Дата и час: 23 Яну 2017, 04:30

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Сейване на игра?
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2011, 17:53 
BMW & American Muscle cars fanatic
Аватар

Момци, най-накрая си взех комп дето да мове да поддържа играта, но имам въпрос. Нещо не мога да разбера как се правят сейвове на тая игра. Като отида в мизерната къща на тоя помак (Рамон ли, Робърт ли как се казва там :oops: ) и не знам откъде да си я сейвам. Включвах и изключвах аутосейв, направих си някакъв офлайн профил, но не мога да го разбера.

П.С. Понеже бях поизостанал с новите игри, гледам, че са ги направили някои да играеш онлайн, пък някакви социални мрежи, и такива глупости, които само ти затормозяват играта. :evil:

П.С.2. Как да си оправя фонетиката на тоя уиндоус 7, този пост го писах половин час. "W" ми е "Ш", а не "В", "V ми е "В", а не "Ж" и още други бутони са ми променени... :oops:

Профил  

Заглавие: Re: Сейване на игра?
МнениеПубликувано на: 31 Дек 2011, 18:07 
Nissan Skyline Fan
Аватар

За фонетиката не мога да помогна, но за сейвовете мога. Явно си направил всичко, имаш Rockstar Games Social Club и офлайн профил, а ако аутосейва ти е изключен, просто трябва да отидеш до леглото и да си легнеш да спиш, за да сейваш... Това мисля, че те праща автоматично 6 часа по-напред, но не е проблем (: Иии братовчедът се казва Роман. :D
ПП: Айде покажи го това BMW 2002 tii де, тука има много ентусиасти на тема BMW, а относно старите баварчета съм маниак. :D

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2011, 18:35 
Умопобъркан
Аватар

stallion ти помогна относно запазването, аз ще се опитам да ти помогна относно фонетиката (между другото, тази на Win 7 е много по-добра, веднъж свикнеш ли с нея). Та... би трябвало долу в лентата на задачите, до "BG" да има една клавиатура. Натисни върху нея и избери "Български (традиционна фонетична)", като в момента би трябвало да ползваш "Български (фонетична)". Ако това не помогне, пробвай с CTRL + SHIFT да избираш между "вариантите" на българската клавиатура.

:wink:

П.С. Ето карта на фонетичната азбука в Windows 7:

• W = Ш
  • V = В
  • [ = Я
  • ] = Щ
  • Q = Ч
  • ` = Ю
  • X = Ж
  • J = Й

П.С. 2: Не че нещо, но напоследък само това забелязвам, сейВ не се ли пише с "ф"? :D

Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2011, 19:01 
Аватар

За фонетиката се оправих, благодаря. :D Може наистина да е по-удобна, но с класическата съм и на компа в работата (който си е стар и има само класическа) и много ще се обърквам, ако и на двете места са ми различни. :?

Ще го оставя да поспи малко, пък дано да стане работата. :)

Възникна ми още един въпрос - като съм пеша и като натисна стрелката нагоре, за да тръгне да се движи (тук е момента да кажа, че го нямам навика да си движа героя и колата с W, S, A, D и си използвам стрелките :mhihi: ) и този си вади гсм-а, а не върви. В контролите съм го задал стрелката да е за движение напред.

П.С. А за бмв-то - има тема в бмв форума, там може да се следи развитието с колата. :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2011, 19:33 
Прекаляващ
Аватар

За фонетиката: Десен бутон на клавиетурката долу в дясно > Settings > Add > Bulgarian (Phonetic Traditional)

А колкото до WASD контролите, просто ще трябва да свикнеш така да я управляваш. Ако си с пач 1.6 или 1.7 знам, че има custom mapping на контролите, но не съм сигурен дали за всеки контрол можеш да подредиш както на теб ти харесва. Би трябвало да може. Аз не съм пробвал. Лично на мен така както са по default са ми най-удобни и не съм ги пипал. А предимството на WASD контролите, е че можеш да си контролираш камерата с дясната рака, пък да караш с лявата. Това е много полезно ако караш на далечна камера - такава на каквато карам аз. Също така и стрелянето от колата би било невъзможно ако караш с дясна ръка.

Последна промяна thestig93 на 31 Дек 2011, 19:40, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2011, 19:39 
Умопобъркан
Аватар

Е, нали вече му помогнах? :mhihi:
Относно ходенето в игра - защо просто не свикнеш с WSAD? :D

P.S. Наливайте пиячката и празнувайте Нова година! :razz:

Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2011, 19:43 
Прекаляващ
Аватар

Ico_BG написа:
Е, нали вече му помогнах? :mhihi:
Относно ходенето в игра - защо просто не свикнеш с WSAD? :D

P.S. Наливайте пиячката и празнувайте Нова година! :razz:

Прочетох темата през пост. :mhihi: Или по-скоро, твоя не го прочетох. :oops:

Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012, 13:11 
Умопобъркан
Аватар

Понеже не съм играл GTA IV никога,затова само ще спамна:Здравей ma6ina,за много години,и да се повяваш по-често,аз лично отдавна не съм те мяркал

Профил  

МнениеПубликувано на: 01 Яну 2012, 23:49 
Аватар

Мерси за помощта, момци. :) Мяркам се от време на време, сега след като имам необходимия комп да се наслаждавам на играта ще влизам и по-често. :)

За WSAD контролите - хора, не мога да свикна. :( Откакто съм седнал на комп и съм почнал да играя винаги със стрелките си действам. Най-малкото при по-екстремна ситуация е по-лесно да се нацелват, понеже са по-отделени от другите бутони. :)

Странното е, че веднага след като ги промених контролите известно време го движех героя със стрелките. После нещо цъках по менюто, или кола карах не помня, и като натиснах стрелката нагоре почна да си вади клетъчния и не можах повече да го оправя. :roll: Кажете за тия пачове - какво правят и могат ли да се променят контролите както аз искам. Още не съм играл много играта, може да е хубава и изглежда такава, но такива измислени новости (като това да не можеш да си направиш контролите както ти искаш) направо ме карат да полудея. :evil:

Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Яну 2012, 01:04 
Прекаляващ
Аватар

С пиратска игра ли си? Ако да, теглиш http://thepiratebay.org/torrent/6549542/Grand_Theft_Auto_IV_Patch_1.0.7.0_with_Crack Само да те предупредя, че тоя пач спъва много играта, и върви доста по-бавно. Но пък за сметка на това имаш възможността да си промениш контролите. :lol:

Профил  

МнениеПубликувано на: 02 Яну 2012, 01:08 
Nissan Skyline Fan
Аватар

Ицо, относно въпроса ти за правописа... сейВ си е, защото идва от saVe(game), не от saFe. ;)
ЕДИТ: Машина, ти ли си бил alpina-ma6inata o_O Това е може би темата, която най-много съм следил във форума, просто колата е уникална, а труда, средствата и желанието които влагаш в нея, са достойни за почит. Също иии гледам, че си попаднал на страшно добър майстор, айде стискам палци по-скоро да можеш да се радваш на колата от шофьорското място (:

МнениеПубликувано на: 02 Яну 2012, 18:16 
Аватар

Оправих се с контролите. Без да искам после съм направил да си вади телефона със стрелката нагоре. :) Обаче не съм доволен много как ми върви играта... Като карам през деня е екстра, вечерта е малко по-малко гладко, ама като се бия с някой е ужас. Не знам от самата игра ли е така? Покривам всички препоръчителни изисквания (четириядрен процесор на 2.5 гхц, 4 гб рам, карта нвидиа гт220 1 гб). Пробвах да намаля качеството на текстурите и резолюцията, но пак като се бия с някой са зле нещата... :evil:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 12 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа