Проблем с GTA IV Setup

проблеми и помощи с подкарването на играта, крашване, забиване и пр. !

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен
Регистриран: 16 май 2008, 17:12

Проблем с GTA IV Setup

Мнение от Frankie » 08 окт 2009, 18:56

Така и така имам оригинална :IV: викам си ще изтрия пиратската и ще си сложа оригинална. Слагам диск 1 и ми дава IV Setup и отдолу 2 възможности Lunch IV Social Club i Exit .Давам на лънч и ... неще да зарежда повече ... истеглих си пиратската отново и пак ми дава същия зор и пак на лънч и пак изчезва и не зарежда нищо ... отварям диска през Daemon Tools показва че вътре има 7гб игра обаче няма файлове за отваряне ... а неможе да е в PC проблема ... щотото преди 6 месеца си я инсталирах но непомня как и си ми тръгваше перфектно ... бати тъпите рокади ... хайде малки хакерчета помагайте ... че абстиненцията ме гони :D

Потребителски аватар
bone_G
Умопобъркан
Регистриран: 18 авг 2009, 10:32

Re: Проблем с GTA IV Setup

Мнение от bone_G » 20 окт 2009, 21:12

Ами ако е версия която се маунтва (с демон тулс и друго) тогава я отфори от "моят компютър"
цък на папки и го стартни от там, и ас имах такаф проблем само че на мен вместо писането ми даваше иероглифи, пиши ако стане така както ти казах - успех.
Изображение
Обикновенни и спортни ауспуси, аргон, ресьори за Благоевградска област: Иво Калоянов метал 0886696893 доказано качество!

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен

Мнение от Frankie » 22 окт 2009, 00:14

аз отдавна се оправих и забравих че съм имал проблем :) айде новия мод да я заключи :wink:

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен

Мнение от Frankie » 28 фев 2010, 13:32

Изображение

Преинсталирах играта и като се опитвам да я стартирам ми излиза грешка във Социал клуба ... някакви идеи ?

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 28 фев 2010, 13:58

Преинсталирай. :wink:
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен

Мнение от Frankie » 28 фев 2010, 14:29

така ... беше ми преинсталиран компютъра, но си бях запазил нещата от Мy Documents и си копирах файловете от Rockstar Games където дефакто са ми сейфките ... влизам в играта нормално, и като ми поиска Windows Live profile си влизам с моя имейл и парола и после ми иска CD key ... а оригиналнат игра съм я дал на един приятел и тази версия я истеглих от замунда ... и ми иска CD key ... и без него не ме пуска ... за първи път ми иска това нещо, или просто не помня преди като съм я инсталирал да съм го въвеждал.. някакви идеи ?

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 28 фев 2010, 14:46

Май трябав да изтриеш играта през Control panel->Add or remove programs, защото ако само си изтрил папката, инсталационния диск все още зачита регистъра и си мисли че я имаш инсталирана, а после откива, че не е така, и ти дава грешка :roll:
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
Frankie
Вманиачен

Мнение от Frankie » 28 фев 2010, 14:51

влязох в сайта на уиндоус лайв и си промених паролата на акаунта влизам в играта ... въвеждам си данните и ми изписва че немога да вляза защотото product key-я не е валиден .... :?

Отговори

Върни се в “GTA IV: Random проблеми”