Любима мисия

За мисиите, лудото бачкане и мръсните действия - "яката работа" !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
XerolHawk
Новодошъл
Регистриран: 29 авг 2008, 09:49
Контакти:

Re: Любима мисия

Мнение от XerolHawk » 31 дек 2008, 14:21

FoRsI написа:Любими мисии:
Three Leaf Clover - банковия обир
A Dish Served Cold - когато убиваш Dimitri
Out Of Commission - убиваш Pegorinо
Вече разбирате по кой път съм минал :)
На мен любимите ми мисии са ми същите. :D

uzumymw
Регистриран: 02 яну 2009, 00:02

Мнение от uzumymw » 02 яну 2009, 00:14

Знам,че мястото не е тук,но искам само да ви попитам.До кога ще виждаме Мишел?След като разбираме,че тя е ченге и ни завежда при един U.L Paper (нещо от рода) ще се виждаме ли с нея (било то в мисии или на срещи)?

NoBLe
Сериозен
Регистриран: 08 дек 2007, 13:53

Мнение от NoBLe » 23 яну 2009, 23:46

Three Leaf Clover - банковия обир
A Dish Served Cold - когато убиваш Dimitri
Out Of Commission - убиваш Pegorinо
В която убиваш Влад.

Като чета кфо пишете за последната мисия и за хеликоптера, че е трудно да се качиш се бях наплашил, че бая време ше я мъча. Аз я минах от втория път :mrgreen: а като стигнах до хелито се качих от първия път.

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен
Регистриран: 08 яну 2009, 16:13

Мнение от Ton4o » 24 яну 2009, 17:11

uzumymw написа:Знам,че мястото не е тук,но искам само да ви попитам.До кога ще виждаме Мишел?След като разбираме,че тя е ченге и ни завежда при един U.L Paper (нещо от рода) ще се виждаме ли с нея (било то в мисии или на срещи)?
Ами след като тя ме заведе при тоя аз повече не я видях. Дори номера й ми изчезна от телефона.

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 24 яну 2009, 20:56

A Dish Served Cold
По време на играта някак си се привързах към Роман и просто чаках случай да цепна между очите оня плужек Димитри. Освен това добре са го направили и на отиване и на връщане да има врагове на кораба, само ме дразни че Димитри е по издържлив от останалите педове ако го целиш в главата.
Последна промяна от stallion на 26 яну 2010, 23:11, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
vanko94
Начинаещ
Регистриран: 24 окт 2008, 17:26

Мнение от vanko94 » 28 фев 2009, 18:20

И на мен май любимата ми мисия е с абнковия обир. Не знам как, но я минах от първия път явно с огромна доза късмет . Много е яка. Накрая наградата кърти!
Изображение

Lost Season 6.

IroNiko156
Регистриран: 21 юли 2009, 13:00

Мнение от IroNiko156 » 21 юли 2009, 13:13

на мене наи ми хареска банковия обир и последната

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен
Регистриран: 08 яну 2009, 16:13

Мнение от Ton4o » 21 юли 2009, 15:16

IroNiko156 написа:на мене наи ми хареска банковия обир и последната
На мен също. :wink:

Потребителски аватар
RedMonster
Регистриран: 26 юли 2005, 01:11

Мнение от RedMonster » 23 юли 2009, 15:55

За сега най-много ми хареса The Snow Storm.
И мисията с банковият обир. :D
Изображение
Елате повече....

stivmaster
Регистриран: 25 авг 2009, 23:29

Мнение от stivmaster » 27 авг 2009, 00:55

Позледната мисия със Пегурини ли беше куф беше там кадето гониш лодката със мотор и скачаш на хеликоптера ;)

vinji
Регистриран: 28 авг 2009, 14:14

Мнение от vinji » 28 авг 2009, 14:28

Тази дето се обира банката ......пък и печелиш доста пари :shock:
Изображение

Потребителски аватар
sub_zero01
Новодошъл
Регистриран: 20 яну 2010, 18:22

Мнение от sub_zero01 » 25 яну 2010, 22:37

jhonsons написа:!!!!!!!!!! MAJOR SPOILER !!!!!!!!
Най-ми хареса мисията в която най-накрая намериха предателя, който е издал Нико и ротата му по време на войната, а именно Дарко.
Когато го хвърлиха от камьона бях твърдо решен да му нацепя един куршум в главата, защото това беше главната цел на Нико през 90%
от сторилайна. Но като го видях в каква развалина се е превърнал ми стана жал.....5 минути седях с насочен мерник между очите му и просто
се чудех какво да направя.....реших че е преживял достатъчно и навярно това предателство го е превърнал в ходещ труп, за това го пощадих.
Значи jnonsons се изрази много правилно аз се почувствах по същия начин но го застрелях, банковия обир ми хареса много. И сам я превъртял и по двата начина и да ви кажа ми стана повече жал като убиха Roman отколкото за Kate, каточели повече се превързах към него, и ми хареса накрая ентосиазма на Litle Jacob как беше подготвил всичко и беше готов да умре само и само да помогне.
Изображение
I am Niko Bellic - Play Free Online Games
You are the protagonist of Grand Theft Auto. You're dependable, capable, and humble. And very, very dangerous.

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 25 яну 2010, 22:41

Абе аз Дарко го убивам :mhihi: Иначе да Jacob е един от най-яките типове в играта. :wink: Дори ми е любим.. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
yMeH
Напреднал
Регистриран: 26 май 2008, 22:30

Мнение от yMeH » 26 яну 2010, 23:02

sub_zero01 написа:
jhonsons написа:!!!!!!!!!! MAJOR SPOILER !!!!!!!!
Най-ми хареса мисията в която най-накрая намериха предателя, който е издал Нико и ротата му по време на войната, а именно Дарко.
Когато го хвърлиха от камьона бях твърдо решен да му нацепя един куршум в главата, защото това беше главната цел на Нико през 90%
от сторилайна. Но като го видях в каква развалина се е превърнал ми стана жал.....5 минути седях с насочен мерник между очите му и просто
се чудех какво да направя.....реших че е преживял достатъчно и навярно това предателство го е превърнал в ходещ труп, за това го пощадих.
Значи jnonsons се изрази много правилно аз се почувствах по същия начин но го застрелях, банковия обир ми хареса много. И сам я превъртял и по двата начина и да ви кажа ми стана повече жал като убиха Roman отколкото за Kate, каточели повече се превързах към него, и ми хареса накрая ентосиазма на Litle Jacob как беше подготвил всичко и беше готов да умре само и само да помогне.
Аз цялата игра трепех на ред, обаче ми стана жал за Дарко, викам един куршум ко толкоз между главата, обаче Нико като почна да стреля, та той имаше повече олово от колкото кръв в тялото си :shock: Иначе Банковия обир, и онази другата в старата болница, а да Снежната буря са ми любими. Както и последната, Out of Commision, мисията с Димитри.
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 26 яну 2010, 23:14

Аз съм решен сега преди да стигна до крайните мисии да си имам един сейв, да пробвам и с Deal, и с Revenge :)
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA IV: Дискусии Мисии”