100%

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
xperiment
Регистриран: 12 мар 2009, 19:56

100%

Мнение от xperiment » 18 авг 2010, 11:19

За 100% мината игра трябва ли да бъдат мисиите и на линейките полицаите етс.
Който каже какво трябва да се направи за 100% да драсне едно писмо.
(усетих че балоните вдигат процента вече имам към 62 спукани)
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: 100%

Мнение от LibertyCityStories » 18 авг 2010, 11:54

http://www.thegtacenter.com/Walkthrough/checklist.html
тук има един MS Word Document,свали го и виж какво трябва да направиш.също така искам да кажа че се радвам че някой най-сетне обърна внимание на тази игра,доста пъти съм се питал защо въобще накарахте администратора да направи раздел за тях след като никой не пише,а игрите са толкова интересни,и съжалявам че нямам възможността да ги играя

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 18 авг 2010, 13:19

LibertyCityStories написа:http://www.thegtacenter.com/Walkthrough/checklist.html
тук има един MS Word Document,свали го и виж какво трябва да направиш.също така искам да кажа че се радвам че някой най-сетне обърна внимание на тази игра,доста пъти съм се питал защо въобще накарахте администратора да направи раздел за тях след като никой не пише,а игрите са толкова интересни,и съжалявам че нямам възможността да ги играя
Така е.Ако тези игри бяха за pc щях да ги играя но сега нямам конзола и немисля и да си купувам :) понеже вече ps2 е доста стар :wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 18 авг 2010, 13:25

а защо това че не можеш да я играеш я прави безинтересна.аз лично съм гледал всички мисии от играта как се минават и ми бяха доста интересни,и както казах съжалявам че нямам възможност да я пробвам

Потребителски аватар
CaRnAgE
Новодошъл
Регистриран: 20 юли 2010, 22:15

Мнение от CaRnAgE » 18 авг 2010, 13:55

Аз я имам от скоро и мисля че играта е доста забавна.Всъщност картата не е много променена, ама героя, графиката, обстановката, всичко почти е като във Сан Андреас, само че не са сложили гадния blur от който висчки се оплакват.За да я минеш трябва да си завладял и всички бизнес територий и да ги развиеш до най-скъпите.Също така трябва да минеш допълнителните мисий.Тази със самолета на летището, тази със ATV-то на пистата, както и всички мисий със полицеийската кола, таксито, линейката и тн. :)
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA Vice City Stories”