1вата мисия при Ray

За мисиите, лудото бачкане и мръсните действия - "яката работа" !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен
Регистриран: 11 апр 2007, 17:53

1вата мисия при Ray

Мнение от Ruder » 30 дек 2009, 23:57

Малко преди тази misiq Ray ми прати SMS със снимка на някой който трябва да открия и за това взех патрулка но като дам photo search нищо не ми открива. PLS HELP :x :x :cry: :cry:
Защо още влизам тука...? И аз не знам.

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Re: 1вата мисия при Ray

Мнение от venom4et0o » 31 дек 2009, 09:08

И при мене беше така, но аз се бех качил в патрулката, а не бех прочел SMS и не бях видял снимката и си викам "е*ах му майката, що ли не се показва". След това излезнах от компютъра на патрулката и прочетох SMS, като видях снимката в SMS. След т'ва пак влезнах в компютъра на патрулката и тогава вече го ткрих.
Пробвай и ти така. Надявам се да стане и при теб... :wink:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 01 яну 2010, 02:08

не стана :x :die:

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 01 яну 2010, 02:48

http://www.gta4.net/missions/chapter-th ... ay-to-fall - За тази става дума нали ? :)
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 01 яну 2010, 11:27

Съжълявам, но явно съм объркал мисията. Аз съм ти казал за друга мисия.
Извинявам се отново... :wink:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 01 яну 2010, 13:27

nrjboyan написа:http://www.gta4.net/missions/chapter-th ... ay-to-fall - За тази става дума нали ? :)
За точно тази.Thanks :rock:

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен
Регистриран: 17 авг 2009, 15:36

Мнение от SabeR » 01 яну 2010, 13:44

То при тази мисия не трябва да се качваш в полицейска кола и да търсиш, ами трябва да идеш до мястото и да намериш тоя по снимката, после да го пребиеш, той да ти каже къде са оня другия, ти да се качиш, да избиеш всички и да намериш оня, след това да го подгониш, докато трепеш останалите и накрая като го настигнеш, да го бутнеш от блока и той да пукне. Ето ти я цялата мисия в едно изречение.. :mhihi: :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 01 яну 2010, 14:24

Сори че не е по темата, ама да питам:На мен първия и втория път като минавах играта, Рей ми се обажда и ми казва че ми дава къщата в Алдърни.Да ама тоя път убих Рей и чак след втората мисия на Дерик(май Дерик беше,там оня дето не е в затвора от братята на Паки), със лодката, без СМС, без обаждане,нищо,просто ми пише"You now have a safehouse in Alderney"
На някой друг случвало ли му се е?
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 01 яну 2010, 15:14

SabeR написа:То при тази мисия не трябва да се качваш в полицейска кола и да търсиш, ами трябва да идеш до мястото и да намериш тоя по снимката, после да го пребиеш, той да ти каже къде са оня другия, ти да се качиш, да избиеш всички и да намериш оня, след това да го подгониш, докато трепеш останалите и накрая като го настигнеш, да го бутнеш от блока и той да пукне. Ето ти я цялата мисия в едно изречение.. :mhihi: :mrgreen:
Само дето аз не го бутнах, а го застрелях, но не, че има някакво значение, той си падна пак.. :mhihi:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ruder
Сериозен

Мнение от Ruder » 01 яну 2010, 19:57

yodaag написа:Сори че не е по темата, ама да питам:На мен първия и втория път като минавах играта, Рей ми се обажда и ми казва че ми дава къщата в Алдърни.Да ама тоя път убих Рей и чак след втората мисия на Дерик(май Дерик беше,там оня дето не е в затвора от братята на Паки), със лодката, без СМС, без обаждане,нищо,просто ми пише"You now have a safehouse in Alderney"
На някой друг случвало ли му се е?
Да не е писал че ти я завещава и това да е причината да го убиеш :mhihi: :mhihi:

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 01 яну 2010, 21:17

Сигурно Пегорино е знаел, за това ме е накарал да го убия НО все пак я взех. +1 :mhihi:
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
sub_zero01
Новодошъл
Регистриран: 20 яну 2010, 18:22

Мнение от sub_zero01 » 25 яну 2010, 22:27

WTF каква къща бе хора, на мен не ми дава, само от Роман онзи луксозния апартамент, нищо друго, и само да попитам, http://www.gta4.net/missions/chapter-th ... ay-to-fall, на този линк Нико е с един яко облекло е от каде се взема че не го намерих ?
Изображение
I am Niko Bellic - Play Free Online Games
You are the protagonist of Grand Theft Auto. You're dependable, capable, and humble. And very, very dangerous.

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 25 яну 2010, 22:34

Руския магазин. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 25 яну 2010, 22:52

sub_zero01 написа:WTF каква къща бе хора, на мен не ми дава, само от Роман онзи луксозния апартамент, нищо друго, и само да попитам, http://www.gta4.net/missions/chapter-th ... ay-to-fall, на този линк Нико е с един яко облекло е от каде се взема че не го намерих ?
Малко безмислен бъмп, но, това е от Russian Shop, на 2 крачки от първия апартамент. Според мен тия анцуЖета са най-безвкусното облекло от :IV: ама нищо :roll: Абе дрехите са едно от нещата които се нуждаят от "бутване" :mhihi:
ПП: Мисля БГ Превода да включва и най-добрите ми текстурни модове :wink: Който иска ще си ги сложи, който не иска няма. Обаче на друго място повечето от тях няма да ги има. Мода ще е специален! :)
Изображение

Потребителски аватар
sub_zero01
Новодошъл
Регистриран: 20 яну 2010, 18:22

Мнение от sub_zero01 » 26 яну 2010, 18:39

Така мерси за инфото но за къщата при Рейне ми казахте, аз не съм получавал никаква яка къща освен онази от Роман- онзи апартамент. И относно анцуЖетата :razz: на мен ми харесва как подхождат на Нико щот се пак той си е нещо като наемен убиец/ гангстер не баш мафиот да е с костиум, пък и отностно облеклото от :IV: аз лично съм разочарован то само 4 магазина от които 2 се повтарят, тъпа рабора общо взето, на :sa: изборът не дрехи беше с пъти по голям
Изображение
I am Niko Bellic - Play Free Online Games
You are the protagonist of Grand Theft Auto. You're dependable, capable, and humble. And very, very dangerous.

Отговори

Върни се в “GTA IV: Дискусии Мисии”