новодошъл
Регистриран: 23 окт 2009, 19:48

Мнение от faShu0nChu » 15 авг 2010, 21:36

Куулото, футбол, от време на време се разцъквам на Баскет и Волей.
Най мн пари влагам в куулото :mhihi:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

Мнение от DoubleV_80 » 17 авг 2010, 14:06

miami4life написа:За мен волейбола си е най-хубавата отборна игра,защото развива цялото тяло и най-важното - мозъка.Ако нямаш ум и сърце,по-добре не се захващай с тази игра.Аз тренирам волейбол и е страшен кеф когато гледам по телевизията или аз когато играя. :D
Еми във футбола също трявба да имаш мозък ... ръцете също участват, примерно като бягаш, ако си ги движиш както трявба, бягането е по-добро ... :wink: Ама иначе цялото тяло най се развива във Волейбола, също и Тениса, имаш право ;]
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Отговори

Върни се в “Автомобили, Спорт, Отдих”