GTA IV PC Video Editor

Приказки за и около GTA IV.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен
Регистриран: 08 яну 2009, 16:13

GTA IV PC Video Editor

Мнение от Ton4o » 25 яну 2009, 17:24

Както знаете в самата игра за компютър има добавен и Video Editor, с който можеш да правиш яки клипчета от играта. Предлагам в тази тема да споделяме и коментираме нашите клипчета. Аз съм много запален по правенето на видеота и се надявам да има и други. Преди не можех да записвам клипчетата си, поради изглежда някакъв технически проблем, но сега вече мога и горя от нетърпение да ви покажа първото си видео, но в момента чакам да се качи в социалния клуб на R*. Би трябвало след няколко минути да е готово! Очаквайте линк! :D

Потребителски аватар
ChRRRRp
Сериозен
Регистриран: 07 авг 2008, 23:22

Re: GTA IV PC Video Editor

Мнение от ChRRRRp » 25 яну 2009, 17:26

Ton4o написа:Както знаете в самата игра за компютър има добавен и Video Editor, с който можеш да правиш яки клипчета от играта. Предлагам в тази тема да споделяме и коментираме нашите клипчета. Аз съм много запален по правенето на видеота и се надявам да има и други. Преди не можех да записвам клипчетата си, поради изглежда някакъв технически проблем, но сега вече мога и горя от нетърпение да ви покажа първото си видео, но в момента чакам да се качи в социалния клуб на R*. Би трябвало след няколко минути да е готово! Очаквайте линк! :D

Има такава тема!
Изображение

Потребителски аватар
Ton4o
Вманиачен
Регистриран: 08 яну 2009, 16:13

Мнение от Ton4o » 25 яну 2009, 17:50

ChRRRRp написа:
Ton4o написа:Както знаете в самата игра за компютър има добавен и Video Editor, с който можеш да правиш яки клипчета от играта. Предлагам в тази тема да споделяме и коментираме нашите клипчета. Аз съм много запален по правенето на видеота и се надявам да има и други. Преди не можех да записвам клипчетата си, поради изглежда някакъв технически проблем, но сега вече мога и горя от нетърпение да ви покажа първото си видео, но в момента чакам да се качи в социалния клуб на R*. Би трябвало след няколко минути да е готово! Очаквайте линк! :D

Има такава тема!
Съжалявам, не съм я видял. Може ли линк? :(
ЕДИТ: Намерих я. Съжалявам, закривайте темата.

Потребителски аватар
vanko94
Начинаещ
Регистриран: 24 окт 2008, 17:26

Мнение от vanko94 » 25 яну 2009, 22:10

Може ли линк, че аз нещо не мога да я намеря.
Изображение

Lost Season 6.

Отговори

Върни се в “GTA IV: Основен Раздел”