Driver's Fuel Challenge by Volvo Trucks

За колите, мускулите и почивката !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Driver's Fuel Challenge by Volvo Trucks

Мнение от LibertyCityStories » 08 юли 2011, 13:42

Здравейте драги ми приятели от форума :D
Ето една темичка от мен отново за любимите ми машини на пътя а именно тежкотоварните автомобили.Става дума за състезанието организирано от Volvo Trucks което се провежда и в България.Състезанието има за цел да излъчи победител в категорията най-икономичен шофьор.Мен лично много ми се иска да участвам като състезател,но няма да ми се получи защото нямам категория :( но много се надявам да мога да присъствам като зрител,но и това е малко вероятно защото не съм сигурен че ще мога да отделя пари.
Та,малко повече за състезанието:
>Камиона който ще се кара ще бъде Volvo FH с мощност 500 конски сили,с прикачено към него варио полуремарке(каквото и да е това ремарке,аз лично за пръв път чувам това понятие).с брутно тегло от 40 тона :shock:
>Кръговете са:
Врана 25-26 юли
Плевен 27 юли
Севлиево-28-29 юли
Търговище 1-2 август
Русе 3 август
Силистра 4-5 август
Варна 8-9 август
Бургас 10,11,12 август
Сливен 15 август
Стара Загора 16-17 август
Хасково 18-19 август
Пловдив 22,23,24 август
Благоевград 25 август
Дупница 26 август
София 29,30,31 август
Периодът за регистрация е от 1 юни до 15 юли или до изчерпване на квотите по градове.
Аз ако мога да присъствам ще го направя в Търговище защото ми е най-близко до Шумен.Много бих се радвал там да срещна някои от вас,и така да съм там не само заради главното събитие :)
Ето нещо интересно-Финалът в Гьотеборг(родния град на Volvo) ще се състои на 20-22 октомври в демонстрационния център на Volvo.Вярвам много от вас биха се радвали на такова приключение.
Ето официалната страница на състезанието
Изображение
Моля ако страницата не ви се отваря не се обръщайте към мен защото аз няма какво да направя по въпроса.на мен лично днес няколко пъти не щеше да ми я отваря,надявам се вие да нямате проблеми.
Очаквам вашите коментари,и дали някой смята да отиде на някой от кръговете :razz:

Потребителски аватар
Discount
Напреднал
Регистриран: 27 дек 2010, 11:10

Re: Driver's Fuel Challenge by Volvo Trucks

Мнение от Discount » 08 юли 2011, 13:52

Не е по темата,
/jape
Изображение

Отговори

Върни се в “Автомобили, Спорт, Отдих”