Какво ви се случи днес в EFLC (описание и снимки)

Приказки за и около GTA IV.

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Какво ви се случи днес в EFLC (описание и снимки)

Мнение от bone_G » 24 апр 2010, 12:34

Здравей народе :mhihi: пиша тази тема да споделяме кво ни се случва в EFLC било то дали пазим гарба на гея Тони или пък обикаляме улиците на TLAD, е аз да започна, днес поиграх малко и се искефих на мисията където сме с Тони в една сграда и се стреляхме с некфи там, надух им кошниците а най-яко се искефих да връткам на Тони Мерцедеса :mhihi: после бех при майката на Луис а при нея беше един тип "Сантос" псувахме се после ме заведе в една дупка и там се мъсках с горили набих ги и след тва пак се псувахме с Сантос след което ми извади нош и требваше да го убия, неуспях да го убияи не се пробвах повече реших да покарам фрий един готин мотор мали как го кантарих просто :mhihi: докато карах на задна гума видях наименуванието на улицата "Silicon st" :mhihi:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Какво ви се случи днес в EFLC (описание и снимки)

Мнение от LibertyCityStories » 24 апр 2010, 12:49

за Силиконовата Долина бяхг чувал но за силиконовата улица :shock: :mhihi: как ме е яд че ми е слаб компа и след Сан Андреас новите не мога да ги играя

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 24 апр 2010, 12:55

А моя да не е силен виж понякога как ми реже текстурите на снимките :wink: но свикнах :mhihi: мали докато се мотахме с Санто по улицата като ме водеше в оня клуб и бласнах един идиот в едно дарво, обичам да ги мъскъм :mhihi:
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 24 апр 2010, 12:57

bone_G написа:А моя да не е силен виж понякога как ми реже текстурите на снимките :wink: но свикнах :mhihi: мали докато се мотахме с Санто по улицата като ме водеше в оня клуб и бласнах един идиот в едно дарво, обичам да ги мъскъм :mhihi:
ем да ама поне ти върви,а на мен въобще не ми тръгва.ама айде,кат я нямам стига съм спамил :D

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 24 апр 2010, 14:52

А защо темата да не бъде " Какво ви се случи днес в EFLC и IV" ? :)
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 24 апр 2010, 15:53

" Не по вратлето а по шийката" :mhihi: това е същото няма що голямата разлика нали EFLC е пак си е :IV: :lol: аз преди малко в TLAD се самоубих много яко с мотора на първата мисия нали имаме престрелка с некфи други и аз тарикат да ги бия с мотора и с помпата в ръка и фанах та гръмнах един контейнер мали как ме хвърли в една стена :mhihi: просто стана много яко.
Изображение

Потребителски аватар
vanko94
Начинаещ
Регистриран: 24 окт 2008, 17:26

Мнение от vanko94 » 25 апр 2010, 17:35

Играх мултиплеър :IV: с някви мудни. Скука... Предстои ми BGF Event скоро, и там ще е скука. :?

Edit: BGF беше повече от скука! :x
Изображение

Lost Season 6.

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен
Регистриран: 17 авг 2009, 15:36

Мнение от SabeR » 27 апр 2010, 20:55

Днеска беше доста яко! :rock: Трепах пилци и ги изтрепах всичките, танцувах, пих, минах всички мениджърски мисии и намерих начин да нося тениската от нелегалните боеве извън клетката (навсякъде). :rock: Това си става доста лесно. Теглите SimpleNativeTrainer, слагате файловете в папката на играта и пускате. Вътре си намирате опциите за дрехи и там вече тениската. Слагате си тениската, сейфате и готоу. :mrgreen: Вече може да я имате и без трейнъра, само че не трябва да сменяте дрехите. :D Ето и няколко снимки от днешния ден:
ИзображениеИзображениеИзображение
^ На това му се казва мениджмънт. :mhihi:
Ето я и тениската v
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 27 апр 2010, 21:21

Добре де, какво правиш за да те "викне" тая Джони, аз пробвах ама не стана :roll:
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен

Мнение от SabeR » 27 апр 2010, 21:25

Просто играеш. Там разкарваш се из "чекпойнтите" в клуба и когато й скимне ще те викне. :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан

Мнение от bone_G » 27 апр 2010, 21:52

Аз днеска играл TBoGT, бех при тоя приятел на Тони, обади ми се преди тва, даде ми кинт и име прати при една яхта, а преди да тръгна извика на едни ку*ки да се приготвят че идвал :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
vanko94
Начинаещ
Регистриран: 24 окт 2008, 17:26

Мнение от vanko94 » 27 апр 2010, 22:06

Нещо играх с двама, дето хич нямаха късмет. Двамата играха срещу мене в TDM и аз общо ги убих 14 пъти, а те двамата нито веднъж. Като снимах снимката, единият тъкмо напускаше, и той имаше 0 фрага. Смешно ми стана някак си:
Изображение

П.П. То малко не е от EFLC, ама карай.
Изображение

Lost Season 6.

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 28 апр 2010, 14:50

Ами мене досега не ме е викала :roll:
Иначе аз препих и се събудих във Middle Park :D , откъдето за да изтрезнея тръгнах направо за Star Junction за няколко скокчета :D паднах върху един камион, един човек ме ядоса, убих го и после естествено куките ме убиха когато стигнах до 3 звезди :D
Изображение Изображение Изображение
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 28 апр 2010, 16:13

Превъртях TLaD за 3 часа. :mhihi:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
SabeR
Сериозен

Мнение от SabeR » 28 апр 2010, 21:43

След яко напиване Луис се събуди в гръдния кош на Statue of Happines.. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение :mrgreen:
Изображение
Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA IV: Основен Раздел”