Проблем с мисия

За мисиите, лудото бачкане и мръсните действия - "яката работа" !

Модератор: GTA-BG Модератори

vladogb
Регистриран: 06 дек 2008, 13:25

Проблем с мисия

Мнение от vladogb » 02 апр 2010, 15:14

Моля за малко помощ.Проблема е с първата мисия на картинката с преследването на дилъра.Тръгвам след него проследявам го и тои спира и не мога да разбера какво да правя.Чаках го 1 час убих го не става моля ви помогнете.И да ви питам малко не по темата кога мога да си взема по хубав телефон.Благодаря предварително.

Изображение

Разбрах какво се прави просто не ми излиза стрелката където трябва да спра яко яко :( :( :? Ако може някои да помогне ще е много хубаво.

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Re: Проблем с мисия

Мнение от nrjboyan » 02 апр 2010, 18:26

Хубав телефон ще ти даде Playboy X. :) А за дилъра не трябва да го убиваш, а да го проследиш до апартамента с другите и чак тогава да ги убиеш. :)
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен
Регистриран: 17 авг 2009, 15:36

Мнение от SabeR » 02 апр 2010, 18:33

По-хубав телефон няма! PlayboyX "дава" хубав апартамент, ако го убиеш.
Едит: Направи това, което nrjboyan ти каза.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 02 апр 2010, 19:46

SabeR написа:По-хубав телефон няма! PlayboyX "дава" хубав апартамент, ако го убиеш.
Едит: Направи това, което nrjboyan ти каза.

Е нали обикновение телефон с който започваш няма камера, а при Playboy X има една мисия дето трябва да снимаш един гангстер и ти дава Whiz Wireless. :D
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

vladogb

Мнение от vladogb » 02 апр 2010, 20:15

Момчета не ме разбрахте аз дилара го проследявам и не го убивам но когато тои спре нали трябва да спра зад него и вече влизам в зградата и ги убивам.Но проблема е че стрелката която показава къде да спра зад дилъра я няма и не мога да продължа дилърът си седи пред мен аз зад него и ништо някъде бъркам ли незнам дано това не е края на играта за мен :( :(

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 02 апр 2010, 20:18

Защото той е на друг етаж.. :mhihi:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

vladogb

Мнение от vladogb » 02 апр 2010, 20:26

Това как да го разбирам :cry: :cry:

http://www.gta4.net/videos/watch.php?video=24 момента на минута 3:40 при мен го няма :cry:

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен
Регистриран: 17 авг 2009, 15:36

Мнение от SabeR » 02 апр 2010, 20:40

Значи не го следиш както трябва. Трябва да го следиш така, че да не те забелязва, иначе няма как да стане.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 02 апр 2010, 20:49

Става, но ако те види трябва да го гониш. :mrgreen:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

vladogb

Мнение от vladogb » 03 апр 2010, 21:53

Просто незнам вече как ли не го преследвах никакаъв ефект нямаше стигаме до мястото и нямам марекер където трябва да спра нито ми изписва, че мисията е провалена.Ако пачна играта има ли вероятност проблема да се реши или по вероятно е да скапя цялата игра(то не, че вече не е свършила за мен).Ако може някои да помогне с проблема или пачването ще съм много благодарен.

Ето снимка не ми показва къде да спра. (не се смаиваите от графикато но слаб ми е компа а ми се играе)

Изображение

vladogb

Мнение от vladogb » 04 апр 2010, 13:21

С пача не се оправи с преинсталиране на играта не се оправи сега свалям RIP версията да пробвам с нея(че по бързо ще я дръпна) ако не стане с KINGA но имам само един въпрос и темата може да се трие.Сеифовете нали ще деистват на други верси на играта примерно от Razor на King няма да има проблеми или бъркам.Благодаря предварително.

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 04 апр 2010, 14:05

Не прави 2-ble постове. :wink: Иначе аз мислех, че ми говориш за мисията на Литъл Джейкъб, която в Bohan следиш един дилър до апартамента. В тази трябва да го проследиш, НО без да те види ! Ако те види се проваля мисията. Където спира влиза в един склад. Там стреляш по вратата и влизаш вътре да избиеш и другите дилъри. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

vladogb

Мнение от vladogb » 04 апр 2010, 14:13

Да знам но виж картинката стигнали сме до склада и не ми показва къде да спра.Минавал съм и пред него мисията се проваля веднага така че го следя добре щом сме стигнали виж клипът човека които го следи там на няколко пъти за малко да го одари и стигат и му показва къде да спре.Пак казвам проблема не ми е в следенето а в това че не ми се показва маркера където да спра това е проблема не е в следенето а и за два дена съм пробвал всички възможни преследвания.

EDIT:пак ви казвам стигаме и не ми показва, че мисията е провалена просто има проблем в играта.Чакал съм и 1 час нещо да стане попринцип марекера се показва до пожарния кран спирам тама и пак ништо обикаля съм в града и съм се връщал и пак нищо.

EDIT:и пак казвам ако не го преследвам както трябва и ме вижда мисията се проваля.

Е тука трябва да има маркер и да спра.
Изображение
Последна снимка и дано ме разберете вече за какво говоря
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA IV: Дискусии Мисии”