Grand Theft Auto IV за КОНЗОЛИ - Oфициалнa Tема !

Приказки за и около GTA IV.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Re: Grand Theft Auto IV за КОНЗОЛИ - Oфициалнa Tема !

Мнение от vesko18 » 13 дек 2008, 10:47

:o :o тая игра почва да привлича. :shock:

Потребителски аватар
vgerov93
Начинаещ
Регистриран: 16 фев 2008, 11:20
Контакти:

Мнение от vgerov93 » 13 дек 2008, 15:23

Тук е темата за КОНЗОЛИ не за комп, не е ли написано достатъчно ясно?
:iii: Grand Theft Auto III
:VC: Grand Theft Auto Vice City
:sa: Grand Theft Auto San Andreas
:IV: Grand Theft Auto IV
THE BEST GAMES EVER.

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 21 яну 2009, 09:39

Rockstar заявиха в скорошно интервю,че са крайно недоволни от продажбите на PC версията на Grand Theft Auto 4. "Не сме очаквали много,но продажбите на РС версията на GTA IV са обидно малки.РС-то е страхотна платформа,но пиратството го съсипва.Едва ли ще пуснем следваща част на играта за РС" - каза изпълнителния директор на Rockstar Games! Друг е въпроса,че играта е неоптимизирана и малко хора могат да я играят нормално...
Незнам за вас, но аз в най-скоро време отивам да си купя оригинал за PC, преди това купих за PS3, по простата причина че нямах друг избор, но смятам че съм длъжен като истински фен на поредицата, да подкрепя развитието и
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 21 яну 2009, 09:47

jhonsons написа:
Rockstar заявиха в скорошно интервю,че са крайно недоволни от продажбите на PC версията на Grand Theft Auto 4. "Не сме очаквали много,но продажбите на РС версията на GTA IV са обидно малки.РС-то е страхотна платформа,но пиратството го съсипва.Едва ли ще пуснем следваща част на играта за РС" - каза изпълнителния директор на Rockstar Games! Друг е въпроса,че играта е неоптимизирана и малко хора могат да я играят нормално...
Незнам за вас, но аз в най-скоро време отивам да си купя оригинал за PC, преди това купих за PS3, по простата причина че нямах друг избор, но смятам че съм длъжен като истински фен на поредицата, да подкрепя развитието и
Игрите и ще се купуват стига ps3 да не беше толко скъп ако беше 400-500 повече хора щяха да го купят :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 21 яну 2009, 10:18

И тва ли ти е логиката?! Кашона струва 400 - 500лв ама не съм ви видел да го купувате :roll:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен

Мнение от vesko18 » 21 яну 2009, 22:13

Моля? Малко купували? Може би това е най-продаваната от всички ГТА-та, почти всички ГТА фенове, които познавам са си я купили.
Второ, хората като четат във форуми и новини за проблеми с текстури, фреймрейт и подобни направо се отказват от играта.
И трето, повечето хора, които искат да си купят игра очакват да им върви нормално на машините, тоест да покриват препоръчителните изисквания. А като видят там да се мъдри Quad Core и направо им се изправя косата. Аз мисля, че Роки нема от какво да се оплаква, пък и аз мисля да направя инвестиция в компа и също да си купя играта, тъй като виждам, че е шедьовър.

Потребителски аватар
xakepa_12
Новодошъл
Регистриран: 04 мар 2005, 17:07
Контакти:

Мнение от xakepa_12 » 27 юли 2009, 14:19

Откъде мога най-евтино да си я взема за XBOX 360?
GTA PLAYER SINCE 2002

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 07 авг 2009, 16:02

ОТ ТУК http://plesio.bg/microsoft-xbox-c-69981 ... 32330.html

Но ще ти трябва HDD да съхраняваш TLAD и BOGT , така че ще е по добре да вземеш този http://plesio.bg/microsoft-xbox-c-69981 ... 36854.html

Тоя 2-рия даже май е Jasper(непрегряваща версия).

Потребителски аватар
yMeH
Напреднал
Регистриран: 26 май 2008, 22:30

Мнение от yMeH » 01 яну 2010, 22:15

jhonsons написа:

А аз като истински фен я записах на двуслоен двд диск и я ръгнах в кашон и вече съм на 40 и няколко процент (играя я само от месец, не можех да я сваля мамка му.)
Изображение

Потребителски аватар
fashionmc
Новодошъл
Регистриран: 23 авг 2009, 23:26

Мнение от fashionmc » 10 юни 2010, 23:16

Днеска накрая пробвах GTA IV EFLC на Xboxa има доста голяма разлика м/у PC и Xbox версията :# Най мн се зарадвах,че я играх без да сече :D

Потребителски аватар
Cereal_Killer
Начинаещ
Регистриран: 12 юни 2005, 16:20
Контакти:

Мнение от Cereal_Killer » 05 авг 2010, 18:53

Здравеите интересува ме как се прави мрежа на PS3-ката, че нещо гледам не мога да намеря. Пише да натисна нагоре и като ми излезе телефона да избера мултиплеър е да ама аз имам само мултиплеър опция. И като вляза няма никъде да се направи мач. Има покана, модел на героя, и там за мачовете вътре което е да избираш custom или quick и в нито едно като избера не ми дава да правя вкарва ме във вече съществуващи мрежи та въпроса ми е това бъг при мен ли е или аз нещо бъркам и не го виждам.
I am what I am
Изображение
Не Цъкай

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен

Мнение от vesko18 » 06 авг 2010, 11:46

Не знам как може да е в PSN, но ще ти кажа как е на РС. Ако дадеш PlayerMatch ще можеш сам да си нагласяш всичко и да каниш приятели, но ако дадеш на Ranked трябва да се съобразяваш с хоста и не можеш да каниш.

Потребителски аватар
Cereal_Killer
Начинаещ
Регистриран: 12 юни 2005, 16:20
Контакти:

Мнение от Cereal_Killer » 06 авг 2010, 12:31

vesko18 написа:Не знам как може да е в PSN, но ще ти кажа как е на РС. Ако дадеш PlayerMatch ще можеш сам да си нагласяш всичко и да каниш приятели, но ако дадеш на Ranked трябва да се съобразяваш с хоста и не можеш да каниш.
На PC го знам и съм играл мен ме интересува на PS3.
I am what I am
Изображение
Не Цъкай

sofiawest
Регистриран: 07 май 2011, 18:24

Мнение от sofiawest » 07 май 2011, 20:14

Как се оправя проблема с насичането при ps3?

sxetre
Регистриран: 19 авг 2011, 21:55

Мнение от sxetre » 19 авг 2011, 21:59

sofiawest написа:Как се оправя проблема с насичането при ps3?
какво насичане? да не би да си с "подобрена" конзола, или може би нямаш място на диска? Пробва ли обновяване на фирмуер?

Отговори

Върни се в “GTA IV: Основен Раздел”