КАТО-ИДИОТ

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
ghost
Новодошъл
Регистриран: 27 мар 2010, 21:06

КАТО-ИДИОТ

Мнение от ghost » 10 юни 2010, 19:13

• Добре дошъл на страницата на инициативата "Паркирал си като идиот" - възпитаният начин да изразим възмущението си спрямо лошо паркиралите шофьори, които пасивно пречат на останалите участници в уличното движение.
    • [li]Изображение[/li]
      [li]Изображение[/li]
    • [li]Изображение[/li]
      [li]Изображение[/li]
[hr]Още:  Ако идеята ти харесва, разкажи за нея в социалните мрежи, които посещаваш  Изображение  . Благодарим предварително! [hr] Отпечатахме стикери с надпис "Паркирал си като идиот" с размери 10 × 7.5 cm (побират се идеално в джоба на всяка дреха) и ги разпространяваме сред нашите приятели и съмишленици. Когато видим някой особено лошо спрял автомобил, "награждаваме" собственика с една весела лепенка на шофьорското стъкло. Изображение Стикерите са отпечатани върху жилаво винилово фолио и се отлепят изцяло, без да се късат или да оставят лепило, даже след като ги е навалял дъжд. Свалянето им от стъклото със сигурност не е най-лесното нещо на света, но те не оставят трайни следи по автомобила. Ние искаме да отправим към шофьора запомнящо се послание, но без да съсипваме личната му собственост!

Ако нашата идея ти допада, можеш да ни подкрепиш, като си поръчаш стикери от тук КЛИП
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: КАТО-ИДИОТ

Мнение от LibertyCityStories » 10 юни 2010, 19:23

мене ми харесва идеята.този стикер нещо като златен скункс ли се явява :mhihi: аз като изкарах преди 3 и половина години книжката хич не можех да паркирам,става въпрос най-вече назад,винаги така го преценявах че оставях между мен и другата кола място за още една,към нова година като изкарах документите за таксиджия още паркирах така щото пък отдавна не бях карал,но сега когато вече 2 месеца че и повече пак карам такси вече паркирам доста по-добре,и свикнах като паркирам да гедам не назад а в огледалата,доста по-лесно ми е,и може би това ще ми е от полза като седна да карам категория C.
извън темата,таговете ти нещоне са се получили,и въобще какви са че нещо не ги разбирам

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 10 юни 2010, 19:50

Хаха, наистина добра идея :lol:
Ама има и друг фактор - някои просто НЕ МОГАТ да карат, защото
побутват 1000 лв и айде - книжка! :mhihi: а има и някои, които просто
ги мързи. Ама все пак.. цената ми се струва големичка, добре, че не сме на
населено място.

И btw.. просто форума няма тези BBCode тагове. [li][/li] e list, a [hr] - хор. линия

Потребителски аватар
banker4eto
Вманиачен
Регистриран: 22 сеп 2009, 16:42

Мнение от banker4eto » 10 юни 2010, 20:12

ха кефи ме тази инцитеатива доста хора паркират зле ама ако беше
ПАРКИРАЛ СИ КАТО АЛБАНСКИ ТИРАДЖИЯ щеше да цепи мрака
пп. ей дух намали си подписа бе човек
Изображение
FUCK YEA

Потребителски аватар