GRAND THEFT AUTO IV: THE LOST AND DAMNED

Приказки за и около GTA IV.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Patton
Новодошъл
Регистриран: 27 мар 2008, 21:09

Re: GRAND THEFT AUTO IV: THE LOST AND DAMNED

Мнение от Patton » 21 фев 2009, 19:22

The First 10 Minutes: GTAIV L&D HD

Почти съм към края на този епизод. Доста неща от историята с Нико се изясняват в The Lost and Damned, като например - всичко около отвличането на Роман и кой го е направил, защо Нико е нападнат в мисията с разнасянето на боклук, която получава от Рей Бучино, разбира се какво се случва с диамантите, които готвача слага в сместа за пекане (от интрото на IV).... и много други неща. Тази добавка е мъст плей за абсолютно всеки GTA фен. Цената от 1600 точки (20 Евро) дори ми се струва ниска, при все купищата неща, които ни предлагат от Rockstar. :D :rock:

btw. Никой ли не играе The Lost and damned от тук? o_O Уж GTA форум, но май феновете липсват. :/

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 21 фев 2009, 19:48

Ъъъъ, почти всички я плейкат, само дета почти никой няма хбокс.

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 21 фев 2009, 19:49

хмм....странна представа имаш за ''истински'' фен на GTA , може би причината е че малко хора във форума имат Кашон, а още по-малко са готови да дадат 20 евро или там колкото точки каза за вече платен subscription и за купчина гигабайти вместо да получат играта на носител. Истината е че и R* не отричат че са получили каруца пари за да направят LAD Кашон Live еxclusive, иначе няма друга причина R* да не я пуснат и за PS3 (да не говорим че върви със 73 фрейма на PS3 vs 46 фрейма за Кашончето). Много необосновано се изказваш. Ти да не си мислиш, че си най-злия, най-зарибения въобще най-най-играча на GTA?! Чакай, приятелю....ти дори и на :IV: не можеш да претендираш за това...погледни Forsi и Unlimited, които за няма и седмица стигнаха до 80% Game Completion, а след още една седмица бяха на близо 100%.

Сега не искам нито да те обидя, нито да се заяждам, но ти казвам че имаш сбъркана представа за GTA фен :wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Patton
Новодошъл

Мнение от Patton » 21 фев 2009, 20:21

jhonsons написа:Сега не искам нито да те обидя, нито да се заяждам....
Ти точно това се опитваш да направиш, дюд. :lol:
а още по-малко са готови да дадат 20 евро или там колкото точки каза за вече платен subscription и за купчина гигабайти вместо да получат играта на носител.
В случая няма друг избор. Ако се появи за останалите платформи, то дистрибуцията отново ще е дигитална - разбирай PSN, Steam и т.н.
да не говорим че върви със 73 фрейма на PS3 vs 46 фрейма за Кашончето).
Най-голямата глупост евър. Личи си, че грам представа си нямаш от това, как върви дадена игра на конзолите, ама защо пишеш безумия тогава? :lol:
Ако трябва да бъдем точни за IV:
Old 360: 33.798fps
Old PS3: 28.313fps
New 360: 33.713fps (2.35% torn frames in full capture)
New PS3: 28.313fps
http://www.eurogamer.net/articles/gta-i ... blog-entry

60+ fps на конзола не очаквай.
Ти да не си мислиш, че си най-злия, най-зарибения въобще най-най-играча на GTA?! Чакай, приятелю....ти дори и на :IV: не можеш да претендираш за това...погледни Forsi и Unlimited, които за няма и седмица стигнаха до 80% Game Completion, а след още една седмица бяха на близо 100%.
Къде съм написал, че съм най-големия, ''най-злия'' :lol: GTA фен? И защо ми даваш примери с някой си за колко време врътнал играта. Познавам човек, който се добра до 100% за седмица. Грее ли те? Ми не разбира се.
Айде стига с празните приказки. Ако имаш да кажеш нещо по темата - добре си дошъл. :wink:

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 22 фев 2009, 00:47

Добре, да приемем, че фреймовете, които посочих не са достоверни, въпреки че към края на 2007 в Gametrailers имаше спекулации, точно за Grand Theft Auto 4 и подобни фреймове бяха спекулирани за MGS4 сравнени с нашумелия Lost Planet Extreme Conditions, оттам сметнах, че няма начин Хбокс да извади повече фреймове от PS3 на една и съща игра, която далеч не е толкова тежка колкото MGS4, е MGS4 излезна и 70-те фрейма се превърнаха в 50, както и да е.

Изблика ми в предишния ми пост беше провокиран от това, че не можеш така да говориш,че едвали-не ако не играеш The Lost an Damned не си бил истински фен и да поставяш хората пред свършен факт, само защото не могат да си позволят некст-джен конзола и 20 евро, играй си LaD, кефи се, прави каквото искаш, но не може да се определя по този твой критерий истинския любител на поредицата. Аз съм дотук и признавам наистина не беше коректно от моя страна да ти се нахвърлям, най-малкото защото предоставих недостоверна информация. Обаче просто разбери че тука има хора, които са играли тази игра, когато още не съм знаел какво е PC
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 22 фев 2009, 08:29

Аре вече да спрете със споровете! Това е тема GTA IV: The Lost and Damned, не КОЙ Я НАЙ-ДОБЪР В ИГРАТА!
ПП: Ако става дума за време за превъртане, ако знаех по-рано че проблема ми е в Уиндоуса щях да настигна и другите! Почнах да играя някъде чак към 15-ти декември.
Изображение

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен
Регистриран: 08 яну 2009, 16:13

Мнение от Ton4o » 26 фев 2009, 09:10

Братовчед ми е на гости и си донесе XBOX-а от дома. Има GTA IV. Трябваше да си купим само точки и вече и ние джиткаме The Lost and Damned. 8)

Потребителски аватар
vanko94
Начинаещ
Регистриран: 24 окт 2008, 17:26

Мнение от vanko94 » 26 фев 2009, 18:54

Ton4o написа:Братовчед ми е на гости и си донесе XBOX-а от дома. Има GTA IV. Трябваше да си купим само точки и вече и ние джиткаме The Lost and Damned. 8)
И аз да имах такъв братовчед ...
Изображение

Lost Season 6.

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 26 фев 2009, 19:21

Споко бе, нали виждаш че файловете ги има. Ще почакаме, все още мисля че ще я направят за РС. :roll: Само като гледам новия 9мм или шотгъна ми иде да ревна обаче. :cry: :mhihi: Пък за Слам Ван просто не ми напомняй. :)
Изображение

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен

Мнение от Ton4o » 15 май 2009, 17:47

След огромен застой на неиграене, тъй като братовчед ми си беше взел XBOX-а, той сега отново е при мен и най-накрая успях да мина сторито на The Lost and Damned. Накрая цялата група се разпръсва, защото Джони, заедно с още някои от клуба, изгарят сградата след като убиват Били.

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен
Регистриран: 01 юни 2008, 15:50

Мнение от Unlimited » 15 май 2009, 19:41

Ton4o написа:След огромен застой на неиграене, тъй като братовчед ми си беше взел XBOX-а, той сега отново е при мен и най-накрая успях да мина сторито на The Lost and Damned. Накрая цялата група се разпръсва, защото Джони, заедно с още някои от клуба, изгарят сградата след като убиват Били.
Да беше сложил едно надписче
Спойлер
P.S Знаех, че така става, все пак немога да седя отстрани и да гледам как другите се кефат, че са минали сторито, а аз да не знам как свършва, а и все пак съм запален по :IV: , но все пак.... :mhihi:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Patton
Новодошъл

Мнение от Patton » 27 май 2009, 00:20

Ton4o написа:След огромен застой на неиграене, тъй като братовчед ми си беше взел XBOX-а, той сега отново е при мен и най-накрая успях да мина сторито на The Lost and Damned. Накрая цялата група се разпръсва, защото Джони, заедно с още някои от клуба, изгарят сградата след като убиват Били.
Честито на хората, които все още не са изиграли експанжъна. Tоку-що разбрахте какво се случва на финала.

Потребителски аватар
Unlimited
Вманиачен
Регистриран: 01 юни 2008, 15:50

Мнение от Unlimited » 27 май 2009, 00:27

^Едва ли много хора ще бъдат разочаровани, защото не всеки тук има ЕксКашон 360, така че не е много голяма загуба, но все пак..... :mhihi:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен

Мнение от Ton4o » 27 май 2009, 08:46

Unlimited написа:^Едва ли много хора ще бъдат разочаровани, защото не всеки тук има ЕксКашон 360, така че не е много голяма загуба, но все пак..... :mhihi:
Аз пък защо казах. :mhihi: Все едно, не е болка за умиране. :D

Отговори

Върни се в “GTA IV: Основен Раздел”