FIFA World Cup - South Africa 2010

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл
Регистриран: 01 юни 2010, 12:58

FIFA World Cup - South Africa 2010

Мнение от DoubleV_80 » 12 юни 2010, 19:05

Какво мислите за Световното, което за първа година се провежда в Африка? Вашите мнения за това кой ще стане шампион, прогнози ... ;)
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid

Потребителски аватар
ivelintod
Новодошъл
Регистриран: 03 апр 2009, 13:57

Re: FIFA World Cup - South Africa 2010

Мнение от ivelintod » 12 юни 2010, 19:15

Супер, в този форум имало още един фен на Ливърпул :wink: . По темата: аз съм за Испания, но подкрепям малко и Англия, иначе съм абсолютно за Ла Фурия. Като гледах как Аржентина играe и с каква лекота прави (но и пропуска) положения, просто ми падна шапката. Очаквам много и от Бразилия, а за Франция мисля,че няма да достигнe до елиминационната фаза. Гледайте Световното, защото е уникално още от сега.
You cannot change your fate! No man can.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 13 юни 2010, 14:57

Всички сте за испания аз в изнам кефите се на тоя смешник Торес нали?Аре на бас че на финала ше са некои от тия: Бразилия, САЩ и Англия мисля че Испания няма и до полуфинал да стигнат благодарение на "великия" си трениор, както и "жестокия" състав :roll:
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 13 юни 2010, 16:28

аз пък си гледках 24-те часа на Льо Ман и се изкефих как нито едно Пежо не завърши,футбол отдавна не гледам,и вината е изцяло в Българското първенство,и особено в националния ни отбор,представянията им просто убиха интереса към футбола в мен.предното световно и европейското ги гледах но тази година просто дори и резултатите не ме интересуват па камо ли да отделя време да гледам цял мач

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Мнение от bone_G » 13 юни 2010, 16:57

Тц, или франция или бразилия или италия , аз съм за франция обаче нещо така ми идват мислите ще видим само да гледаме :)
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл

Мнение от DoubleV_80 » 13 юни 2010, 21:35

ivelintod написа:Супер, в този форум имало още един фен на Ливърпул :wink: . По темата: аз съм за Испания, но подкрепям малко и Англия, иначе съм абсолютно за Ла Фурия. Като гледах как Аржентина играe и с каква лекота прави (но и пропуска) положения, просто ми падна шапката. Очаквам много и от Бразилия, а за Франция мисля,че няма да достигнe до елиминационната фаза. Гледайте Световното, защото е уникално още от сега.
Аз се си мислех че Испания ще бъде най-добрия отбор, но след като видях как игра Аржентина с Нигерия и на мен ми падна шапката :mhihi: Много добър отбор, а за футболистите с които разполагат да не говорим. Имаше едно мнение, че сме за Испания щото ни кефи Торес - просто гледай малко футбол и виж испанците как играят - все едно са на тренировка понякога ... :lol: :rock: Един финал Аржентина - Испания ще бъде черешката на тортата !!! 8) Но и отбори като Нигерия, Мексико (хареса ми как играха срещу Южна Африка...), Сърбия, Португалия въобще не са за подценяване !

Потребителски аватар
pepi787
Напреднал
Регистриран: 11 май 2008, 11:49

Мнение от pepi787 » 14 юни 2010, 17:23

Според мен Бразилия ще спечелят световното.

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 14 юни 2010, 17:31

pepi787 написа:Според мен Бразилия ще спечелят световното.
Много ясно!Ами ако пуснат и убиеца на вратари .... знаете за кой говоря, ама едва ли ще го пуснат щот Бразилия ще земат да бият с много и няма да е интересно :mhihi:

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 15 юни 2010, 00:05

Аз все си мисля,че и тая година купата ще е в Европа.Не подценявайте Германия,имат добър отбор.Симпатизирам на Холандия,но ще видим до къде ще стигнат.
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 16 юни 2010, 18:56

Много добре играят Испания.Не знам защо съм се съмнявал в тях!Те ще спечелят...дъвка с косъм.Щом швеция ги биха, къде отиват към финалите?На майка си у...магазинчето? :mhihi:

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл

Мнение от DoubleV_80 » 17 юни 2010, 13:08

bobi_tes написа:Много добре играят Испания.Не знам защо съм се съмнявал в тях!Те ще спечелят...дъвка с косъм.Щом швеция ги биха, къде отиват към финалите?На майка си у...магазинчето? :mhihi:
Швейцария!!! Виж испанците почват слабо, но са може би най-силния отбор на това световно. Кажи ми кой друг отбор си прави квадрати срещу отбори като Германия (визирам финала на Европейското 2008 ...), а така беше вчера. А и Швейцария имат добър отбор поне според мен - не случайно си класираха на Световното... :)

Edit: Забравих да кажа че 2 минути преди гола показаха стастистика за ударите - 16:2 ... Без думи :shock:

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл

Мнение от DoubleV_80 » 17 юни 2010, 16:35

Аржентина - Южна Кореа 4:1

Голмайстори:
1:0 Чу Йънг (автогол) 16-а минута
2:0 Игуаин 32-а минута
2:1 Чънг Йонг 45-а минута
3:1 Игуаин 76-а минута
4:1 Игуаин 79-а минута

Великолепен Серхио Агуеро :rock: ... Просто след влизането му, Аржентина заигра още по хубаво :) (лично мнение). Дано Атлетико не го продадат :? :-|

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем

Мнение от bobi_tes » 17 юни 2010, 19:44

Има ли нужда да коментираме неюа от 2 години.Че то и бразилия 2002-ра бяха непобедими ама... :lol: А ве Испания не е добър отбор.Играят на квадрат?Това се прави за по-бърза контра атака и разсейване.На тема футбол разбирам адски много.Като си оправя контузията пак ще започна да тренирам и ще ходя в на балканско...Така че няма нужда да спориш.Имам 7 гола..като защитник :lol:

Потребителски аватар
DoubleV_80
Новодошъл

Мнение от DoubleV_80 » 17 юни 2010, 20:35

bobi_tes написа:На тема футбол разбирам адски много.
Щом казваш ... ама аз не спора. Просто ти казвам че Испания е може би най-добрия отбор. Как може да казваш че не са добър отбор...??? :shock: Квадрата се прави за елиминиране на противника ... както ти каза контра-атака. Но да кажеш, че не са добър отбор. Това още не мога да го повярвам че някой го е казал ??? :shock:

Edit: Само виж футболистите - Давид Силва, Давид Вия, Фернандо Торес, Алонсо, Иниеста, Шави, Пике, Пуьол, Рамос и т.н. На такъб отбор с такава игра да кажеш, че не е добър??? И не съм казал че са непобедими. Мале колко ги защитавам :mhihi: Те са ми любимия национален отбор ! :rock: iVAMOS ESPANA! :D

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 17 юни 2010, 21:12

Много досадно с тия вувузели. Направо нищо не може да се чуе като хората. На всеки мач - вууууууууууууууууууууууууууу.

Отговори

Върни се в “Автомобили, Спорт, Отдих”