The Lost and Damned for PC?

Приказки за и около GTA IV.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Re: The Lost and Damned for PC?

Мнение от yodaag » 19 ное 2009, 18:18

stallion написа:
thestig93 написа:Аз първи ви излъгах с онзи фейк ковър пък то взело да се окаже истина :mhihi:
Дано! :) Вече им помогнах с корицата, останалото от тях! :mhihi:
Изображение

Пич как толко много игри на едно DVD :shock: :o :doubt: :) според мене ше излезе ама първо за PS3 не мисля че ще зарежат така гадно PC геймърите ше я пуснат няма стращно доста яка изглежда в youtube - други оръжия и супер яки неща а и Гея се очертава доста як
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 19 ное 2009, 18:25

Е то нали са само допълнения :mhihi: И без това ако излизат явно ще е под формата на patch-ове
Изображение

Потребителски аватар
Lenney
Регистриран: 07 мар 2009, 17:19
Контакти:

Мнение от Lenney » 19 ное 2009, 18:43

Супер ;)
Изображение

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 29 ное 2009, 16:08

Днеска един приятел ми каза че прочел в нета че Рокстар смятали да ги пуснат двата експанжъна по реда в който са пуснали и нормалната(т.е. първо за конзоли,после за PC) :IV: .Обаче проблема е че тоя ми приятел малко обича да прекалява(абе с 1 дума си пада лъжец :lol: )но все пак мисля че точно така ще направят,то и в ХВОХ има пиратство, така че ако не излезе за PC то поне няма да е заради пиратството :mrgreen:
ЕДИТ: Опа(не че вярвам на всеки коментар ама...),вижте какво казва някакъв в един коментар на клип за The Ballad Of Gay Tony : "it was a timed exclusive" - Това означава че след време може и да излезе за PC и/или PS3
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA IV: Основен Раздел”